Author Topic: Ritz Carlton Yachting  (Read 4596 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Ritz Carlton Yachting
« Reply #15 on: 28/April/2021 »
Vidim na allcruisejobs da traze broadkaste

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Ritz Carlton Yachting
« Reply #16 on: 01/May/2021 »
Svi vi kojima su odgovorili, jesti li prilikom prijave autiomatski priložili i sve one dokumente koje su tražili?

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Ritz Carlton Yachting
« Reply #17 on: 01/May/2021 »
Ja sam odusto ko I ti, jer nema tog bozijeg formata koji ovaj k**** prima. Ima ono da konvertujes u word.doc, Al onda je ruzno ko k****. Bar ja nisam optimizovo to. Kod mene je ave pdf...

Al ono, meni je ok na ncl + nemam trenutno para za silne sctwove I medikale nove... Neka ide kome se ide..

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Ritz Carlton Yachting
« Reply #18 on: 05/May/2021 »
Svi vi kojima su odgovorili, jesti li prilikom prijave autiomatski priložili i sve one dokumente koje su tražili?
Pozdrav, da svu dokumentaciju sam prilozio plus reference od zadnjeg poslodavca. Podavno sam popunjavao aplikaciju pa se i ne sjecam najbolje ali mislim da sam bez nekih tehnickih problema sve aploudovao. Koliko znam i moja dokumentacija je u pdf formatu...
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Ritz Carlton Yachting
« Reply #19 on: 05/May/2021 »
Vidim na allcruisejobs da traze broadkaste
Da oglasili su poziciju ponovo, i sigurno ce je oglasiti opet za nekoliko nedelja. Na ritzu je job description i spisak zaduzenja i odgovornosti nesto malo slozeniji nego brodkasterima na mega kruzerima.
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Ritz Carlton Yachting
« Reply #20 on: 05/May/2021 »
Ozbiljno? Ne cini mi se drasticno razlicit opis. U svakom slucaju nek je sa srecom. Ja vjerujem da ces ti to dobit.

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Ritz Carlton Yachting
« Reply #21 on: 05/May/2021 »
Hvala puno kolega. Nesto malo duzi spisak u smislu da se od nas trazi da povremeno asistiramo it menadzeru. Nije drasticna razlika. Sve u svemu nadam se i cekam poziv. Vec sam radio launchinge i inauguracije nekoliko puta, stresno jeste i zahtjevno, ali samo nek je zdravlje dobro i sve se to moze.
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.