Author Topic: Interview za Princess Cruises, 25.03.2010. u Beogradu  (Read 13548 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia


Beogradska agencija SafeCruise organizira u Beogradu interview za poslove za Princess Cruises za pozicije:

Galley-Kitchen

2nd i 3rd cook - 1826$/1550$
Assistant cook -  920$
Assistant cook trainee - 700$
Assistant Pastry, Ass.baker - 920$
3rd Pastry  - 1550$ (vrlo traženi)
2nd pizza cook/ 3rd baker - 1826$/1550$
Butcher - 920$/1550$

Restaurant and Bar

Assistant buffet steward - 720-1100$
Buffet steward - 900-1350$
BAR Steward - 1000$ +
BAR Waitress - 1000-1600$ (vrlo zavisno od "tips")

Gift Shop
Shop Assistant -  minimum 1200$ (uz engleski potreban i njemački, barem srednji nivo)

Junior Purser - 1400$

Fotograf - 1200$ (vrlo traženi)

Youth Counselor - 1200-1500$


Svi zainteresirani sa posao na kruzerima neka:

1. skinu tj. downloadaju fajl prijava.doc koji se nalazi u dodatku ovoga posta, ispod teksta. (* vidljiv samo registriranim članovima)
2. neka ga ispune sa traženim podacima,
3. sačuvaju (save as ...) sa imenom na način ImePrezime.doc ,
4. i neka ga pošalju na mail (*** objavljen samo za vrijeme natječaja)

*(nije potrebno slati CV)


* Svi kandidati moraju imati navrsenu 21 godinu starosti, i ne biti stariji od ranih 30-ih.
* posebno su traženi poslastičari i fotografi
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Da li netko iz Hrvatske planira na ovaj interview?
« Reply #1 on: 17/March/2010 »
Da li netko iz Hrvatske planira na ovaj interview? pa da se nekako dogovorimo za prijevoz. Javite se na PM.


Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile

Pozdrav svima!

Juce sam poslao prijavu na gore naznacen mail pa se
pitam da li sam zakasnio?

Ukoliko neko zna bio bi mu zahvalan da mi kaze.

Hvala!!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Interview za Princess Cruises, 25.03.2010.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Sefe, mislim nemo se ljutis al negdje sam procitao da se prijave za 25.03.2010. salju do 20.03.2010. pa sam zato nesiguran a jos sam cuo da ako moja prijava bude pozeljna da ce me zvati na intervju a ne da dolazim na svoju inicijativu.

Takodje, na jednom sajtu kazu da treba odma dasaljem i CV, kopiju pasosa, diplome ... a ovdje pise da je potrebno samo popuniti prijavu i poslati na naznacen mail. Ja cu u svakom slucaju da cekam.
Ja sam za posao na brodu saznao u srijedu i odmah sam poceo da cackam na netu ali dosta ima dezinformacija a vjerovatno jos nisam dobro shvatio kako je sve organizovano. Bosanac dok skonta...

U svakom slucaju Hvala na brzom odgovoru.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
fotograf
« Reply #5 on: 21/March/2010 »
Pričekaj par dana dok te nazove netko iz SafeCruise, a ako se ne javi, onda ti zovi.

Kandidati su kao i svaka druga vrijedna roba, ako si dobro kvalificiran, dobićeš poziv u roku odmah, ako si srednje kvalificiran - za par dana, a ako si nekvalificiran, nikada.
25.03. je tek preliminarni, a poslije će glavni interview.

Svi fotografi koji su mi se javili do sada su kvalificirani, i svoju priliku za razgovor ćeš svakako dobiti.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: fotograf
« Reply #6 on: 21/March/2010 »

Hvala puno na odgovoru.

Ja sam kvalifikovani fotograf sa iskustvom duzim od 8 godina
ali engleski mi je slaba tacka pa me mozda zbog toga ostave
za neki drugi kruga ako im bude bas trebalo.

U savkom slucaju hvala!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nema na čemu.

I još te moram upozoriti da ne naginješ postove ulijevo, jer ja nemam vremena dotjeravati forum i ispravljati svaki tvoj post.
Prošli tjedan sam čovjeka banirao zbog toga, i on mi se još 7-8 puta pokušao registrirati ponovo, ...  :rtfm:

Sretno  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Oggee

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Razvla?im pice po ku?ama... Cena-prava sitnica!!!
    • View Profile
Bez frke druze, vikend je, pa i nije za ocekivati da te ljudi kontaktiraju odmah.

