Author Topic: Moje iskustvo kao ''kitchen steward'' na recnom brodu. 3 deo  (Read 783 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikola93

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
  • Country: Serbia
Regensburg na prvi pogled deluje kao izuzetno veliki grad,ali se na kraju krajeva sve svodi na par ulica.Bukvalno,sve sto vam je neophodno,nalazi se na par minuta hoda,tako da nece biti nepotrebnih jurnjava.Ono sto svakako preporucujem za obilazak je stadion fudbalskog kluba ''Jahn Regensburg'' koji se nalazi na samom ulazu u grad i katedrala Sv. Petra,koja  izgleda fascinantno,kako izbliza,tako iznutra.Kada je u pitanju cena hrane,mogu slobodno da kazem,da i nije bas jeftino,bar sto se Regensburga tice,za ostale gradove ne znam.Jedino sto bih izdvojio kao veliku razliku u ceni i kolicini je sladoled koji se po ukusu uopste ne razlikuje kao recimo nas ''King'',6 komada u kutiji,1.90e.Inace,odmah se po nekim sitnicama moze primetiti koliko su odmakli od nas.Sreca pa u marketima,prodaju i platnene torbe,jer bih u suprotnom sve izneo na rukama.Kako?!Ni sam ne znam.Krenu da  kucaju na kasi,a kese nema,wtf  ""]] A tek u njihovim hotelima,kad udjes u sobu,kao da si u usao u svemirski brod.Tantalove muke dok upalis svetlo,drndas onaj prekidac i na kraju nekim cudom skontas da se sve pokrece ubacivanjem kartice kojom i otkljucavas vrata.Tako ti je to kad dolazis iz zemlje koja debelo kaska za ostatkom Evrope.O mom radu i zivotu na brodu,opsirnije u poslednjem delu.Do tada  :wave:

Online svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
hajde, cekamo i to  :pop: