Author Topic: Ozljeda na posao  (Read 2831 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ViXA89

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Princess
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Assistant Photo Manager
Ozljeda na posao
« on: 07/August/2019 »
Cao ljudi, evo i ja da pitam pitanje... bio na princessov brod skoro do sada, i sad su me poslali kuci zbog medical off..

Imao povredu na palac, al nisam prijavio security, nego odmah sam otisao kod doktora i rekao da imam problem...dali mi lekova, i mjenjali ih skoro mjesec dana, al se stanje na kraju pogorsalo pa su ustanovili da je "carpal tunnel syndrome" kome se javlja na ljudi koje su u "late 50s" a ja tek 30god.

Rekli su da crew pokrija one konsultativne troskove, i da sam na medical off sve dok se sve ne zavrsi i ja bi bio ono "FIT FOR DUTY"..sad je stvar da su poslali kasno emailove sa instrukcijama pa sam imao kao neke probleme zbog toga, a ja nista nisam dobio :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: pa su opet poslali one instrukcija..sad je stvar da ja moram da radim ct scan i mri koji kosta previse, a nakon toga i sama operacija koja je preko 3000eur tu u mkd... sad se naticemo kako ce da bude placanje jer ja se pravim lud da nemam para da to pokrijem, al vec platio ct scan i mri...


jel ima neko iskustvo oko toga i sta bi savjetovali da uradim da bi sve bilo ok.... a i bas je ok posao sad kad sam stigao do ove pozicije, i jel ima veze kolike su mi bili appraisali zbog povratka na posao??


hvala 

Offline pinkemerald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Starboard
  • Recruitment Agency: Riv
  • Job Title: Shop
Re: Ozljeda na posao
« Reply #1 on: 23/January/2023 »
Ovo je stari post ali bih napisala da sam i ja poslata kuci sa DCLa zbog karpalnog.
Sve je proslo u redu, refundirali su mi sve i primala sam i neku platu ta dva meseca.

Problem sad je sto sam fit for duty vec skoro 3 meseca a " at this time we do not have any open lines" je jedino sto mogu da izvucem od njih. :waiting:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ozljeda na posao
« Reply #2 on: 25/January/2023 »
Draga moja, znas kako to ide, zasto bi oni riskirali sa tobom kada imaju toliko mladog mesa ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pinkemerald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Starboard
  • Recruitment Agency: Riv
  • Job Title: Shop
Re: Ozljeda na posao
« Reply #3 on: 25/January/2023 »
Ma nije problem, ne moram uopste da se vratim ali bi bilo lepo da kazu da prekidamo saradnju, cisto informacije radi.