Author Topic: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!  (Read 14184 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Evo otvorio sam novi topic vezano za novcane naknade zbog sezone koja kasni, za nove i stare radnike, sa ciljem da ako neko ima bilo kakve informacije da ih ovde podeli.

Vjerujem da nas ima dosta koji smo kuci bez posla, ili dali otkaze da se pripreme za brod, placamo kredit, kiriju, treba nam novac za hranu itd...
Znacila bi nam neka naknada, ili da nam plate neki zaostatak kad krene sezona...
Ako nista onda "long live capitalism" pogni glavu i cuti!!!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #1 on: 24/March/2020 »
Naknada kakva naknada brale ,za nove radnike koji cekaju to znaci 0$ i dugo cekanje koliko niko nezna ako bude srece ,pocetkom ljeta ali sumnjam .Ja sam imao srece u nesreci ,poslat sam kuci dobit cu basic do kraja isteka ugovora svaka cast meinschiff seachefs.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #2 on: 24/March/2020 »
Naknada kakva naknada brale ,za nove radnike koji cekaju to znaci 0$ i dugo cekanje koliko niko nezna ako bude srece ,pocetkom ljeta ali sumnjam .Ja sam imao srece u nesreci ,poslat sam kuci dobit cu basic do kraja isteka ugovora svaka cast meinschiff seachefs.

Jel radis ti na rijecnim brodovima?

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #3 on: 24/March/2020 »
Jel radis ti na rijecnim brodovima?
Upravo to sam htjeo i ja da pitam!!!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #4 on: 24/March/2020 »
 Ne radim na kruzerima meinschiff .

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #5 on: 24/March/2020 »
Ne radim na kruzerima meinschiff .

Pa sta pricas onda kad ne znas razlike izmedju okeanaca i rijecnih, a razlikuju se u mnogo cemu...
Nemojmo biti povrsni, prvo malo bolje razmislimo o svemu, nije sve onako kako je na povrsini...

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #6 on: 30/March/2020 »
Seachefs otkazao ukrcaj za ovu sezonu,verovatno ce i druge kompanije tim putem da krenu

Offline Juli

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #7 on: 30/March/2020 »
Kako znas da je SeaChef otkazao ukrcaj za ovo sezonu?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Sailing...

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #8 on: 30/March/2020 »
Nemojte pisati ono sto nije potvrdjeno, samo se bez potrebe stvara bespotrebna nervoza. Rekla-kazala ostavite za neke bolje dane. U ovom trenutku svi iscekuju informacije od komoanije za koje rade a u medjuvremenu uvijek neki baja sjedi kod kuce i od dosade pise sta mu pada na pamet.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #9 on: 30/March/2020 »
Seachefs otkazao ukrcaj za ovu sezonu,verovatno ce i druge kompanije tim putem da krenu

Mozes li da nam preneses gdje si to cuo, od kog izvora, koliko je ta informacija tacna, ili na osnovu cega si to zakljucio???
Ti decko radis za Scylla-u kao dishwasher, posao nisi dobio preko Sea Chefs jer to si mi sam rekao postavljajuci mi razna pitanja u inbox. Sto znaci da za Sea Chefs ne radis, ja sam dobio preko Sea Chefs za Amawaterways, i niko me jos nije obavjestio da se bilo sta odgadja za cijelu sezonu vec samo do daljneg.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #10 on: 30/March/2020 »
Jos da naglasim da od Sea Chefs-a ne zavisi da li ce sezona poceti ili ne. Njihov najveci posao je da obezbjedjuju radnike (iznajmljuju) drugim kompanijama-vlasnicima brodova.

Postoje razlike u tom biznisu, jedni su vlasici brodova, drugi se brinu za booking kruzeva, nautiku, hotelsko osoblje itd...
Ako grijesim nek me neko ispravi, necu se ljutiti.

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #11 on: 31/March/2020 »
Jos da naglasim da od Sea Chefs-a ne zavisi da li ce sezona poceti ili ne. Njihov najveci posao je da obezbjedjuju radnike (iznajmljuju) drugim kompanijama-vlasnicima brodova.

Postoje razlike u tom biznisu, jedni su vlasici brodova, drugi se brinu za booking kruzeva, nautiku, hotelsko osoblje itd...
Ako grijesim nek me neko ispravi, necu se ljutiti.

Ne znam druze zelim ti da se ukrcas kao i sto zelim sebi,ne deluje mi da si los covek za razliku od pojedinih ovde pa cu ti odgovoriti. Ne mogu ovde da postavim sliku nesto nece,daj mi tvoj email pa da ti posaljem dokument koji sam dobio juce za seachefs,znam da viking nece sigurno do juna ploviti.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #12 on: 31/March/2020 »
Znam tacno koji si odgovor dobio od njih, a to je da trenutno ne uzimaju nove aplikacije na razmatranje zbog novonastale situacije. Btw oni vec imaju spremne ljude za predstojecu sezonu, tj kalkulisu do kad ce sve ovo trajati, vjerovatno ce im trebat novih ljudi kad krene sezona, neki mozda odustanu itd...

Ne mozes tako da siris neprovjerene informacije na osnovu toga sto si dobio od njih u mailu jer to se odnosilo samo na tebe a ne na sve ostale, ja bih to znao medju prvima jer sam dobio posao kod njih.
Kako je uopste moguce da samo ti znas sve sta ce biti a drugi niko ne zna?! Ma daj molim te...
Nema potrebe da mi bilo sta saljes na mail.
Ako si vec dobio posao za Scylla-u onda nam prenesi kako tvoja kompanija reaguje na sve ovo, mani se traceva.



Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #13 on: 31/March/2020 »
Bravo Vlado!!!

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Novcane naknade zbog sezone 2020 koja kasni!!!
« Reply #14 on: 31/March/2020 »
Sto ce biti narednih par dana, mjeseci niko ne zna. Jedno je sigurni, a to je da ce se i dalje kruzirati! Ne bi toliko kruzera plovilo da nije isplativo...
Svi cemo se ukrcat kad tad,treba samo izdrzati do tada...
Samo jako drugari