Author Topic: B&S shop. IMA li neko vise informacija o ovoj kompaniji?  (Read 1981 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
IMA li neko vise informacija o ovoj kompaniji?
Ja sam upoznao jednu djevojku i ona mi je rekla da su na P&O UK,da je Plata 350£ nedeljno~1500€ mjesecno

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: B&S shop
« Reply #1 on: 27/December/2019 »
Kolega ja sam radio za B&S CRUISE SHOP  2017 godine 7 mjeseci fima je iz Holandije ja sam bio u samom pocetku otvaranja shopova  na Marella Cruises poznat pod starim imenom Thomson.Radni uvijeti su super ,hrana uzasna imali smo cak i  trovanje posade salmonelom u ribi to ti sve govori .Sto se tice zarade bila je slaba ,ja sam radio kao watch spec. basic 950 Eura a Shop ass imao je 750 Eura ali to je fer posto u portu si svaki dan slobodan sto je bilo super .

http://bs-cruiseshop.com/


Marela shops   
https://www.youtube.com/watch?v=WYmPZX8T33c


Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: B&S shop
« Reply #2 on: 27/December/2019 »
Hvala kolega.I meni  je bilo  cudno kad  sam to cuo...mozda sa  komisijom izadje 1500€.I u pravu si ona radi na TUI UK/thompson
Nema,sve je manje para u sopu...
I sve je vise filipinaca i indijaca jer  se  njima isplati Za te Pate da rade

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: B&S shop
« Reply #3 on: 27/December/2019 »
To je bilo prije na Thomson Spiritu 1500 do 1600 eura al to su mali brodovi sa malim targetima koji su zavrsili u starom zeljezu .Novace u shopu je tesko zaraditi ,za sad naj bolje placa Aida i Heinemann a to je samo zato sto zaposljavaju Svabe a oni ne rade za 750 eura basic  i mozda Princess Cruises a svi ostali Starbord Harding to je veliki gubitak vremena .

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
ok bs izgleda vise ne postoji ali...mein scheif ili kako se vec zove sada pripada heinemann ili seachefs? isto pitanje vazi i za aida cruises? ko je koncesionar na aida? hvala

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Heinemann je glavni koncesionar na Meinschiff ,HR pitanja obavlja direktno Heinemann odpustanja ,promocije dodjeljivanje brodova itd .A sto se tice avio karti payrole itd tu su prebacili odogovornost na Seachefs .Aida drzi svoje shopove ali Heineman je bacio udicu i plan je da preuzmu shopove na toj kompaniji , vec su preuzeli jedan brod Aida Luna.