Author Topic: Ima li ikog u shopu na MSCu?  (Read 2391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mirisproleca

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: MSC
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Shop
Ima li ikog u shopu na MSCu?
« on: 04/June/2022 »
Pozdrav dobri ljudi  :-))))'

18.jula bi trebalo ,ako sve prodje kako treba,da se ukrcam na MSC Liricu,dobila sam posao u shopu.To bi mi bio prvi ugovor,prošla sam intervju sa njima i Castaway (Starboard),ali oni su imali  bolje uslove pa sam ih izabrala,iako nisam pronašla mnogo komentara o toj kompaniji nadam se dobrom 🤷🏼‍♀️
Ako nekog interesuje bilo šta od uslova obe kompanije ili u vezi intervjua neka se javi ,sve ću vam objasniti .
Nisam išla preko agencija nego direktno,tako da sam sa MSCijem imala jedan razgovor,a posle razgovora sa Castaway  sam odustala od Starboarda zbog ponuđenih uslovaMislim da nema potrebe gubiti vreme na agencije,pogotovo sada kad je potražnja za radnom snagom baš velika.
Inače,sestra mi radi kao F&B menadžer na Azamari pa sam po njenoj preporuci krenula prvo u shop gde je najlakši posao dok ne proverim da li će mi brodski život uopšte odgovarati  :mrgreen: ,a i odavno radim u retailu pa će mi sigurno biti lakše da radim ono što već znam .
Još mi je ostalo da odradim medical,ako neko ima preporuku za Novi Sad gde bih mogla  to najpovoljnije odraditi neka mi javi