Author Topic: Sport Staff - Royal plate  (Read 1512 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Neylo21

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Sport Staff - Royal plate
« on: 13/April/2020 »
Zdravo svima,

Dosta sam citao na temu pozicije "Sport Staff"- Royal Caribbean, ali nisam nasao puno informacija o platama sem da je pocetna plata oko $2000 pa bih voleo znati kakvu ponudu mogu da ocekujem sa radnim iskustvom u Americi od par godina NYC (fitness pozicije), imam sve americke sertifikate u oblasti sporta i fitness, internacionalnog iskustva, osvojio sam mnogo internacionalnih takmicenja. Engleski mi je kao maternji, akcenat North American.
Interesuje me Supervisor ili Manager pozicija.
Sve korisne info.su dobro dosle.


Hvala Vam

Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
Re: Sport Staff - Royal plate
« Reply #1 on: 13/April/2020 »
Ako imas sve te sertifikate, bolje nastavi da radis u Americi. Eventualno neki od consessoara s obzirom da su tamo vece plate. Mada moras da prodjes onaj trening u Londonu. Barem je tako za Stainer i koliko ja znam 2000 dolara je.
Svaka ti cast kada si obtainovao radnu vizu, nama ni turisticku nece da daju.

Offline RookieMNE

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Sport Staff - Royal plate
« Reply #2 on: 13/April/2020 »
Sumnjam da je dobio radnu vizu, vjerovatno je otisao turisticki pa onda dobio zelenu kartu preko braka, 99% nasih ljudi tako zavrsi.

Offline Neylo21

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Sport Staff - Royal plate
« Reply #3 on: 14/April/2020 »
Da, u USA sam ziveo i radio legalno (radna O-1 Visa) iako to nasim ljidima zvuci cudno jeste verovatno.
Obzirom da sam u procesu i da mi kompanija radi zelenu kartu taj proces moze trajati do godinu dana i to je razlog mog odlaska iz USA inace nikada je ne bih napustio.  ;)

U svakom sl.to sa Stainerom (ako se tako zove uopste) je "Fitness Instructor" i po onome sto sam procitao ovde na forumu nije nesto hvaljena pozicija pa bih ja pre "SPORT STAFF." ko ima info pisite. Hvala ;)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)