Author Topic: Obrazovna struktura posetioca foruma  (Read 29938 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MikacNis

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #30 on: 23/January/2014 »
Zavrsila ekonomiju na drzavnom fakultetu u Nišu, master diplomu imam... a trenutno  :hekla:   :yeah:

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #31 on: 23/January/2014 »
haha kad citam ovaj forum dodje mi da placem kad vidim kako se npr situacija od 2010 do sad drasticno promenila..kako jesituacije sve gora i gora

zavrsen Fakultet Organizacionih Nauka, plus 7 godina radnog iskustva (radila sam dok sam studirala) i sta radim sada za 26.000 dinara to je braco moji ni 220 eura plus da mi je plata poslednja bila iz NOvembra...boze gde ja zivim ..ja bih se slozila sa onim sto je na pocetku ispljuvao srbiju cak mislim da sam negde sherovala njegovu izjavu  :clapping:

nego sta nego cemo da idemo sto pre to bolje da spasavamo sta se spasiti moze i da pomognemo roditeljima i familiji koji su ovde.. Pa ko kuvar da radim il da cistim tamo na brodu bilo bi mi bolje nego ovde.. tako da samo da dobro prodje ovaj intervju i  :plovim: :plovim: puno zdravlja i uspeha svima  :wave:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #32 on: 23/January/2014 »
Zanimljivo da fakultetlija ovdje ima najviše.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Sofija 7

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #33 on: 25/January/2014 »
Ne znam da li da puknem od smeha ili da se sazalim! Kako cete se samo svi vi koji krecete da "gradite karijeru" i "zaradite novac" na brodu, razocarati! A ti, draga moja, sto bi pre radila kao cistacica na brodu, niti znas nesto o tome niti imas blagu predstavu sta znaci cistiti tudja go**a (ja se izvinjavam, ali nemam precizniju rec) u tudjoj zemlji za bedne pare. Bicete degradirani, postacete robovi u 21-om veku i vraticete se kuci sa novcem koji cete potrositi za dva meseca. Uzivajte!

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #34 on: 25/January/2014 »
@ Sofija 7

Ne razumem tu priču o ropstvu kad se svako može vratiti kući kad hoće ako mu se ne sviđa....a i ta priča oko odlaska na brod kao čistač - pa ovaj forum valjda i služi tome da se ljudi dobro raspitaju oko pozicija da ne bi zaglavili tamo gde ne treba. Skoro svaki veteran savetuje da treba ciljati što višu poziciju da bise izbegao neki bedan posao za malu lovu.
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #35 on: 25/January/2014 »
@ Sofija 7 pitala bih te prvo odakle znas da ovde vec ne cistim tudja go**a kao recim drugi posao  :smack:
znaci ne trci pred rudu..

drugo niko ne misli da ce postati rokfeler na brodu al svako cu zaraditi vise nego ovde u bg gde platu ne dobijam po 4-5 meseci znaci u prevodu radim za dzabe//a drugi posao ne mogu da nadjem na zalost ni sa fakultetom jer vezu NEMAM..pa kad razmislim bolje i 6 meseci da radim negde za DINAR ILI DOLAR koliki god a ne ovde za DZABE

matematika je vrlo prosta....a sto se tice degradacije nista ne moze biti vise degradirano kad mi je sef ne obrazovan covek koji nema 3 padeze i ne moze da sastavi 2 prosto prosirene recenice o slozenim da ne govorim  :waiting: tako da ne znam sta sta to degradirano tamo VISE moze biti nego fucking ovde  :facepalm:

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #36 on: 25/January/2014 »
vraticete se kuci sa novcem koji cete potrositi za dva meseca.

hahaha ovo me je cak i malo nasmejalo :) ja kad bih ovde ostala ni nemam sta da potrosim tako da se radujem tim mesecima (tacnije 2)  :money:

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #37 on: 25/January/2014 »
evo ja pristajem da budem "rob" drage volje za 1200 dolara mesecno u tudjini jer sam u rodjenoj drzavi rob za 200 evra! manja prava imam ovde kao radnik i covek nego na bilo kojem brodu! inace sofija ta tudja,strana,americka ,cija god go**a ne smrde nista drugacije ili vise od ovih ovde tako da ko god moze treba i mora da bezi odavde!!!

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока

Offline Sofija 7

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #38 on: 25/January/2014 »
  Samo napred! Srecan vam put svima!
U toku dana objavicu podroban clanak o mom licnom iskustvu sa broda. Bice mi drago da sto vise vas procita kako bih vam na neki nacin pomogla da stvorite sliku u glavi pre nego sto se otisnete u nepoznato.
  Nakon procitanog clanka, degradiranje vas od strane nekog sefa koji ne ume da sklopi prosto, prosirenu recenicu, ce vam biti najmanje bitno. Na brodu je to sasvim normalno. Sefovi i menadzeri bice vam ljudi koji su izmileli iz ko zna kakvih rupa, rintali godinama ne bi li se popeli koju poziciju vise i ne bi li vama, tako izfrustrirani, poluretardirani i samim sebi jadni i mizerni, prodavali maglu i glumili velicinu.
  Elem, obavesticu vas i ovde kada objavim clanak na ovu temu. Pozdrav svima!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #39 on: 25/January/2014 »
  Elem, obavesticu vas i ovde kada objavim clanak na ovu temu. Pozdrav svima!

čekam već par sati  :waiting:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Sofija 7

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #40 on: 25/January/2014 »
  Objavila sam clanak na temu "Gola istina o kruzevima".
Hvala vam svima unapred na izdovojenom vremenu.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #41 on: 25/January/2014 »
A tesko biti danas fakultetski obrazovan.....

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #42 on: 22/February/2014 »
Lakše je kukati, svakako +U+

Offline diva

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Obrazovna struktura posetioca foruma
« Reply #43 on: 22/February/2014 »
 Ja mislim da je obrazovanje totalno nebitno. ako hoćeš raditi, radit ćeš- samo se malo trebas potruditi , i ostalo će sve doći na svoje. da sam znala kako doći na brod to bih napravila odmah poslije srednje, (završena srednja , trgovačka), a ne sad sa 28 godina. možes ti biti  :airquotes: obrazovan  :airquotes: kolikogod hoćes, ali ako nemas love na računu, nisi nitko i nista. mojplan je  :money: ,i nista drugo, ako  mi se pruži prlilika naravno da ću se iseliti iz hrvatske,ali otom potom.... pozdrav svom forumasima, dislajkajte mržnju- make love not war!  :-*  :party:

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re:
« Reply #44 on: 22/February/2014 »
evo ja pristajem da budem "rob" drage volje za 1200 dolara mesecno u tudjini jer sam u rodjenoj drzavi rob za 200 evra! manja prava imam ovde kao radnik i covek nego na bilo kojem brodu! inace sofija ta tudja,strana,americka ,cija god go**a ne smrde nista drugacije ili vise od ovih ovde tako da ko god moze treba i mora da bezi odavde!!!

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока
apsolutno podrzavam, big like.....