Author Topic: Holland America Line, basic salary zvuci premalo 690 $ ?  (Read 3990 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Pa za to je carnival sam kriv sa svojom politikom. Secam se princessa pre nego sto ih je preuzeo Carnival, ili HA, sta god.
Konkretno u Foto departmentu. Ljudi su znali zaraditi po 500$ commission za kruz. Menadzeri se znali svafjati po 45min sa gostima.
A onda je dosao Carnival i njihiva filozofija. 4 dana kruz, cena mizerija i njihovo misljenje da ce retail odeljenja da pokriju Troskove. Povecao se pritisak i stress, smanjio se ili potpuno nestao comission.
Znas kako, u vreme kad sam pocinjao soostveni foto biznis, iskusniji prijatelj mi je rekao: pazi kakve cene dajes. Nemoj previse nisko jer To je rupa u koju ces sebe gurnuti i tesko ces odatle izaci.
Bila su to neka druga vremena.

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Dok god je brace indijaca i azijata plate ce samo da idu na dolje :*

Offline Darce

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Imao sam intervju 5 Decembar sa Anjenie Badloe iz Holland . Pitanja su bile iz CV, pa photo experience pa sta je shutter speed , white balance , aperture... Rekla je da mi je engleski dobar i izgledala zadovolnja. Pitala kad mogu da krenem , ja odgovorio as soon as possible. Na kraj pitao sam dali sam hired i ona je rekla dobices odgovor sljedeci tjedan. Pa nadam   se da sam prosao :)