Author Topic: Plata i generalna organizacija | Bartender | Celebrity  (Read 1525 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jev

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Pozdrav narode.

Zanima me sve u vezi pozicije bartendera za Celebrity, najbitnije - obim posla i okvir plata za bartendera.
Znam da je plata bartendera na prosloj kompaniji (NCL) isla od 3000 do preko 5000. Buduci da ne znam nista o Celebritiju, bio bih jako zahvalan kada bi mi neko dao neku naznaku otprilike sta da ocekujem i cemu da se nadam.

Takodje me zanima kakva je ekipa, nacionalnosti, organizacija (crew life), bar menadzment i sl. Znam za NCL da su posteno jeli go@#a i forsirali vojnu disciplinu kao i to da nasih ljudi uopste nije ni bilo (f&b dep svega 9 ljudi sa nasih prostora).
Hvala!

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Plata i generalna organizacija | Bartender | Celebrity
« Reply #1 on: 21/January/2020 »
Nisam bartender ali mogu ti dati par općenitih informacija. Obim posla ovisi od bara do bara, na jednom brodu ih ima jako puno.
U baru ima nešto naših, većina Indijci, Filipinci, Indonežani ...
Na mom brodu bar manager je indonežanin, asst. bar manager rumunj, beverage control indijac. 
Basic salary je isti za sve bartendere bez obzira radili u crew baru ili u martini baru . Točnu plaću ne znam, ne vjerujem da je $2500 na mom brodu, ako ne i dosta manja. Prijatelj mi ima smjene 11 sati dnevno svaki dan, dosta izlomljeno kroz cijeli dan.
Zarada ovisi u kojem si baru ( tip ako imaš goste na šanku i prodaja paketa ) i na kojem si brodu i kuda brod plovi, nema pravila.



Sent from my iPhone using Tapatalk