Author Topic: Pandemija virusa Corona (COVID-19)  (Read 227633 times)

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #510 on: 17/August/2020 »
 :banana: :yahoo: :plovim:
Why Always Me?

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #511 on: 18/August/2020 »
Mali pregled kako izgleda lido MSC Grandiosa  prvi kruz restart   :rolleyes:


https://youtu.be/1CEZI_tqUFA

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #512 on: 18/August/2020 »
Mali pregled kako izgleda lido MSC Grandiosa  prvi kruz restart   :rolleyes:


https://youtu.be/1CEZI_tqUFA
Normalna cijena kruza 400 eura/osobi za 7 dana punog pansiona, + djeca do 12 godina besplatno.
Zato su i uspjeli privuć 2000 budala koji sad kruziraju  :facepalm:
Nije ovo nikakav restart, ovo je samo test, a poslovno put u propast

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #513 on: 18/August/2020 »
Nema 2000 gostiju vec 700.. Onda, ovo nisu svjeze prodani kruzevi vec velika vecina gostiju su ljudi kojima su krstarenja bila otkazana. I na kraju, opet ti po negativi i svojim tvrdnjama, kao i kada si negirao start u 8 mjesecu. Lupas bezveze iz ocaja. Eto ni Mein Schiff ne plovi, bas su u problemu, prepuni korone (pive)  :rofl:

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #514 on: 18/August/2020 »
Nema 2000 gostiju vec 700.. Onda, ovo nisu svjeze prodani kruzevi vec velika vecina gostiju su ljudi kojima su krstarenja bila otkazana. I na kraju, opet ti po negativi i svojim tvrdnjama, kao i kada si negirao start u 8 mjesecu. Lupas bezveze iz ocaja. Eto ni Mein Schiff ne plovi, bas su u problemu, prepuni korone (pive)  :rofl:
Strašnih li kompanija, same perjanice kruz industrije.
Tih par stotina europljana što plovi za 400 eura all invlusive 7 dana će spasiti kruz industriju  :giggle:
Ja sam uvijek pisao i mislio o amerikancima i pokretanju industrije u Americi, to su kompanije i gosti koji nose kruz industriju., a ne žabari i švabe.
Što mi znači MSC i TUI kad su tu plaće kikitiki, a gosti da te Bog sačuva  :facepalm:
Ja bih radije radio za Jadroliniju, a sigurno bi i plaća bila veća.
Kao što sam i prije pisao, u Hrvatskoj kruz industrija Jadrolinije i njihovi brodovi za prijevoz putnika nikad nisu ni prestali voziti za vrijeme pandemije, a ja se skoro svakodnevno vozim na njima. Kako sam ja onda mogao pisati da brodovi u 8 mj. neće ploviti, kad sam i sam na njima plovio u 3,4,5,6 i 7 mj.  :facepalm:
Pisat ću pozitivno kada situacija bude pozitivna, a sada je daleko od toga, a u kontekstu oporavka kruz industrije.
Daleko od toga da ne bih volio da se ova industrija oporavi, ali jedino i isključivo zbog ljudi koji rade na tim kompanijama, a zbog samih kompanija i gostiju ne bih imao ništa protiv da propadnu.

A ako misliš da sam očajan griješiš. Mene je ova pandemija spasila, ja sam pun pozitive. Nikad mi u životu nije bilo bolje, kako na privatnom tako i na poslovnom planu. Korona mi je pomogla da shvatim da ne trebam niti dana više ići raditi na brod. Sada gledam gdje ću na godišnji u 10mj, 15 dana Vijetnam ili
 Tajland, to mi je trenutno jedina briga.


Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #515 on: 18/August/2020 »
Ljudino, valjas gluposti, i imas manjak argumenata za bilo kakvu raspravu. Uopste ne vidim da je neko ovde spominjao gdje i kako se provodi itd., ali eto kad je manjak argumenata valjda i to dobro dodje.
Sto se tice samih kompanija, svako ima svoje misljenje, i svako se zadovoljava drugacijim situacijama, ali opet, ne bih da ulazim u tu raspravu jer jednostavno mi se cini da nisi dorastao toj vrsti rasprave.

Prijatan odmor ti zelim :wave:

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #516 on: 19/August/2020 »
kad covek sam sebi da pravi nadimak, Udav...
Druze, idi ti u Vijtenam, tamo bi bio svoj na svome.
Tebi je pandemija pomogla na poslovnom planu, pa si shvatio da ne moras vise da radis... Ponovi to jos 200 puta, ubedi sebe, lepse ces se osecati.

