Author Topic: Junior Waiter-Princess  (Read 4295 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #15 on: 27/January/2020 »
https://www.facebook.com/RickRojas01/videos/441260139302069/?d=n
Brate rekli da ce sky i unutra biti identican kao ostali iz royal klase. Slusao sam bio sta ce menjaju u kuhinji a sad gledam ovu kuhinju na sky i ne mogu izvalim jel deck 5 ili 6 i kakve su to pokretne stepenice uopste. Skroz je drugaciji od ostalih.

EDIT:
Vidim da sam se ispalio, ovo je coral princess a nije mi zvuk od pocetka bio pusten. Jezik mi brzi od pameti

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Offline DiscoMile90

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess
  • Job Title: Junior waiter
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #16 on: 30/January/2020 »
Bas sam u nekoj frci ovih dana, sto sa poslom sto sa resavanjem lekarskog, pa nikako da se zakacim na forum. :) Vidim dosta odgovora i korisnih saveta, stvarno hvala vam, bas dosta znaci jednom gusteru:) Ljudi iz agencije su super i pomazu sta god treba, nema greske ali ovako iz prve ruke je uvek najbolje. Koliko god da se bude radilo, moracu da istrpim, sta cu. :) Pomoce mi to sto sam proslo leto konobarisao na Malti i tamo se sibalo 12 sati u cugu lagano na sve 40+ i nenormalno visoku vlaznost vazduha, tako da cu bar za to biti koliko toliko spreman :) Nadam se da cu se setiti ovih saveta da se ne nerviram kada odem tamo i kada zagusti i pokusacu da posle posla ne pricam koliko sam imao dvojki, cetvorki... :D E sad imam jedno pitanje, malo mozda bezim sa teme ali interesuje me koje su najbolje cipele i patike da ponesem odavde? Ima sada neki bas dobar popust u Officu, a ne bi da se ispalim i uzmem neke cipele zbog kojih ce mi praviti problem tamo..

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #17 on: 31/January/2020 »
Ovo je super,vidim poslednjih nedelju dana uveliko se rade ili obnavljaju lekarska uverenja za Princess... i ssam sam obnavljao pre neki dan... Javi nam gde i kad ides,kada saznas.. Pa kroz mesec-dva dana ces se uklopiti i videti kako sta funkcionise i shvatices ritam (nereda), pa ce ti bbiti i lakse...
Kao sto neko rece (ili ne?  :hmm: ) imas srecu sto ides kao Junior jer odmah padas u masinu i vidis kako se radi,nema nocnih smena i slicno... Samo dajning i to.... Ne znam kako ce ti biti na tom brodu ali cujem da su na nekim brodovima promenili pravila sto se tice bacanja ostataka hrane i kafe(recimo).
Na primer: do sada si to sve na tray pa u dishwash, a sada je konkretno na Regalu: sve ti to moras da "sortiras" i da bukvalno ociscene tanjire smao doneses u dishwash da bi "gospoda| samo gurnula 5 sekundi u masinu i cao.. na Sapphire je od skora da recimo ostatke hrane od prethodnog gosta,BUKVALNO rasvrstavas u neke kutijice i tako donese i te iste bacis u isti DISHWASH i na isti nacin na koji bi to uradili radnici u dishwash-u.. ZNaci dupli posao, debilizam. Sto kaze jedan drugar: pa ja prred novim gostima koji su tek seli moram da rasvrstavam hranu i otpatke jer nemamo vremena za nista sad.. Ja ne znam ko ta pravila smislja i sa kojim ciljem,ali da je normalno nije!

ako se setim(o) jos necega pisacemo a i ti ako se setis neceg pisi

Offline DiscoMile90

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess
  • Job Title: Junior waiter
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #18 on: 13/February/2020 »
Dobio sam ukrcaj momci, 13. mart, Honolulu, Grand Princess... sta kazete? :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #19 on: 14/February/2020 »
Najs  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DiscoMile90

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess
  • Job Title: Junior waiter
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #20 on: 14/February/2020 »
Šefe je li to sarkasticno najs ili je najs najs? :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #21 on: 14/February/2020 »
Najs najs, bez sarkazma  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nikola1991

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #22 on: 14/February/2020 »
Cuo sam da je tamo dobar kari i sabao

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока


Offline DiscoMile90

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess
  • Job Title: Junior waiter
Re: Junior Waiter-Princess
« Reply #23 on: 14/February/2020 »
 :uzdravlje: