Author Topic: Medical - povisene vrednosti u nalazu  (Read 4474 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Medical - povisene vrednosti u nalazu
« Reply #30 on: 05/August/2020 »
U Dr Ristic mi je receno da je vakcina protiv gripa sezonska vakcina te kao takva još uvek nije napravljena.
Iz kompanije mi je napisano: "zahtevamo da se dobije vakcina, kada je moguće, protiv gripa pre ukrcaja".

Javiću više detalja posle podne.

Osoblje u Dr Ristic u Bulevaru kralja Aleksandra u Beograduje skroz OK. Čak su mi organizovali prevoz do svoje druge ustanove kako bih odradio jedan pregled.

Uradio sam do sada laboratoriju, rendgen pluća, oftamolog... još par pregleda i završio sam.

Rade me lekarski koji inače praktikuju ljudi koji idu na Princess.

Ja radim lekarski za Mystic Cruises.

p.s. na stranu to što ko zna koliko ovde gde moram da snimam pluća ima onih koji imaju Covid19


Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Medical - povisene vrednosti u nalazu
« Reply #31 on: 05/August/2020 »
Zavrsio sam medical.

FIT FOR DUTY je doktorka napisala. Iskenirao sam sve to i poslao kompaniji.

Pre puta treba da se testiram na Covid19. Sva je prilika da cu morati rano ujutro da idem na Torlak i cekam u redu. To je jedino mesto gde moze da se radi test bez zakazivanja. Privatnim klinikama u Srbiji na žalost još uvek nije dozvoljeno da rade PCR testove.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Medical - povisene vrednosti u nalazu
« Reply #32 on: 05/August/2020 »
Mobile, obećaj da ćeš nam se javljati sa broda sa preneseš utiske i opišeš situaciju.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Medical - povisene vrednosti u nalazu
« Reply #33 on: 05/August/2020 »
Javicu se, svakako.

Ranije uvek kada idem na brod ne budem ulogovan na forum, a sifru ne znam napamet pa nisam ni mogao da pisem. Sada cu negde zapisati sifru.

Brod treba da plovi malo od Portugalije do Nemacke i onda oko Grckih ostrva. U novembru idemo na juzni pol.

Ova kompanija zahteva od crew membera da dnevno beleže svoju temperaturu i da urade test pre ukrcaja.

Nadam se da će sve biti OK. Ukoliko isto budu zahtevali i od gostiju, a mislim da bi trebalo da zahtevaju, nema razloga da sve ne bude u redu.

Prvo ja moram da prodjem PCR test. Kada čovek čuje da ima puno asimptomatskih slučajeva nije mu svejedno.