Author Topic: Najblji posao za žensko na brodu  (Read 3705 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #15 on: 26/May/2020 »
Ne znam što mi staviste *** na i***tI?
Nije ružna riječ???
Čak je ni englezi ne blendaju...

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #16 on: 26/May/2020 »
@Manolina pa uskocices nije problem, sad ce im i trebati ljudi posle ovoga na nekim pozicijama sigurno... Nemas pojma kako su ginuli ovi na pursers desku od onog momenta kada je javljeno da se kruzevi otkazuju pa do momenta kada su sve putnike poslalli kkuci. Ja sam tad rekao sebi: za milion dolara ne bih stao na 24h jedan dan da odradim njihovu smenu :D jer to sta je bilo tada,veruj mi svaka im cast kako su izdrzali

Offline Manolina

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Carnival cruise Line
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: Guest Service
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #17 on: 27/May/2020 »
@Manolina pa uskocices nije problem, sad ce im i trebati ljudi posle ovoga na nekim pozicijama sigurno... Nemas pojma kako su ginuli ovi na pursers desku od onog momenta kada je javljeno da se kruzevi otkazuju pa do momenta kada su sve putnike poslalli kkuci. Ja sam tad rekao sebi: za milion dolara ne bih stao na 24h jedan dan da odradim njihovu smenu :D jer to sta je bilo tada,veruj mi svaka im cast kako su izdrzali
Toliki stres i grč ne može niko da plati. Žalim svakoga ko u jednom momentu postane rob sebe i drugima...ono, jbg kinta je...a kasnije liječi Multiplasklerozu, Artritis, Karcinom....sve od nagomilanog stresa...

Kapa im do poda, a da se nikome ne zamjere a da im nadredjeni ne kvocaju,,,,a onda da se ne zaraze....

Ti radiš laganini sigurno i u fazonu si : Šljakam, baš me briga, uživam pun gas, a tu i tamo radim  :plovim:...

Nego, ti mi ovo govoriš za tvoju kompaniju da apliciram jel tako ???
Na princezu  :D

A preko koje agencije sine da idem, pošto ste me mortalisali informacijama....tek sad ne znam ništa  :hekla:

Offline Manolina

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Carnival cruise Line
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: Guest Service
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #18 on: 27/May/2020 »
@pspman  Da li sam  u pravu  da se na tvom brodu-kompaniji drže limita do 35 godina za žene????

Tenk ju  :embarrased:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #19 on: 27/May/2020 »
@pspman  Da li sam  u pravu  da se na tvom brodu-kompaniji drže limita do 35 godina za žene????

Tenk ju  :embarrased:

to nigde nisam zvanicno cuo... znam da postoje ljudi koji imaju i preko 50 godina pa rade u Princessu... A i da je tacno,verujem da te ne bi odbili,pgotogovo ako imas neko iskustvo,plus si iz Evrope (a to traze na desku) i ok si....

Offline Manolina

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Carnival cruise Line
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: Guest Service
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #20 on: 27/May/2020 »
to nigde nisam zvanicno cuo... znam da postoje ljudi koji imaju i preko 50 godina pa rade u Princessu... A i da je tacno,verujem da te ne bi odbili,pgotogovo ako imas neko iskustvo,plus si iz Evrope (a to traze na desku) i ok si....

U toliko bolje što je upravo tako.
S tim što ja nemam iskustva u turizmu. Radila sam kao privatnik, radila zahtjevne administrativne poslove.
 Recepcije se nijesam dohvaćala ni sličnih poslova.  E sad, ako je njima to bitno, to je već drugi par čarapa. Jedino da pribavim neke preporuke i onesvijestim CV  :yahoo:

Pretpostavljam da ideš preko agencije Safe cruise ??

Ja bih aplicirala kod njih, s tim da najprije usavršim jezik,, dodam možda još Talijanski, zavisno od vremena i ostalog..


Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #21 on: 27/May/2020 »
@Manolina

Pa do otvaranja cruise industrije ponoovo proci ce dobrih 5 meseci minimum, do tada bi mozda mogla da naadjes neki posao na recepciji ili slicno da se uhodas malo, jer posao na recepciji se takodje svodi i na : brojanje novca,menjanje valuta,pomaganja putnicima oko izgubljenog prtljaga,ispunjavanje suludih zelja itd...  Ako imas vremena da ucis jos neki jezik,moja preporuka je spanski! jer je to bukvalno jezik kojeg ima svuda ,sto od putnika ,sto od posade.... On bi ti dosta znacio.... :) vise nego taj odvratni zabarski,osim ako ne planiras da se upecas na nekog zabara (namerno malim slovom) i uzivas u "luksuzu" ,ali to je druga tema,da ne idemo dalje ....

Ja ne idem preko agencije,jer se preko agencije ide samo kada prvi put odlazis, a u tvom slucaju bi mrala preko Safe  Cruise da....

Offline Manolina

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Carnival cruise Line
  • Recruitment Agency: safe cruise
  • Job Title: Guest Service
Re: Najblji posao za žensko na brodu
« Reply #22 on: 27/May/2020 »

@pspman   Dakle, u prednosti sam par mjeseci. Ko zna šta je dobro u stvari donijela ova korona.

Španjolski volim i razumijem ga dosta a sve iz gledanja serija. Kontala sam i Talijanskog da se dohvatim, mada, nije mi to nešto bog zna kako obavezno. Prije bih mogla i možda i Francuski jezik naučiti...

Šta hvali žabarima  :rofl: Alaj ih voLeš :)

Ja mislim da se tamo nema što pecati osim zaobilaziti i po onoj ništa nisam vidio i oženjeni članovi posade....baš mi nešto ne bi palo na um tamo nešto, mada, ne sumnjam da ima svega...


Vidjeću za recepciju, ne znam što bih slično mogla naći jer sad radim opet nešto sasvim drugo....sa ljudima ali  drugačije. Trebala bih baš da se potrudim...

Jer me pretpostavljam ovi tvoji Princezovci drugačije ne bi primili,,tj. ne bi me iz Safe poslali ..