Author Topic: !!!!Poslovna prilika!!!!  (Read 3115 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
!!!!Poslovna prilika!!!!
« on: 31/October/2020 »
Pozdrav svim clanovima foruma.
Jako me dugo nije bilo ovdje, em zbog posla, dok sam bio na brodu, nisam bas bio u mogucnosti, em zbog cijelokupne situacije trenutno u svijetu. Hvala Sefu na mogucnosti stavljanja ovog posta ovdje.

Trenutno bih Vam svima, koji su voljni raditi i zaraditi ponudio odlicnu poslovnu priliku.
Ja znam sto je crew member, koje su mogucnosti kad crew member stavi u glavu da nesto hoce i moze.
Evo Vam prilike da dokazete da ste u dusi jos uvijek dio CREW-a.

Da li Vam mogu i zelim obecati ogromnu zaradu u kratko vrijeme - NE!
Da li Vam mogu obecati da cete zaraditi ukoliko se potrudite - DA!

Stigla je poslovna prilika 21. stoljeca! ⏰
CBD industrija suocena je s nevjerojatnom eksplozijom! 🚀
Trazimo ambiciozne poslovne partnere koji ce otvoriti europsko tržište za najdinamicniju tvrtku u razvoju!
Ovo je podrucje europsko središte - ogromna prilika!
Pokazite svoje poslovne sposobnosti 💰📦
Ne propustite! Budite s nama medu prvima, budite na pravom mjestu u pravo vrijeme! ⚠️

Za sve Vas koga interesira rad i zarada, ali isto tako ukoliko se zelite samo educirati, posjetite nas i pridruzite se nasoj grupi.

https://www.facebook.com/groups/646070819429581/

Za sva ostala pitanja, mozete pitati ovdje ili na pp, i rado cu Vam odgovoriti.

Isto tako Vas pozivam da @lajkate@ i posjetite moju FB stranicu

https://www.facebook.com/Cbd-Power-Svijet-Konoplje-106168904628358/

Hvala!
plovim

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #1 on: 01/November/2020 »
Mozes li malo ovdje to elaborirat kako ide, molim te. Ja nemam fb profil. Jel to nesto kao narucivanje I dalje dilanje proizvoda po komsiluku? Ko ona naka kozmetika.

Ja bi samo reko da vjerujem u moc konoplje svim srcem. Lijek ko lijek. Biljka ko biljka.


Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #2 on: 02/November/2020 »
Svatko koga vise interesira, dobiti ce privatnu poruku.
Jednino sto trebate, napisite u komentar, i ja cu Vam poslati sve potrebne informacije
 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :banana: :banana: :banana:
plovim

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #3 on: 02/November/2020 »
Moze li pp

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #4 on: 02/November/2020 »
Imas pp
plovim

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #5 on: 03/November/2020 »
Cim sam procitao kanabis momentalno sam zatvorio,nista me ne interesuje u vezi droge a i kanabis smatram vrstom droge niti bi ikad tako nesto probao tako da smatram da je i neozbiljno a u neku ruku i nelegalno to pretvarati u poslovne prilike tj ideje za biznis.

Niko nam nece dati idete ili ce se one same pojaviti u glavi kada dodje za to vreme,a cim vidite da vam neko nudi neverovatne poslovne prilike dobro razmislite koliko je ta prica ozbiljna a i pre svega legalna ne samo zakonodavnog nego i moralnog stanovista prodavati nekom supstance od droge

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #6 on: 03/November/2020 »
Kanabis je na losem glasu ali nije bez razloga u nekim zemljama legaliziran, cak je moguce da se i u Hr dozvoli rekreativna upotreba, da posadis nekoliko biljaka ako zelis. Na nasim prostorima je marihuana sinonim za teske droge, mada su alkohol, duhan i razni opijati 100x gori. Dapace, kanabis lijeci.   :rasta:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #7 on: 03/November/2020 »
Ovdje se ne radi o marihuani, već o tvorničkoj konoplji.
I marihuana i tvornička konoplja su vrsta kanabisa.
U cijeloj europskoj uniji dozvoljena je prodaja čistog CBD ulja, te CBD ulja sa max. 0.3% THC-a.

Zar stvarno netko ovdje misli da bih išao išta postirati ukoliko se to krši sa zakonom i koristiti forum za ilegalne operacije??.???.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

plovim

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #8 on: 03/November/2020 »
Cim sam procitao kanabis momentalno sam zatvorio,nista me ne interesuje u vezi droge a i kanabis smatram vrstom droge niti bi ikad tako nesto probao tako da smatram da je i neozbiljno a u neku ruku i nelegalno to pretvarati u poslovne prilike tj ideje za biznis.

Niko nam nece dati idete ili ce se one same pojaviti u glavi kada dodje za to vreme,a cim vidite da vam neko nudi neverovatne poslovne prilike dobro razmislite koliko je ta prica ozbiljna a i pre svega legalna ne samo zakonodavnog nego i moralnog stanovista prodavati nekom supstance od droge
Molim te drugi put pročitaj malo pažljivije prije nego išta komentiraš. Hvala

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

plovim

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #9 on: 03/November/2020 »
I naravno, zar stvarno misliš da je ilegalno a postoji web shop koji je transparentan sa cijenama i sastojcima CBD proizvoda, te bi također carina i policija dozvolili da mi paket stigne preko pošte sa 12 bočica tog ulja koje je "nelegalno".

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

plovim

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #10 on: 03/November/2020 »
Evo da riješimo i neke nedoumice.  Nadam se da je sad malo jasnije što je kanabis, što je marihuana a što je industrijska konoplja ili hemp.



Sent from my SM-N975F using Tapatalk
plovim

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #11 on: 03/November/2020 »
Moze li pp
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #12 on: 03/November/2020 »
plovim

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #13 on: 03/November/2020 »
Evo još malo materijala za čitati, čisto da maknemo NEDOUMICU jeli ovo droga:

Ova čudesna biljka, konoplja, poznata i kao kanabis, proširila se u javnoj svijesti kao droga, ali sve manje ljudi zna da je konoplja vrlo blagoslivljavajuća biljka i nema područja na tijelu koje ne bi bilo dobro pogođeno !!! !
Sukladno tome, ulje ekstrahirano iz konoplje, CBD ulje, također se koristi u medicinske svrhe.
Značajna je razlika između kanabisa koji se koristi u medicinske svrhe i koji se koristi kao droga !!! Spoj nazvan THC, koji je odgovoran za opojno djelovanje, ekstrahira se iz medicinskog kanabisa. Stoga je njegova uporaba potpuno legalna i sigurna, jer uopće nema učinak na promjenu uma.
Međutim, njegovi pozitivni učinci na tijelo još su značajniji
(0,3% sadržaja THC-a dopušteno zakonom u CBD proizvodima).
Hladno prešano ulje konoplje nema opojno djelovanje, ali izuzetno dobro djeluje na naše zdravlje, poput živčanog sustava.
Zahvaljujući jednom od najučinkovitijih antidepresivnih i sedativnih učinaka, CBD ulje pomaže nam da uravnoteženije živimo svoj svakodnevni život. Osim toga, potiče čak i miran san, tako da se uvijek možete probuditi svježi i opušteni te tako provesti ostatak dana.
Nažalost, rak danas pogađa sve više i više ljudi. CBD ulje može pomoći oboljelim pacijentima na nekoliko načina. S jedne strane, ublažava, čini podnošljivijima neugodne nuspojave zračenja i kemoterapije, a s druge strane, možda će moći spriječiti proliferaciju stanica raka i njihovu migraciju u druge organe. Povećava apetit, poboljšava opću dobrobit i na kraju, ali ne manje važno, ublažava bol.
Dijabetes je problem koji zahtijeva potpunu promjenu načina života od pogođenih. Pridržavanje pravilne prehrane nije lako i zahtijeva ozbiljnu pažnju. Rezultati kliničkih ispitivanja pokazali su da ulje konoplje ne samo da može spriječiti razvoj dijabetesa, već može blokirati ili čak zaustaviti proces njegovog razvoja.
Nažalost, svi se ljudi u životu suočavaju s nekom vrstom boli i kako bismo mogli svakodnevno živjeti neometano, prisiljeni smo pribjeći nekoj vrsti lijeka protiv bolova. Komercijalno dostupni lijekovi protiv bolova imaju mnogo štetnih nuspojava zbog aktivnog sastojka zvanog iboprufen. Spomenuti spoj može uzrokovati čir na želucu, želučano krvarenje i povećati rizik od kardiovaskularnih bolesti. CBD ulje izuzetno je učinkovito u ublažavanju bolova i smanjenju upala na način koji ne uzrokuje neugodne nuspojave. Neurodegenerativne bolesti su bolesti središnjeg živčanog sustava. Tu se ubrajaju Alzheimerova bolest, Parkinsonova bolest, Huntingtonova bolest, amiotrofična lateralna skleroza (ALS, poznata i kao Lou Gehrigova bolest), spinalna mišićna atrofija, prionska bolest, multipla skleroza i epilepsija. Istraživanja pokazuju da CBD ulje može pomoći kod ovih bolesti: Psorijaza, ekcemi i druge neugodne kožne bolesti mnogim ljudima zagorčavaju život. Pokazalo se da je CBD ulje djelotvorno i kod stanja kože, a pokazalo se da izuzetno dobro djeluje i na kožu sklonu aknama. Konoplja je izuzetno bogata antioksidansima, pa tako može odgoditi starenje kože i pružiti zaštitu od raznih štetnih učinaka.
U velikoj većini slučajeva glaukom odgovoran je za razvoj sljepoće. CBD ulje može biti učinkovito u liječenju katarakte jer može smanjiti visoki očni tlak, što je glavni uzrok katarakte. Blagotvorni učinci kanabisa nisu novi. Već su ga poznavale drevne kulture i koristile su ga širom svijeta prvenstveno zbog parazitskog učinka. Ova divna biljka poznata je od afričkih plemena pa sve do Kine. CBD ili ulje kanabisa izuzetno je učinkovito i nema nuspojava.
plovim

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: !!!!Poslovna prilika!!!!
« Reply #14 on: 03/November/2020 »
Tuzno je da se ovo mora objasnjavat uopste