Author Topic: Utility cleaner iskustva  (Read 3642 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Davai

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Nemam
  • Recruitment Agency: Nope
  • Job Title: Ne smaraj
Utility cleaner iskustva
« on: 09/December/2019 »
Poz, zanimaju me iskustva ljudi za posao Utility cleaner-a, drugar i ja smo poslali CV-eve i cekamo odgovor
Ovo bi mi bio prvi posao na brodu, ne ocekujem da ce mi biti lako niti se nadam nekoj velikoj zaradi, smatram da pocetak nije ni malo lak
Sto se tice ostalih poslova ja nemam iskustva, i mislim da bi ovo bilo ok za pocetak

Podelite neka iskustva i savete

Btw. Osnovno znanje engleskog, sta se tacno podrazumeva pod "osnovno"? Moj engleski je ok, svaki dan komuniciram preko online igrica, ali izgovor mi je slabija strana (kontam da cu vremenom napredovati)

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Utility cleaner iskustva
« Reply #1 on: 10/December/2019 »
Pod basic ti se podrazumjeva da razumijes sta ti se kaze,ne moras uopste da pricas.Vidjet ces na brodu se sve brzo nauci.
Samo naprijed.Puno srece i mirno more
:plovim:

Offline Zinedin Zidan

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Job Title: Housekeeping
Re: Utility cleaner iskustva
« Reply #2 on: 11/December/2019 »
Pozdrav svima da ne otvaram novu temu dosta o ovoj poziciji sam procitao vec koliko vidim da nije sjajno ali  su stari postovi zanima kakva je situacija sada za ovaj posao ima  li trenutno nekog od nasih da radi ili da je skorije radio posto bih i ja trebao uskoro da idem prosao sam intervju treba da radim lekarski i vizu, i pored svega sto sam procitao nisam pomislio da odustanem resio sam da idem da vidim kako to sve ide i ne mislim da cu zaraditi brdo love, ali svakako iskustvo ce znaciti.Unapred zahvalan na svim odgovorima

Offline Hydrocken

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
Re: Utility cleaner iskustva
« Reply #3 on: 04/February/2020 »
Zasto da ne, fizicki moze biti zahtjevan posao, prije svega mislim na dan prije nego sto se menjaju putnici, i na sam dan ukrcaja novih ljudi. Recimo da dan prije radis od 7 ujutro do 23:30, a ujutro opet pocinjes u 7 i radis do 21:00, samo da se pripremis. Ostatak posla ti je obicno ciscenje, zavisno od sekcije koju dobijes, i od sefa, moze ti biti opusteno skroz. Koliko ja znam plata je bila oko 700$, a ACAT-ima oko 1100, a jos je i laksi posao. Moj savjet ti je, ako mognes izdrzati, da se potrudis 2 ugovora, pa ili da ganjas promociju u ACAT-a (jer 300-400$) nije malo. Ili da trazis promjenu departmenta, koja je moguca samo dok si na brodu. Uglavnom probaj, nemas sta izgubiti. A sto se nasih ljudi tice, na manjim brodovima (konkretno znam za Golden) nije bio niko "naš", okruzen si mahom filipincima i indonezanima, dok na vecem (znam za Royal i Regal) ima zaista mnogo nasih, i u tom departmentu a i na brodu opcenito. Ako te jos nesto zanima konkretnije, slobodno pitaj.  :D

Offline Zinedin Zidan

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Job Title: Housekeeping
Re: Utility cleaner iskustva
« Reply #4 on: 04/February/2020 »
Hvala na odgovoru brate, kasno sam izvalio forum a iz agencije su mi samo housekeeping ponudili a posto sam trenutno ovde bez posla zato sam i prihvatio jer realno necu nista izgubiti.Cekam da jave za ukrcaj pa kada odem nadam se da cu i ja biti nekom od pomoci javicu se ovde sigurno, a ako neko ima nekih svezijih info o poziciji neka pise pozz  :uzdravlje:

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Utility cleaner iskustva
« Reply #5 on: 05/February/2020 »
Srecno i mirno ti more  :plovim: