Author Topic: punim jedrima naprijed!  (Read 2409 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sizygy

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
punim jedrima naprijed!
« on: 02/March/2010 »
Zdravo svima koliko vas ima!  :uzdravlje:

Vidim, potrudili ste se napisati doista svasta i svaka vam cast!
Sto god mi doslo da pitam nasla sam vec napisan odgovor pa je tesko ostaviti neko pitanje, obzirom da sam nova u svemu pa odgovora jos nemam  ""]]

Prijavila sam se za fotografa, jer sam uvijek bila spretnija s kamerom nego s tacnom punom svega. Vidim, nema bas fotografa ovdje?!
Ako ima koji voljela bi znati gdje radi i kako je. Posto ima par opcija i nikako da skuzim koja je bolja.
Fiksna plaća 1200usd ili 700usd + postotak od prodaje? Znam, ovisi sve kakav si kao osoba, ide li ti prodaja i cimanje ekipe.
Recimo da imam te vruce balkanske krvi pa se ne bojim da cu uvaljati sto god treba  :rofl:

Sad sam tek u cekanju za intervju. Mislim da ce biti u aprilu nesto. Onda medical pa sve dalje...
Vidjela sam da ima jos raje koja je radila "super" poslove u svojoj zemlji pa se svejedno odlucili  na brod.
Ja sam u drzavnoj firmi i vec sam se osusila od sjedenja i ne rada  :( .
Znam da ce brod biti strava naspram toga sto se tice sljake, ali eto - ne idem da se vozam vec da radim oT
Da ne pricam kako su mi svi protiv, od familije, prijatelja... ama i susjedi kazu da nisam normalna.  :sprda:

No to da nemas para ni otici, da imas "super stalan posao" u svojoj zemlji i da nitko ne vjeruje u tvoj odlazak i da ce ti biti dobro su samo dobri sastojci za USPJEH   :run:

Ajde, zivi bili pa vidjeli hocu li uopce proci sve te testove, medical i ostale sheme. Do tada pozdrav!  :-))))'





Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: punim jedrima naprijed!
« Reply #1 on: 02/March/2010 »
Ah kao da gledam svoju priču
Imaš dobar posao,nečeš ti nikud otiči
Svi protiv,bla bla bla
Samo naprijed,nije sve do posla,nego čovijek mora uzeti život u svoje ruke,a ne da ga drugi pokušavaju krojiti

jer ima jedna poslovica
Nije sreća u tome da se čini ono što se mora činiti, već u tome da se voli ono što se želi činiti.
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Sizygy

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: punim jedrima naprijed!
« Reply #2 on: 02/March/2010 »
čovijek mora uzeti život u svoje ruke,a ne da ga drugi pokušavaju krojiti

jer ima jedna poslovica
Nije sreća u tome da se čini ono što se mora činiti, već u tome da se voli ono što se želi činiti.

E pa upravo to majstore! To je ono sto ja njima svima pričam ali nitko ne kuži.

Radije bi ostali tu, učahureni u kutijama, u iluziji da ne moze drugačije.

Ja zelim upravo to - izaći van iz kutije i proširiti vidike :plovim: (usput možda i vene ali nema veze :D )