Author Topic: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin  (Read 42751 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #30 on: 14/November/2012 »
De legionnaire007 nemoj joj vjerovat. Pored uspinjace u zagrebu i apriori u opatiji da se neko ide sa "mediator" bahcat. Gle puno govori o janici datum registracije koi je danas. Nije imala potrebu za info kad je isla na brod. Ni traga ni glasa od nje i sada odjednom doticna dama fali "mediator". Ja sam bio u portu sa oasis i upozno sam dosta crewmembera sa balkana. Niti jedan mi nije reko za "mediator" Svi su isili preko vec znanih agencija i to vec cvrkucu i ptice na grani. Mislim ovo je troll neki ili cak neko opet navlaci ljude da daju pare njima kao da ce bolje proci. Necete bolje proci, proci cete kao i svi odnosno kao i vecina i gotova prica i nemojte se vatat za slamke. Zna se kak se ide na brod i koi je najbrzi i najsigurniji nacin. 

Tako je natal, nismo mi vesla sisali...  :uzdravlje: Neće ovaj ništa demantirati - a neki dan sam naletio na frendicu čiji brat je totalno neupućen u cijelu situaciju oko brodova, i prijavio se na oglas - naravno od "agencije Mediator" ili "MSC", kako je znalo pisati. Naravno, uputio sam ga na provjerene i REGISTRIRANE agencije pa neka on bira.... Tko zna koliko je još takvih neupućenih koji daju po par stotina kuna, mislim da je onaj Dr.Quick rekao 400-tinjak kuna, što se čini malo i svi će pomisliti da se ne isplati prevariti nekoga tako bezobrazno, ali kad pomnožimo tih 400 kn sa XY neupućenih i naivaca... Itekako se nekome isplati
Once a sailor, always a sailor.

Offline andrejzg990

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #31 on: 03/January/2013 »
ja sam se cisto iz znatizelje takodjer prijavio na isti navedeni oglas
http://www.bika.net/tvrtka/98403/msc

uglanvom zanimalo me samo sta ce mi g. odgovorit

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #32 on: 03/January/2013 »
ja sam se cisto iz znatizelje takodjer prijavio na isti navedeni oglas
http://www.bika.net/tvrtka/98403/msc

uglanvom zanimalo me samo sta ce mi g. odgovorit

i sta ti je odgovorio?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline andrejzg990

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #33 on: 04/January/2013 »
Prvo mi je poslao da se javim tj nazovem za detaljni dogovor oko preeliminarnog razgovora,poslao par .doc as informaicjama fire,dress codom

Nakon toga sam mu odgovorio na mail sa par pitanja

postpak nakon preeliminarnog razg,sa kojim kompanijama suradjuje,koje departmente zaposlajva

nakon tog mi nije odg

Offline barakudoom

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #34 on: 06/February/2013 »
Prvo mi je poslao da se javim tj nazovem za detaljni dogovor oko preeliminarnog razgovora,poslao par .doc as informaicjama fire,dress codom

Nakon toga sam mu odgovorio na mail sa par pitanja

postpak nakon preeliminarnog razg,sa kojim kompanijama suradjuje,koje departmente zaposlajva

nakon tog mi nije odg



jel na kraju odgovorio?

je bih trebo ic na razgovor u ponedjeljak, problem je sto mi nije bas jeftino doc do varazdina?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #35 on: 06/February/2013 »


jel na kraju odgovorio?

je bih trebo ic na razgovor u ponedjeljak, problem je sto mi nije bas jeftino doc do varazdina?

savjetovao bih ti da se okaniš ćorava posla - i javiš se jednoj od LEGALNO REGISTRIRANIH AGENCIJA U HRVATSKOJ, koje imaju dopusnicu za posredovanje u zaposljavanju pomoraca, a dobro se zna koje su...

http://www.mppi.hr/default.aspx?id=6148
Once a sailor, always a sailor.