Ja sam u januaru dokumentaciju neophodnu za konkurs dostavio mailom dan pred start treninga - CV, dve preporuke i diploma, dok sam potvrdu da nisam krivicno gonjen poneo sa sobom. Novi pasos mi je bio u proceduri izrade, a stari koji je istekao mesec dana pre konkursa, nisam prilozio.

Ovo osmogodisnje iskustvo moze biti sjajna preporuka za aplikaciju, ali koliko sam ja upucen, od ljudi koji konkurisu za poziciju fotografa trazi se, ako ne bas tecni, onda bar napredni nivo engleskog.

Ali, nemoj da te to obeshrabri, ja sam bio ubedjen da nemam nivo jezika jaci od osnovnog, a kad je adrenalin skocio na preliminarnom i glavnom intervjuu, spikao sam k'o ENGLISHMAN IN NEW YORK  :rofl:

Samo napred i javi kad bude kakvih novih informacija! Drzimo ti fige  :moli:
Mesi, mesi, nece da ti skodi...

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile

Sefe, nisam siguran koju sm gresku napravio ali nije namjerna. Ako je to ovo sto sam skracivao redove evo to vise necu raditi.

Dobio sam poziv odnosno prijedlog da unaprijedim jezik pa da se javim u maju. Danas sam bio na prvim casovima en jezika i profesor mi je dao da procitam tudji CV i ja sam znao svaku petu rijec tako da cu imati mnogo posla oko jezika ali se nadam da je to najveca prepreka. +U+

Hvala svima.

Offline Oggee

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
  • Razvla?im pice po ku?ama... Cena-prava sitnica!!!
    • View Profile
Srecno sa ucenjem jezika!

A sta kazes na to da, ako do maja ne budes zadovoljan napretkom, pokusas sa nekom pozicijom za koju se trazi minimum engleskog? Odradis jedan ugovor kako bi usavrsio jezik, pa za sledeci ugovor pucas na mesto fotografa.

Jezik se najbolje uci kad upadnes u masinu, u okruzenje koje te tera da pocnes ne samo da pricas, vec i da razmisljas na tom jeziku. Ja to iz iskustva sa nemackim, ucio ga 9 godina u skoli, i dobio samo neku osnovu, a kad sam poceo da radim u Svabiji sa Italijanima, Albancima i Rumunima, bratu moj, za nepunih mesec dana sam shprehao kao navijen  :yahoo:

Eto konstruktivnog predloga i moguceg rezervnog plana, pa...na tebi je. Nadam se ipak da ces uspeti u nameri da do maja naucis dovoljno da bi aplicirao za fotografa   :uzdravlje:
Mesi, mesi, nece da ti skodi...

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Dobar prijedlog i hvala na sugestijama ali koliko ja znam ta mjesta su i dosta manje placena i to skoro koliko ja trenutno zaradjujem u BiH kao fotograf. Meni ne odgovara ni jedna druga ispod 1000USD sa mogucnoscu napredovanja. Ozbiljno sam shvatio da trebam nauciti En ali nisam siguran da cu to uraditi do maja. Ja cu biti zadovoljan ako odem u decembru. Meni i to odgovara. Ja sam davno cuo za ovaj posao ali nikada mi niko nije rekao da je dobra zarada i uopste kombinacija nego eto ide se na brod radis fina zarada ali nikad nisi kuci, kao dobro je za momke i fizikanere. Sad sam odlucio, oticicu pa makar u maju slijedece godine. Doci ce i taj maj.

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
eto i  ja sam se juce prijavio za princess cruises i sad sam sav na iglama (ne mislim bukvalno)):

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile

Ma batali igle. Opusteno... :pop: Kako bi ja trebao da reagujem. Javili mi da sam ozbiljan kandidat al moram naucit engleski i eto uzeo sam knjige, casove, CD-e i uci pa cemo vidjet. Samo opusteno. Pa i ako te odbiju ima druga agencije, drugi brod, drugi termin...

Offline dekicca

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Pa ja mislim da sam kvalifikovan. odlicno pisem, citam i govorim engleski, valjda to nesto znaci.