Posao na Brodu > Zarada na Internetu

!!!!Poslovna prilika!!!!

(1/4) > >>

zadranin:
Pozdrav svim clanovima foruma.
Jako me dugo nije bilo ovdje, em zbog posla, dok sam bio na brodu, nisam bas bio u mogucnosti, em zbog cijelokupne situacije trenutno u svijetu. Hvala Sefu na mogucnosti stavljanja ovog posta ovdje.

Trenutno bih Vam svima, koji su voljni raditi i zaraditi ponudio odlicnu poslovnu priliku.
Ja znam sto je crew member, koje su mogucnosti kad crew member stavi u glavu da nesto hoce i moze.
Evo Vam prilike da dokazete da ste u dusi jos uvijek dio CREW-a.

Da li Vam mogu i zelim obecati ogromnu zaradu u kratko vrijeme - NE!
Da li Vam mogu obecati da cete zaraditi ukoliko se potrudite - DA!

Stigla je poslovna prilika 21. stoljeca! ⏰
CBD industrija suocena je s nevjerojatnom eksplozijom! 🚀
Trazimo ambiciozne poslovne partnere koji ce otvoriti europsko tržište za najdinamicniju tvrtku u razvoju!
Ovo je podrucje europsko središte - ogromna prilika!
Pokazite svoje poslovne sposobnosti 💰📦
Ne propustite! Budite s nama medu prvima, budite na pravom mjestu u pravo vrijeme! ⚠️

Za sve Vas koga interesira rad i zarada, ali isto tako ukoliko se zelite samo educirati, posjetite nas i pridruzite se nasoj grupi.

https://www.facebook.com/groups/646070819429581/

Za sva ostala pitanja, mozete pitati ovdje ili na pp, i rado cu Vam odgovoriti.

Isto tako Vas pozivam da @lajkate@ i posjetite moju FB stranicu

https://www.facebook.com/Cbd-Power-Svijet-Konoplje-106168904628358/

Hvala!

svašta:
Mozes li malo ovdje to elaborirat kako ide, molim te. Ja nemam fb profil. Jel to nesto kao narucivanje I dalje dilanje proizvoda po komsiluku? Ko ona naka kozmetika.

Ja bi samo reko da vjerujem u moc konoplje svim srcem. Lijek ko lijek. Biljka ko biljka.

zadranin:
Svatko koga vise interesira, dobiti ce privatnu poruku.
Jednino sto trebate, napisite u komentar, i ja cu Vam poslati sve potrebne informacije
 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :banana: :banana: :banana:

svašta:
Moze li pp

zadranin:
Imas pp

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version