Author Topic: Kako da Vam bude urin i KKS u redu (iako nije)  (Read 1206 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Flowjob

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Yugoslavia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
12 sati pre davanja nemojte jesti nista, mozete popiti kafu bez secera, mleka itd, pijte vode, 2-3 litre.
Kada dajete urin nemojte pipkati unutrasnjost plasticne casice prstima, donirajte sredinu mlaza, znaci piskite sekund dva I onda piskite u casicu.


Doktorica mi je dala taj savet, zbog ovoga: kaze da svako ima leukocita u urinu, I da je normalno imati cak I 6 njih, ali da nprimer. RCCL nece prihvatiti vise od 2 leukocita, na ovaj nacin se urin razvodnjava…

Isto tako ako idete u teretanu I pijete protein, prestanite to da radite  nedelju dana, razlog je sto ce vam to podici kreatinin, a povisen kreatinin moze da znaci sve od raka pluca do problema s bubrezima. (Iako je normalno da je povisen ako ste sportisti.)


Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Kako da Vam bude urin i KKS u redu (iako nije)
« Reply #1 on: 03/October/2019 »
Ovo je dobar savjet.Mene doktori kuci vazda peglaju,imas vise ovog vise onog,ne znam mogu Li ti dat fit for duty.Dodjem na brod ili radim medical u Njemackoj,Australiji ili Italiji kazu da je normalno,da sam zdrav ka drijen.Evo pet godina na brodu,bio samo 2 puta medical off.
To doktori it klinike hoce da pokriju svoje d*** I to dobro naplate.A sretao sam na brodu ljude bez stitne,sa problematicnom jetrom ,bubrezima pa rade na brodu.Kakvi su njima parametri i leukociti ,mogu samo mislit!
Ali svakako dobar savjet.