Author Topic: Viking Ocean  (Read 1072 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Viking Ocean
« on: 07/June/2020 »
Ima li netko tko je na Vikingu da bi iz prve ruke mogao reći kako tamo funkcionira Shore Ex? Sve intenzivnije razmišljam o tome da se riješim Royala, a čini mi se da na Viking imam najbolje šanse za upast od ovih boljih kompanija. Nisam više u situaciji da nemam što za izgubiti, tako da želim biti suiguran da radim promjenu na bolje, a na da si zatvorim vrata na Royalu i onda kasnije požalim. Još sam prošle godine bio odlučan u namjeri da apliciram za Viking, a onda sam čuo da su Reception i Shore Ex tamo jako tijesno povezani pa me to malo pokolebalo. Ono što me najviše interesira je kako su smjene organizirane. Recimo na Royalu, jedan dan sam on duty, jedan dan odem u site inspection a sve ostale dane sam potpuno slobodan čim riješimo dispatch, što mi puno znači jer mi je bitno da vani provodim što je više moguće vremena, tako se izventiliram i napunim baterije. Ako se od mene na Vikingu očekuje da obavljam i stvari koje nemaju veze sa ShoreExom, znači li to da se može dogoditi da zaglavim na brodu da pokrivam Front Desk dok je brod u luci? Ovo me najviše brine u vezi Vikinga, ali bih cijenio i bilo kakav drugi info vezan uz Shore Ex tamo.