Author Topic: Carnival - Asst.waiter - svjeze info 2023  (Read 590 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Pozdrav drugari,

Buduci da vec godinama ne plovim a i nemam neki poseban kontakt ko bi mi dao svjezu informaciju...
Rekoh da pitam vas za mladjeg brata, koje su sad plate za Asst. waiter poziciju na Carnivalu, jer sam cuo da su neke promjene pravili u strukturama pozicija? Kad sam ja bio na Carnivalu vec davne 2006.godine, tada se kao asst.waiter pocinjalo iz crew mess-a, staff mess-a itd, ili lido deck sta znam roo service. Da bi usao u dining room potrebna je bila Team waiter pozicija .
Bio bih zahvalan da neko podijeli i napise neke svjezije info ako ima, plata, procedure, itd.
Mirno more vama koji jos uvijek plovite!
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Re: Carnival - Asst.waiter - svjeze info 2023
« Reply #1 on: 27/July/2023 »
Nadam se da ne kasnim puno sa odgovorom. Da, to ti je to nista se nije puno menjalo. Krenes iz crew, staff ili captain messa, pa room service, lido. Jedina razlika u odnosu na to sto si ti napisao da ne moras biti team waiter (sad se to zove team server) da bi radio u diningu nego od assistant servera ides na ass team server poziciju i toako kreces u DR,
Plate su iste oko 1.000 $ izadju plus tips ako si u room service. Vec u DR bude veca kad se predje. Sad to jako brzo ide, sad na ovom ugovoru sto sam upravo zavrsila jako puno ih je bilo sa prvim ugovorom u DR, budes 2,3 meseca back dining pa onda main DR jako brzo, treba im ljudi.
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Carnival - Asst.waiter - svjeze info 2023
« Reply #2 on: 27/July/2023 »
Nadam se da ne kasnim puno sa odgovorom. Da, to ti je to nista se nije puno menjalo. Krenes iz crew, staff ili captain messa, pa room service, lido. Jedina razlika u odnosu na to sto si ti napisao da ne moras biti team waiter (sad se to zove team server) da bi radio u diningu nego od assistant servera ides na ass team server poziciju i toako kreces u DR,
Plate su iste oko 1.000 $ izadju plus tips ako si u room service. Vec u DR bude veca kad se predje. Sad to jako brzo ide, sad na ovom ugovoru sto sam upravo zavrsila jako puno ih je bilo sa prvim ugovorom u DR, budes 2,3 meseca back dining pa onda main DR jako brzo, treba im ljudi.

Hvala za odgovor. Ma da, sve je to manje-vise isto, samo neke pozicije su izbacili, neke dodali i preimenovali itd.
When it comes to money, nobody can be trusted !