Offline seapanda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #36 on: 28/February/2013 »
Evo da se nadovežem na temu kako bi ekipa ipak sačuvala tih 400kn koje traži Romeo za te njegov UGOVOR O PROVOĐENJU SAVJETOVANJA ZA RAD NA STRANIM BRODOVIMA.
Imam taj ugovor pred sobom, najrađe bi ga skenirala i tu zalijepila da ekipa vidi kakav je to lopovčina.

Na ljeto sam vidjela oglas na moj-posao, traži se staff za kruzere, shop i to, ja se prijavila preko linka.
Već drugi dan odgovara mi na mail da mu pošaljem cv i tako to, i kaže mi, a ništa, moraš doć u Svibovec Podravski na razgovor pa da vidimo ako si materijal za na brod.

Ja naivna otišla do njega, ono, ured mu je u kući di živi, doslovce ono, dnevni boravak okićen svakakvim cruise materijalima slikama i tako to-nebitno.
Sad priča on meni kako ću trebat radit d2, vizu ovo ono, i kažem ja da je to sve skupa meni jasno i da znam kako to ide, i sad provjeri mi engleski i kaže super, ma ideš ti, do kraja godine si već na brodu.
Kaže mi, ono, imam ja ugovor, 400kn za to neko savjetovanje-kao praktički će me vodit za ruku do broda (tih 400kn mu ja kao u slučaju da dobijem LOE-letter of employent i avionsku kartu pa odustanem u zadnji čas) i tako ja naivna pljunula 400kn za komad papira.

Nakon mjesec dana mi se javi, da imam "final intervju" za Shop u Zagrebu u hotelu I.
Dođem ja tamo, a kad ono Helena tamo drži preliminarni za Steiner..i tako upoznam ljude i doznam da me lik ono praktički pokrao.
Međutim ne vjerujem ja to i još se javim liku da je intervju prošao ok i to sve, i na kraju se ne čujemo 2 mjeseca nego mi lijepo Helena javi za daljni finalni intervju u Budimpešti, a Romeo...Romeo who?!?!

Lik pobrao pare..i nikad se više javio...

p.s. Šefe, slobodno ti nazovi ovu temu agencija MSC Varaždin...ili Romeo, da ekipa zna o kome je riječ
Estas murallas por fuertes que sean, no retienen,
ni retendran nuestros sueños

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #37 on: 28/February/2013 »
svaka čast na ovom postu, seapanda  :uzdravlje:  napokon netko iz prve ruke detaljno objasnjava o cemu je rijec - kao sto je nama mnogima bilo jasno, ali neki ljudi su nazalost dovoljni naivni u zelji za poslom pa nasjednu... zao mi je sto si jedna od njih, dobro da si barem zavrsila na tom intervjuu koji se zbilja odrzao, i koliko sam shvatio - dobila posao?
Once a sailor, always a sailor.

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #38 on: 28/February/2013 »
@seapanda ... bas mi te je zao. Ne volim takve ljude, takav korov treba unistiti.
 :hmm: mozda se ne bi bilo lose zaletiti malo do tog sela da naucimo tu seljacinu kak se prodaje cigla ili da mu okitimo kucu sa par grafita da i njegovi seljani vide kakav lopov je u susjedstvu. Uh, sreca njegova da nisam nasjeo, moja glava ga je spasila visemjesecnog oporavka. Platio bi on i sprej za pisanje grafita, i novu si frizuru a i benzin simo tamo dva puta ... lovu za aplikaciju bih mu poklonio za popravak zubiju i kupovinu staka.
Trebaju se ljudi organizirati (mislim na one kaj su ostali bez love) i svi se zajedno uputiti tamo, da ponovo "porazgovaraju" s covjekom.

