Author Topic: zelim ponovo na brod ali ne u housekeeping  (Read 1893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hydrocken

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
zelim ponovo na brod ali ne u housekeeping
« on: 16/October/2019 »
Kao prvo, lijep pozdrav,

2016te sam, preko Safe Cruisea, otisao na Princess, odradio 2 ugovora, ali sam pred kraj drugog ugovora imao malu povredu, tako da sam imao medical disembark iz Kotora. Lijecenje je zavrsilo za mjesec dana,i javili su mi da ponovo odradim ljekarski i da im se javim. To je bilo prije godinu i pol. Sada zelim ponovo na brod ali ne u housekeeping, da li su mi izbrisali podatke nakon toliko vremena,i da li bih se sada mogao ponovo prijaviti preko Safe Cruisea, ali na drugu poziciju? Ne mogu naci te podatke nigdje, a i buni me sto sam probao uci na crewss sa svojim brojem, i dalje mogu, ali ne znam koliko je taj crewss relevantan, i da li provjeravaju te brojeve kasnije? Hvala lijepo

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Pitanje
« Reply #1 on: 17/October/2019 »
Ne verujem da su te izbrisali. Sanse da ce ti traziti da pratis Re-hire proceduru su izuzetno velike.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Pitanje
« Reply #2 on: 23/January/2020 »
 Rehire ti ne gine.... znam drugara koji je posle godinj i nesto ponovo hteo nazad na brod radio je rehire i kroz par meseci su ga opet zvali kao da nista bilo nije

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: zelim ponovo na brod ali ne u housekeeping
« Reply #3 on: 24/January/2020 »
Re-hire uglavnom nije problem ako si otisao "on good terms", ali Princess uglavnom insistira da se re-hire radi na istu poziciju.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: zelim ponovo na brod ali ne u housekeeping
« Reply #4 on: 24/January/2020 »
Ja kada sam rekao ovima iz kancelarije u napoliju da se ne vracam na brod. Oni mi se zahvalili, pozeleli sve najbolje i ako se budem predomislio u narednih 5 godina da im se javim, toliko cu da im budem u sistemu. Kod nas na brodu je bio kuvar meksikanac, radio 2001god i od tada nije vise do 2018 kada je dosao kao newhire.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока


Offline Hydrocken

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
Re: zelim ponovo na brod ali ne u housekeeping
« Reply #5 on: 04/February/2020 »
Hvala svima na odgovorima. Zar cak 5 godina, nista onda, preostaje ganjati druge. :D