Author Topic: AmaWaterways Sezona 2020  (Read 1512 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
AmaWaterways Sezona 2020
« on: 07/March/2020 »
Pozdrav drugari,

Ako ima neko da podijeli svjeze informacije vezano za rad na Amawaterways, vezano za uslove, plate, zivot uopsteno...

Ja sam dobio za restoran preko Sea Chefs.
Btw moze neki fresh update od vas koji za njih radite...

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: AmaWaterways Sezona 2020
« Reply #1 on: 17/March/2020 »
Kako se SeaChefs odnosi prema posadi koja je bila na brodu ili se trebali ukrcati za početak sezone? Da li su vam ponudili novčanu naknadu u ovom periodu dok je sezona odgođena?

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: AmaWaterways Sezona 2020
« Reply #2 on: 18/March/2020 »
Kako se SeaChefs odnosi prema posadi koja je bila na brodu ili se trebali ukrcati za početak sezone? Da li su vam ponudili novčanu naknadu u ovom periodu dok je sezona odgođena?

Ma niko nista, samo su nam rekli da je sve odgodjeno do daljneg, javice blagovremeno ako bude bilo kakvih promjena...

Imas li ti kakve info u vezi toga od drugih kompanija, da li neke druge kompanije daju naknadu?

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: AmaWaterways Sezona 2020
« Reply #3 on: 18/March/2020 »
Spominju se Viking, Uniworld i Crystal da daju naknade posadi 80% od plate. Ne znam da li je to 100% tačno jer još nije potvrđeno.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: AmaWaterways Sezona 2020
« Reply #4 on: 18/March/2020 »
Znam da je Sea Chefs nekada davao plate onima koji su bili na stand by, i onima koji su dobili posao, pa nisu poceli sezonu na vrijeme, dok su cekali kuci primali su platu, i morali bi da budu spremni u svakom trenutku kad ih pozovu...

Koliko znam oni vise nemaju tu politiku, mada bilo bi dobro u svakom slucaju kad bi dali i 50% od plate...