Author Topic: Newark airport  (Read 6536 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zgsleeper

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Newark airport
« on: 26/October/2019 »
Pozz evo samo da napisem sletio jucer na Newark, jer nije bilo direkt let za Miami, uglavnom nisam dugo cekao nego kad sam dosoa na red kaze mi covjek kao zante da morate samnom jos dodatno na razgovor, kak me dugo nije bilo reko da da znam...
Otisli smo u neku kao cekaonu gdje ne 99 posto crew membera nakon 15 min me covjek prozvao dao mi putovnicu i El i kao doviđenja jos ga ja pitam kao jel to to, a kaze mi on je osim ak ne zelis jos malo ostat,, 🤣🤣 reko ne bi hala... Veci sok mi je bio kad sam skuzio da na cijelom aerodromu ne mozes platit tj.kupit pivu za Cash nego samo kartica tako da sam cuclao sok... Evo toliko od mene..

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Newark airport
« Reply #1 on: 26/October/2019 »
Da da .. tako ti je to, ti si za njih terorist dok se ne dokaze suprotno  ::bin-laden::
Vjerovatno su zvali tvoju kompaniju da pitaju jel istina da dolazi taj i taj .. sve je to po ps-u
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Zgsleeper

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Newark airport
« Reply #2 on: 26/October/2019 »
Ne vjerujem da su zvali jer sam cijelo vrijeme gledao kod koga cu od njih 4 zavrsit, covjek uzeo moje dokumente pogledao i pozvao me znaci to je trajalo mozda minutu kod nekih prije mene duze Al nisam mogao cut kaj ih tocno pitaju..

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Newark airport
« Reply #3 on: 26/October/2019 »
standardna procedura. jedino je s**** sto pivu nisi mogo ubost :( zao mi je..