Author Topic: NCL - generalno - crew life,bar, druzenje i slicno  (Read 4528 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: NCL - generalno - crew life,bar, druzenje i slicno
« Reply #15 on: 10/December/2021 »
I meni ove u Irskoj u hotelu u kojem radim cesto daju PCR test.
Nacelno, situacija ide na bolje sto se tice pandemije ako je verovati ovim vestima da je novi soj zarazniji, ali sa blazim simptomima.

NCL vazi za "strogu" kompaniju po nekim pitanjima, ali ipak ce se stvari vratiti u normalu u skorijoj buducnosti.

Na Breakaway su imali pozitivne na Covid19, video sam vest cak na CNN.

A nisi pomenuo glavni port, pretpostavljam da je Los Angeles?  Ti si u entertainment,  imas vremena da ides napolje?

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: NCL - generalno - crew life,bar, druzenje i slicno
« Reply #16 on: 11/December/2021 »
jest LA. al ne mozemo mi vani u americke portove buraz. nisu nam cak ni i95 dali da zadrzimo. mozemo sa ekskurzijom samo i onda ti daju i95 u personel ofisu i kad se vratis, vratis im to.. ja sam se pripremio i na goru situaciju od ove koju sam naso, tako da je sve ok sto se mene tice. i ja mislim ko i ti da ce se vratit sve u normalu, sad hoce li to bit skorija buducnost, ne znam, al znam da ce bit kad tad :)

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: NCL - generalno - crew life,bar, druzenje i slicno
« Reply #17 on: 19/December/2021 »
Evo stiže peti talas, mislim da ce u Evropi i Severnoj Americi definitivno veliko olakšanje da dodje nakon marta.
S obzirom da se ova nova varijanta virusa brzo širi sigurno će biti zabelezen rast broja slučajeva, ali ne mora nužno da znaci da ce doci do rasta broja hospitalizacija jer simptomi nisu tako jaki.

U vreme pre pandemije smo mogli da izlazimo u LA, najteže je bilo izaći u New Yorku.

Nije lako sada biti na brodu. Osim ako nemas izbora.

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: NCL - generalno - crew life,bar, druzenje i slicno
« Reply #18 on: 22/December/2021 »
Sa NCL Encore su mi rekli da crew moze da izlazi