Author Topic: od Micuna do Mitcha... Entertainment Video Technician on Carnival Pride  (Read 3464 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
Pozdrav Forume!

Želeo bih da podelim sa Vama jedan mali uvod, pre nego što Vas pustim da na miru odgledate video, koji sam uklopio, sklopio i zapakovao u nameri da Vam barem toliko olakšam, da ne mora da se čita.
Misljenja sam da će slike, ipak bolje dočarati celokupnu avanturu.
Video je trajanja 20:21 min, neko će reći, vauuuuu jel moglo još duže, neko će reći šteta malo je, a opet, ja sam se trudio da što je moguće više materijala ubacim i obradim.
Želim da razumete da je u pitanju period od 6 meseci, i mišljenja sam, da je mnogo toga otpalo iz finalnog izbora, samo iz razloga dužine trajanja videa, a ne kvaliteta materijala ili ne kvalitetnih slika, i na Vašu žalost, time ostadoste uskraćeni za još.
Video obuhvata period od 15.04.2017. do 15.10.2017. koje sam proveo na predivnom Carnival Pride i na koji se vraćam nazad, na svoj drugi ugovor, 1.12.2017.
Lokacije na kojima su slike uslikane: Bermude, Bahami, Grand Turk, Half Moon Cay, Freeport, Nassau, Halifax, St.John, Baltimore, Carnival Pride...

Želim da iskoristim samo još ovaj momenat i još jednom da Vam se svima zahvalim na ovom forumu za iskrenu, bezuslovnu pomoć od prvog dana od kada sam ovde došao po istu.
Želim da znate, da sam Vašu energiju, vaše iskustvo i ono što sam ovde naučio prenosio na svakog ko je tražio pomoć od mene.
Verujem da se to može videti na licima ljudi u čijem sam društvu imao prilike da budem. Ono što nikada ne može biti plaćeno, nadoknađeno i lično smatram najvećim bogatstvom koje jedna osoba može da nađe u ovoj životnoj avanturi, su ljudi koje ćete imati prilike da upoznate, prijatelji koje niste mogli ni da zamislite da ćete pronaći.

 Za sve Vas, jedan ogroman pozdrav iz Beograda i iskreno se nadam da sam uspeo da Vam prenesem makar malo shiplife osećaja.

A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!

Offline :D little one

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • everyone knows me in my own little world i live in
    • View Profile
Bravo i cestitam na uspešno odradjenom ugovoru.

Hvala što si sklepao video i podelio.

Srećno i uspešan novi ugovor. Možda padne i promocija kada skuže tvoje marketing skills. :)
Mirno more. Sve dobro svima, ništa loše nikom.

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
Video iz nekog razloga nije hteo vama koji ste prijavili da krene, ja svaki put kada sam dobio komentar za njega pustim ga na YT kreće momentalno.
Pokušajte ponovo, trebalo bi da je sve u redu, mislim da je problem u YT kanalu da nešto danas baguje :)

Inače kad smo kod promocije, i taj deo priče sam uradio. Tehnički, dobio sam dve na 1 ugovoru... uspeo sam da levelujem svoju poziciju Entertainment video technician sa level 0 na level 2. Baš danas mi je stigao na mail kopija novog obračuna i jako sam srećan što sam uspeo da podignem sebi platu.

Sve u svemu, ako se setite koliko sam bio izgubljen i koliko sam vas sve vukao i cimao za rukav sa hiljadu pitanja, ja zaista mislim da sam na kraju ispao veoma dobar. Šta više da, upoznao sam se sa 3 člana sa foruma na Pride. Da to je tek šlag na tortu bio najbolji :)))
A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Osvojio si na bingu $1.943?! Vau  :money:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
To veče...
Toliko emocija. Definitivno je ostalo urezano u sećanje kao eksplozija najpozitivnijih emocija.
Gde me grle, vrište 50 naših ljudi kao da su svi oni dobili po 2 000 000...
Kad meni moj šef priđe ETM i kaže, Mitch toliko mi je drago da ja tebi ne mogu rečima da opišem. 10 godina sam ovde u kompaniji, nikada nisam video da je neko od "naših" dobio...
Toliko su svi urlali, pevali...
Hahaha evo sad dok pišem kao da sam opet u momentu.. HAOS!
A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!

Offline ld3d

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Video je cool.
Lijepo je podsjetiti se na to sve.

Iako nisam radio na Pride-u prepoznaos sam mnogo poznatih lica sa kojim sam radio na CCL.

Obzirom da se vraces 1. decembra, pozdravices mi vjencanog kuma Srdjana kojeg si snimio u videu (11:44, 13:48 - 52).
Kao sto rekoh, mnoge znam - zaboravih joj ime - djevojka na videu (2:36 i 13:17) sjecam se da je iz Srbije cini mi se.... radili smo zajedno na Fascination-u ako me pamcenje dobro sluzi.

Srecno na novom ugovoru.
Pozz

Offline Tower

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
6:38 spellovanje srpskog za strance? :rofl:

Svaka cast, lepo uradjeno. Hajde da ti sledeci ugovor bude jos bolji!

Pozdrav.

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
Hehehe nasmeja me Tower
Nije spelovanje, to dobiješ kada Engleskinju učiš Srpski. Zapravo, to je bila prva rečenica koju me je pitala kako se kaže
"je*i se skote". Justine, nevoravatna žena.

@ld3d
EEEEE Srdjan !!! Kakav ti je kum ljudska planina! Sa zenom je na Pride, oboje su tu. Hocu naravno!
Sto se tice devojke, jeste Srbija Novi Sad, Vesna :)

Hvala :)
A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!