Author Topic: Costa shorex  (Read 1686 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Costa shorex
« on: 15/January/2020 »
Pozvan sam na Interview Za Costu,shorex pozicija.Ima  li neko iskustva,kako je radit na Costi,kakve su plante,uslovi i SL?
Hvala dje culi i dje ne culi!

Offline Hope_never_dies

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
  • Viva La Libertad!
    • View Profile
Re: Costa shorex
« Reply #1 on: 16/January/2020 »
Druze ako sa aide odes na costu, to ti je kao sa konja na magarca.

Nisam radio na costi, ali dosta posade dolazi na aidu od tamo i kazu da se ne vracaju na costu za zivu glavu.

P. S. Dobra je samo za high ranking officers

Nikola


Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Costa shorex
« Reply #2 on: 16/January/2020 »
Za Costu,shorex malo mi je cudno u tom departmentu smo Talijan na Talijanu cudo da traze cak i Ne Talijane mora da je zaglibilo .Sto reci za Costu Spartanski zivot bez Italijanskog ili Spanskog nebi nikom preporucio da trosi svoje vrijeme . :airquotes:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Costa shorex
« Reply #3 on: 19/January/2020 »
Razgovarao sam s nekim Shore Ex-ima, ali nisam siguran li to bila Costa, MSC ili oboje, s obzirom da i jedni i drugi nose narančaste polo majice iz nekog nepoznatog razloga. :) A razgovarao sa i s touroperatorima koji s njima rade. Nisu samo talijani, ima i dosta latinosa u tom departmentu. Uglavnom, po njihovom priči, mislim da je to opcija oja ima samo za one koji nikad prije nisu bili Shore Ex, odrade 2-3 ugovora i onda potraže nešto bolje. Mislim da im je posao dosta loše organiziran, dispatch im je kaos, radni sati bez razloga dugi i neučinkoviti. Uopće nemaju slobodnog vremena, kad god je brod u luci, moraju pratiti ekskurzije a dežurni su po dvoje. Znači ili imaš duty ili moraš ići na tour. Engleski je službeni jezik, ali sam na papiru, u praksi svi oni pričaju talijanski međusobno.