Author Topic: molim vas za pomoc da me malo uputite sto i kako  (Read 3446 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zrinka18

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
bok,

nova sam ovdje i pozdrav svima.
nemam nikakvog iskustva, nista ne znam i u nista se ne kuzim vezano uz posao na brodu.
znam samo da se moze dobro zaraditi i da se puno radi sto meni i odgovara.
znam engleski, spanjolski, razumijem nesto talijanskog, mlada sam.
molim vas za pomoc da me malo uputite sto i kako.
vidim dosta naziva za poslove i nekih naziva sto mi nije jasno.
molim vas ako bi mi mogli pomoći.

unaprijed hvala

Offline Djokoverona

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: informacije
« Reply #1 on: 01/March/2010 »
zrinka ne bi bilo lose da nevedes kakvo iskustvo imas do sad u kojem poslu....ili ako vec nemas..sta bi zelela da radis....mozes da dodjes do dobrih pozicija sa znanjem jezika...

# Waiter - two languages
# Waiter -ship experience
# BRTD – female
# Bar waiter – female
# Bar waiter –two languages –male and female
# Bartender –male and female two languages....e sad zavisi sta bi ti htela da radis.......imas pozicije cuvanje djece....recepcije....ima mnogo...kad bi mogla da malo preciziras ...pa onda ja ili neko da ti da malo vise objasnenja u vezi taj posao....kako stici do taj posao zarada i ostale informacije.....

pozz puno i drago nam je sto si zainteresovana za posao na brodu

Offline zrinka18

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: molim vas za pomoc da me malo uputite sto i kako
« Reply #2 on: 01/March/2010 »
cuj, do sada (ukljucujuci trenutno) radila u informatičkim firmama, zaduzenja mi i nisu neka (knjigovodstvo, tajnički poslovi, kave, marketinski dio) ali kuzim se dosta u kompjutere, software etc. radila sam cak i u HT-sluzbi za korisnike (top salesman), i par mjeseci u ducanu sa tekstilom. studiram ekonomiju. ne znam sto bi radila tamo, uopce nemam ideje, mozda ovo s djecom? gle frka me da necu biti dovoljno dobra pa da me ne izbace tamo negdje na pola puta :(
ne znam inace kako sto funcionira. rado bi neki aktivan posao. mozda recepcija, da vidim kako se dise.
kakve su zarade? ima li slobodnih dana? i koliko sati na dan se radi?

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: molim vas za pomoc da me malo uputite sto i kako
« Reply #3 on: 01/March/2010 »
mozda je najbolje da prvo dobro procesljas po forumu jer je na vecinu tvojih pitanja vec odgovoreno.
sretno!
Labor improbus omnia vincit.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: molim vas za pomoc da me malo uputite sto i kako
« Reply #4 on: 01/March/2010 »
Pošto imaš iskustva u prodaji preporučujem ti da se informišeš o Gift shop-u, sigurno možeš da prođeš kao gift shop assistant. Traže dobro poznavanje Engleskog, a bonus je to što poznaješ više jezika i imaš iskustva u trgovini. Sigurno jedna od poželjnijih pozicija

Offline maleno

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: molim vas za pomoc da me malo uputite sto i kako
« Reply #5 on: 08/March/2010 »
 Ja vec par dana pokusavam saznati kako doci do broda,sta prvo treba napraviti,koliko para treba izdvojiti itd. Pokusavala sam procitati sve s foruma o tome ali mi komp uzasno steka,i svaki put zablokira,pa bi vas zamolila za malu pomoc.
 Imam 21 god. i imam veeeeeliku zelju otici na brod,radila bi kao konobarica,iskustva imam,engleski znam...samo ne znam kako krenutu,koji je prvi korak...
 Nadam se da mi netko moze sve,bas sve reci.
 Hvala...

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: molim vas za pomoc da me malo uputite sto i kako
« Reply #6 on: 08/March/2010 »
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=31.0

To prelistaj za pocetak.. Odluci se za jednu od agencija,i dalje ce ti sve biti jasno. ;)