Author Topic: Image interview 12.02.2010. Zagreb  (Read 9299 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline robeee

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Image interview 12.02.2010. Zagreb
« Reply #15 on: 16/April/2010 »
Evo samo da javim da 25 idem na ukrcaj u Barcelonu i sta da kazem, nije mi bas sve jedno ali idemo dalje :run:

Skoro svi iz grupe su dobili svoje datume, neki su vec otisli

E da brod je NCL jade, pa ako netko zna dali je to dobar brodic nek napise nesto

 :uzdravlje:

Offline miki blue eyes

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Image interview 12.02.2010. Zagreb
« Reply #16 on: 29/April/2010 »
ej robee chitam tvoi postovi i kazes da nije nesta specijalno na intervju i da nemash neko iskustvo dugo isplati se da idesh na intervju kao sta kazes taj trening sta sprema EP pomoziti kako da progjesh na intervju +U+

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Image interview 12.02.2010. Zagreb
« Reply #17 on: 30/April/2010 »
Intervju zaista nije tezak, ne traze dlaku u jajetu ili nesto poput toga. Od nas 20 i nesto proslo je, zamisli 20 i nesto :) Svi koji su dosli su prosli. Primera radi,  jedna devojka koja je dosla reda radi, tad jos nije odlucila da li stvarno zeli ici raditi, nije se trudila uopste da prodje, dosla je obucena u neke svakodnevne pantalone i neke ofucane cipele.... Prosla je.

Intervjua se nemoras bojati, pa ni treninga koji usledi posle, tu ti ne treba neki nadljudski trud. malo se osmehnes, opustis se i gledas kako prolazis :D

meni su bivsi Image fotografi govorili isto. Intervju i trening su lagani i tu se nemoras brinuti i truditi, trudi se kad dodjes na brod. Tu daj svoje najbolje.

Usput da dodam, ja cekam 4 maj da se ukrcam, mnoge kolege su vec otisle na brod i prvih nedelja provedenih na brodu salju samo pozitivne komentare o zivotu na brodu.


Offline miki blue eyes

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Image interview 12.02.2010. Zagreb
« Reply #18 on: 30/April/2010 »
ej bas ti hvala dao si mi neku nadu da idem malo je rizik ali bez rizik pa i ne biva nishta puno hvala za odgovor  :yahoo:

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Image interview 12.02.2010. Zagreb
« Reply #19 on: 30/April/2010 »
Ma sta si se us*o. opusti se i idi. ja sam isto bio stegnut. Sve sam hteo da bude savrseno i uvek mislio da to nece biti dovoljno da me prime, da necu proci. Rucno sam pravio album za portfolio jer nisam bio zadovoljan kupovnim. Od ko zna koliko slika ja sam uspeo izabrati tek 20-ak jer sam mislio da su sve ostale nezadovoljavajuce... Zeleo sam da sve bude savrseno jer sam smatrao da u suprotnom necu proci. A na treningu, ljudi koji mozda nikad pre nisu drzali dslr u rukama, ljudi koji imaju one male kupovne albume...
Kontam da to ipak treba proci i iskusiti da bi mogao da se opustis ali evo sta cu ti sad reci: Imao tremu ili bio opusten i uzivao u za*****an*iji sa ostalima, imao odlicne ili uzasne slike, proci ces intervju. Pa ti sam odluci kakav ces da odes na intervju, nervozan ili opusten i siguran u sebe.

kad odes na intervju samo reci Dzenet ili Stepfani da sam ja rekao da si prosao ;)

Usput (rizikujem da odem u oftopic) koliko ti je godina i jel ti ovo prvi ozbiljniji posao??


Offline miki blue eyes

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Image interview 12.02.2010. Zagreb
« Reply #20 on: 01/May/2010 »
 bas ti hvala i da ti kazem idem pa sta bude neka bude rizik stvara lova bez rizik nema nishta  ::yes::