Author Topic: Pandemija virusa Corona (COVID-19)  (Read 227816 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1605 on: 12/June/2021 »
Ne pisem da bi-sada-tu-nesto-nekome. Nisam je ni napao, ona je prva krenula licno na mene, do tad je bila razmena misljenja. Moraju da nauce da ne napadaju ljude koji se ne slazu sa njima a ne ugrozavaju ih.
Vakcinasi su najglasniji. Nevakcinasi su rekli necemo i pustite nas.

Nova segregacija se desava.

Teksas je pametno postupio. Ko hoce vakcinu i masku slobodno. Zasto? Zato sto su svi slobodni. Ali ko forsira samo masku 5000$ kazna, ko forsira vakcinu, cini mi se krivicna prijava.

Postoji razlog zasto se krece iz Teksasa a ne Njujorka.


Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1606 on: 13/June/2021 »
Ne samo na ovom forumu, nego i šire - zato ćutim, radim, gledam svoja posla. I tako, aj živeli.

Offline bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1607 on: 13/June/2021 »
Znaci, ne radi.
Dzaba ste se vakcinisali.
Naravno da radi, upravo je restart kruzera jedna od posledica. Ovo za šta se hvataš su izmišljene gluposti koje niko relevantan nikada nije ni pominjao.

Nego, Purseru, šta tačno sada misliš? Obrnuli smo pun krug, sva lupetanja (Gejts izmislio Koronu, Korona ne postoji, u stvari postoji ali nije opasna, čipovi su u vakcinama, zna se ko je iza svega nemoj da si naivan) su se pokazala kao kerov k****, gledali smo stondirane likove sa Fejsa koji su razotkrili svetsku zaveru koja obuhvata CEO svet ali su joj oni dohakali i šta misliš sada?

Najiskrenije?

Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1608 on: 13/June/2021 »
Naravno da radi, upravo je restart kruzera jedna od posledica.

Toliko je to uspelo  da je MSC krenuo bez vakcine pre svih. Za tebe koji mislis da je to razlog pocetka kruza.

Najiskrenije

Najiskrenije, mislim da bi trebao da pocnes da igras dodole. Znas sta su dodole? E, samo sto ces ti umesto toga vakcinacijom da prizivas kruz, mozda te pozovu pre ostalih.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1609 on: 13/June/2021 »
Ma tebi je krivo sto ljude generalno boli k**** hoces li se vakcinisat I niko tebe licno ne moli. To ti je ko sto te ne tjeraju da se kupas - realno, ti mozes odlucit da se prestanes kupat, ali nemas se onda sta ljutit sto te niko nece smrdljivog zaposlit.

Moram fakat ovo ispratit: Lik koji je samodeklarisani rasista se poziva na neka moralna nacela I ova situacija mu se cini ko "nova segregacija"  :rofl:

Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1610 on: 13/June/2021 »
Moja kompanija nije jos, msm krecu sa jednim brodom a ostali mozda u novembru a obzirom da sam noviji zaposleni verovatno od sledece godine. Treba da vidim nesto za preko jer kod nas je stanje katastrofa :smack:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1611 on: 13/June/2021 »
Moja kompanija nije jos, msm krecu sa jednim brodom a ostali mozda u novembru a obzirom da sam noviji zaposleni verovatno od sledece godine. Treba da vidim nesto za preko jer kod nas je stanje katastrofa :smack:

Koja je to kompanija?

Offline bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1612 on: 13/June/2021 »
Toliko je to uspelo  da je MSC krenuo bez vakcine pre svih. Za tebe koji mislis da je to razlog pocetka kruza.

Najiskrenije, mislim da bi trebao da pocnes da igras dodole. Znas sta su dodole? E, samo sto ces ti umesto toga vakcinacijom da prizivas kruz, mozda te pozovu pre ostalih.

