Author Topic: Posao u Saudijskoj Arabiji u Rijadu Kod VIP Porodice  (Read 2203 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko777Marko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Zamolio bih sve koji imaju neki info o poslu u Saudijskoj Arabiji u Rijadu da napisu nesto o tome.Imao sam intervju preko Viber aplikacije sa agencijom iz Madjarske. Videli moj CV koji sam slao za posao na Brodu i ponudili mi posao u Rijadu da radim za VIP porodicu kao vodoinstalater. Plata 4000usd plus bonusi neki ako se pokazes ok i ugovor je 12 meseci i 30 dana off posle 6 meseci. Radi se 12h. Ja pitao da li moze da mi posalje neku brosuru ili prospekt ili sliku gde cu da redim i da zvim i sve to, dobio sam negativan odgovor i kao nema slike nema brosure kao moras da potpises da ces da drzis u tajnosti kao gde ces raditi i za koga. Kao neki agreement.
A radi se na nekom velikom imanju od te VIP porodice. Kaze ima ljudi iz Hrvatske,Madjarske,Bosne,zapdnih zemalja,istocnih i td.
Ima li neko neku informaciju o tom poslu?

Ovo je drugi put u seet meseci da nailazim na tu pinudu a prvi put me je kontaktirao lik iz Silver Swan agencije pre 6 meseci.Ovi su iz Madjarske. To

Offline nbgdjbt

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Druze dobra je to prica,pogotovo u ovom trenuntku u toku ovog ludila sa virusom.
Ako imas priliku pici tamo,iz prve ruke znam da je prica vise nego korektna nema sta da brines.