Mozda bi SEF mogao pokrenuti novu temu: "Prevareni putem oglasa od gospodina iz Zagorja javite se, idemo po nasu lovu."

gotom

Offline CRNOGORAC

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #39 on: 28/February/2013 »
citam ovo ljudi nisu pare u pitanju ali da te neko zaje*e a pri tom znas dje je dje zivi ja bi mu kamatu ubio na to svaki dan duplo a nebi mu dao odma da mi vrati rekao bi mu sad mi pare ne trebaju ali brato kamata ti ide duplo nedeljno,i javicu ti se kad mi zatreba.......smece fata na foru mrcni narod uh  :tuctuc:

Offline seapanda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #40 on: 01/March/2013 »
dečki, baš ste dragi, stvarno mi dođe da skeniram taj tzv "ugovor" da i sami vidite o čemu je riječ...
je*iga, na greškama se uči  :pop1:

Možda je lik i ukrcao par ljudi-samo iskreno nemam pojma kako ni za koji department, al za shop sigurno nije-kad sve što napravi je preusmjeravanje ka Heleni odnosno Tini...kakav fail...

Još nemam job, ali radim na tome, pokušat ću za Starboard, al bi bilo dobro kad bi znala kome se mogu obratiti za MSC shopove  :hmm:
Estas murallas por fuertes que sean, no retienen,
ni retendran nuestros sueños

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #41 on: 01/March/2013 »
dečki, baš ste dragi, stvarno mi dođe da skeniram taj tzv "ugovor" da i sami vidite o čemu je riječ...
je*iga, na greškama se uči  :pop1:

Možda je lik i ukrcao par ljudi-samo iskreno nemam pojma kako ni za koji department, al za shop sigurno nije-kad sve što napravi je preusmjeravanje ka Heleni odnosno Tini...kakav fail...

Još nemam job, ali radim na tome, pokušat ću za Starboard, al bi bilo dobro kad bi znala kome se mogu obratiti za MSC shopove  :hmm:

ma nije on nikoga ukrcao 99,9 posto, a ti svakako skeniraj taj "ugovor" ako imaš vremena, naravno - cenzuriraj svoje podatke. za MSC se probaj prijaviti direktno na njihovim stranicama http://www.msccruisesusa.com/us_en/About-MSC-Cruises/Careers/Overview.aspx

puno sreće  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline seapanda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #42 on: 01/March/2013 »
ma nije on nikoga ukrcao 99,9 posto, a ti svakako skeniraj taj "ugovor" ako imaš vremena, naravno - cenzuriraj svoje podatke. za MSC se probaj prijaviti direktno na njihovim stranicama http://www.msccruisesusa.com/us_en/About-MSC-Cruises/Careers/Overview.aspx

puno sreće  :uzdravlje:

a vidjela sam to, i poslala, malo im je stara ta stranica i nikad dobila nikakav odgovor, thx anyway ;)

i trebat će mi sreće, hvala  :uzdravlje:
Estas murallas por fuertes que sean, no retienen,
ni retendran nuestros sueños

Offline Marko001

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #43 on: 08/July/2013 »
Što je najgore taj lik još objavljuje oglase na posao.hr i moj-posao.hr. A čuj mjesečno nek prevari 4-5 ljudi to mu je 2 tisuće kuna a "ni oro ni kopo" ko što se kaže.

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: AGENCIJA Mediator, pomorska agencija, Varaždin
« Reply #44 on: 09/July/2013 »
ja i decko smo bili kod romea na razgovoru prije nekih mjesec dana, ali nismo odlučili otići do kraja s tim. naime, rekao je da prvo trebamo napravit d2 i mjere sigurnosti (rekao je da će nas zbog tetovaže ubacit na neku europsku komapaniju jer su navodno manje rigorozni po tom pitanju  -()- )
nakon što bi mi to napravili, on bi nas direktno ubacio bez razgovora za posao itd. ono što ja mislim je da romeo MOŽDA ima neke veze pa na taj način ubacuje ljude, uglavnom ove iz varaždina i okolice. iskreno ne vjerujem da bi čovjek toliko muljao jer ljudi ipak dolaze kod njega na razgovor, u ured u njegovoj kući gdje živi sa ženom i djecom. Tako da vjerujem da je ukrcao ljude, ali po nekom mutnom sistemu. pa tko hoće...  :)