Očekivao sam više od tebe. :(

Od razotkrivanja globalnih zavera do nikakvog odgovora za samo par meseci. Slabo je to prijatelju, slabo...

 

Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1613 on: 13/June/2021 »
Cunard, krece QV valjda sad sl mesec samo oko engleske, QM2 ocekuje novembar a QE mozda cak i sl god. Mada ide drugar sd mesec pa pisem utiske, ali samo idu oko Engleske i sa manje gostiju

Offline black_angel

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Cunard
  • Recruitment Agency: By my self
  • Job Title: Stage Crew, Lighting Technician, AMP Light
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1614 on: 13/June/2021 »
Cunard, krece QV valjda sad sl mesec samo oko engleske, QM2 ocekuje novembar a QE mozda cak i sl god. Mada ide drugar sd mesec pa pisem utiske, ali samo idu oko Engleske i sa manje gostiju
Qe kreće za par peseci, Qv trenutno stoji da kreće u septembru, al ima mogućnosti da od toga nema ništa. Qm stoji za novembar..
A što možemo naći na insideru, kažu da treba 3 meseca da se brod spremi. Zato neverujem da će qv krenuti. Pošto trenutno ne ubacuju posadu..

Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1615 on: 13/June/2021 »
Ma tebi je krivo sto ljude generalno boli k**** hoces li se vakcinisat I niko tebe licno ne moli. To ti je ko sto te ne tjeraju da se kupas - realno, ti mozes odlucit da se prestanes kupat, ali nemas se onda sta ljutit sto te niko nece smrdljivog zaposlit.

Moram fakat ovo ispratit: Lik koji je samodeklarisani rasista se poziva na neka moralna nacela I ova situacija mu se cini ko "nova segregacija"  :rofl:

Opet ti? Kako si se ti opet nasao ovde?
Tebi kao pilipincu moram da objasnjavam po nekoliko puta, mada posle tvojih komentara i mislim da si pilipinac.

Pa da krenemo,

Nisam rasista samo zato sto ti hoces da budem, mada mogu da budem, prema tebi pilipincu.
Sto se tice tusiranja, tvoji pilipinci su ti koji su morali na ugovorima da potpisuju da ce se kupati ili nece dobiti posao
Konzervativne kompanije zaposljavaju sve, liberalne kompanije zaposljavaju samo vakcinisane.
Ti znas da si pristao na sve i opet te nisu vratili, nece te ni tvoje liberalne drzave, pa si morao da se okrenes konzervativnim. Pa je tvoj direktor jos kumio DeSantisa da ga pusti. Na sta je dobio odgovor, ako se nclu ne svidja, nek se nose.
U konzervativnim drzavama te nece, liberalne te sutnule iako si njihov i ispunio si sve sto su ti trazili. Dakle, nepozeljan si!

Tako da te stvari da je meni nesto krivo, to batali.

Amerikanci iz konzervativnih drzava ti salju par poruka




Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1616 on: 13/June/2021 »
Od razotkrivanja globalnih zavera do nikakvog odgovora za samo par meseci.

Sve je razotkriveno samo sto ti idalje u zaveru verujes.

Za tebe ako je nesto slabo, samo uzmes jos jednu tu tvoju vakcinu.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1617 on: 13/June/2021 »


 :rofl: :rofl: :rofl:

"Pa da krenemo" - bolje da nisi kreno, ovako si samo smijesan ispo  :rofl:

Offline bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1618 on: 13/June/2021 »
Sve je razotkriveno samo sto ti idalje u zaveru verujes.

Za tebe ako je nesto slabo, samo uzmes jos jednu tu tvoju vakcinu.

Ja verujem ili ti?
Što se tiče vakcina, uzeću još 20 ako bude trebalo. Kao što puštam mehaničara da mi menja kočnice na kolima, tako puštam lekare da odlučuju o zdravlju, pa i o vakcinama.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #1619 on: 13/June/2021 »
 +U+  “Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.” - Mark Twain