Author Topic: Da li za rad na kruzerima još uvek važi COVID režim, vakcine, testovi... ?  (Read 2278 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CrimsoN

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Pozdrav moreplovci! (Izvinjavam se ako je pitanje već postavljeno jer nisam našao konkretan post.)
Posle pauze od 4-5 godina razmišljam da se vraćam na more.
Interesuje me pored ostalih peripetija oko medikala, šta je još potrebno od medicinske dokumentacije što se tiče COVID-a? Da li mora vakcinacija, revakcinacija i busteri?

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Ne treba test za putovanje ali vakcina mora (mislim na brod). Daju sad nove doze po brodovima. Ukrcavam se za nedelju dana opet i kako cujem 5 doza ili koja je vec po redu je obavezna,uveliko vakcinisu crew opet.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline anjuška995

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Chelsea
Pozdrav, zanima me da li je jos potrebna vakcina?

Offline CrimsoN

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Pozdrav, zanima me da li je jos potrebna vakcina?

Danas sam zvao SafeCruise u Beogradu i dobio odgovor da je sve ukinuto u da nikakva vakcinacija nije potrebna.

Offline CrimsoN

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Info od pre dva dana.
Imao sam razgovor sa Zoranom iz KOUZONA - Skoplje.
Po informacijama koje on ima na Princesu 100% ne treba vakcina dok na svim ostalim kompanijama koje imaju u ponudi (RCL, CARNIVAL, VIKING, NCL...)treba.
Mene NCL zanima prvenstveno jer sam od lika koji je na PRIDE OF AMERIKA dobio info da navodno ne treba i da je to informacija iz Avgusta ove godine, dakle pre mesec dana.