Offline udav007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 426
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #517 on: 19/August/2020 »
kad covek sam sebi da pravi nadimak, Udav...
Druze, idi ti u Vijtenam, tamo bi bio svoj na svome.
Tebi je pandemija pomogla na poslovnom planu, pa si shvatio da ne moras vise da radis... Ponovi to jos 200 puta, ubedi sebe, lepse ces se osecati.

Evo me upravo na plaži, nema u baru korone, samo karlovačko.
Na desno gledam i vidim vezane kruzere TUI-ja, Crystala i još jedan, nekako mi drago, ne mogu si pomoć.

A vi trolovi listate ovaj forum i lupetate gluposti i čekate kada će vam se ukazati prilika vas netko zazove da zaradite $100, GL.
Meni to više ne treba, meni korona ponogla  ::yes::
I da, ponavljam to sebi svaki dan, vjv ću i puno više od 200 puta.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #518 on: 19/August/2020 »

Kicked Off: Cruise Line Boots Guests For Ignoring New Protocols



https://cruiseradio.net/kicked-off-cruise-line-boots-guests-for-ignoring-new-protocols/

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #519 on: 19/August/2020 »
Udav je u pravu americki gosti najveci baksis ostavljaju,nemci smejurija. I te kompanije sto su krenile da plove to su u radili Samo da bi brodovi bili u funkciji a I dalje su u minus u, kad nema gostiju te Dane ne placaju, tako da radnici rade za besplatnu hranu I smestaj

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #520 on: 19/August/2020 »
A odakle tebi to da ne placaju radnike? :waiting:
Blago nama ovde svi sve znaju :airquotes:
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #521 on: 20/August/2020 »
Fakat, imas tri lika na forumu koja znaju sve najskrivenije CEO level tajne, planove i razloge o kruz industriji, a i o zivotu inace. Treba napravit jedan podforum samo za njih, da samo oni pricaju I kazu sta treba vjerovat i sta se smije pricat :)

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #522 on: 20/August/2020 »
Hahahahahahahhahahahaha :rofl: :rofl: :rofl: :pop1: :pop1:

De ljudino zakopaj se. Nadji mi jednog clana posade MSC-a koji je trenutno na brodu (Grandiosa i Magnifica) i koji radi dzabe i bez ugovora.. Jbt, sta ljudi pricaju. Dobro je da nisi napisao da im i MORSKA SIRENA donosi ribu da jedu jer nema hrane. "Ma hajte molim vas" :pop1:

Donshone aka. Mulder Fox  ::bin-laden::

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #523 on: 20/August/2020 »
Udav je u pravu americki gosti najveci baksis ostavljaju,nemci smejurija. I te kompanije sto su krenile da plove to su u radili Samo da bi brodovi bili u funkciji a I dalje su u minus u, kad nema gostiju te Dane ne placaju, tako da radnici rade za besplatnu hranu I smestaj

Samo lud covek bi potpisao takav ugovor, da imaju manje para nego pre pandemije se slazem cak sta vise sam i siguran u to jer je to trenutna realnost ali da su placeni NULA dolara/eura tesko.
Why Always Me?

Offline iko1911

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Luftner/River Advice
  • Recruitment Agency: A priori
  • Job Title: Purser/Night Receptionist
Re: Pandemija virusa Corona (COVID-19)
« Reply #524 on: 20/August/2020 »
Hahahahahahahhahahahaha :rofl: :rofl: :rofl: :pop1: :pop1:

De ljudino zakopaj se. Nadji mi jednog clana posade MSC-a koji je trenutno na brodu (Grandiosa i Magnifica) i koji radi dzabe i bez ugovora.. Jbt, sta ljudi pricaju. Dobro je da nisi napisao da im i MORSKA SIRENA donosi ribu da jedu jer nema hrane. "Ma hajte molim vas" :pop1:

Donshone aka. Mulder Fox  ::bin-laden::

Znaci ako posada MSC Grandiosa i Magnifica primaju placu to znaci da za  svih ostalih xy isto prima?
Ljudino odgovorit cu ti odma: ne prima.

Amadeus Diamond ima clanove posade zarazene koronom 14 dana u u izolaciji bez gostiju i nisu placeni taj period, konkretno na Scylla kompaniji brodovi koji imaju "rupe" bez gostiju nisu placeni taj period, stoje na brodu imaju smjestaj i hranu ali nisu placeni. Takodjer mogu taj period otici kuci ali 99% njih nece otici zbog neizvjesne situacije s koronom odnosno ne znaju hoce li biti u mogućnosti se vratiti nazad.

Ne razumijem cemu taj omalovazavajuci stav i obracanje s visoka.
ca je brodu feral na provi,to si mom zivotu ti..