Author Topic: Novi korisnik, nadam se da cu uploviti :)  (Read 3386 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline doktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Cao svima!

Nikad ne znas na sta naletis pa tako i ja na ovu stranicu. Svaka Vam cast!   =""

Ovako, imam 21 godinu. Radnog iskustva imam preko 3 godine, nazalost samo jedna godina nije "na crno".

Prijateljica koja mi je i pokazala ovu stranicu takoder zeli uploviti, pa jos kad bi bilo mogucnosti da zajedno krenemo bilo bi najbolje.

Znam da se moze desiti da nakon prvog ugovora vise ne budem htio ici, ali po mojoj nekoj procijeni citajuci ovaj forum mislim da bi ostao duze.
Recimo od 3-5 godina bi bilo dovoljno kad se vratim da mogu zapoceti sa tim novcem neki normalan zivot. Sta vi mislite ?

Nekako mi se cini Bar kao neka solidna opcija... Kad bi mi neko mogao reci kad ce biti sljedeci intervjui u Zagrebu, na sta bi bilo najbolje da apliciramo da je najveca mogucnost da nas prime? Na sta da najvise pripazimo na razgovoru za posao? Sta se gleda? Obuci odjelo i kravatu ili tada ispadamo kao da ne zelimo tezak posao?

Da dodam jos, da se bavim snimanjem, to jeste video obradom. Pa me zanima jel oprema njihova ili moja? Jer trenutno sam ostao bez kamere. A vidim da postoji i ta pozicija kamermana.


Hvala na odgovorima i pomoci

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Novi korisnik, nadam se da cu uploviti :)
« Reply #1 on: 15/March/2010 »
Definitivno bi ti bilo najbolje da se prvo prijaviš u agenciju neku jer su ti onda puno veće šanse za proći i dobiti posao...

Offline doktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Novi korisnik, nadam se da cu uploviti :)
« Reply #2 on: 15/March/2010 »
Znam... employment-power mi je neka opcija vidim dosta ljudi je otislo preko njih, a i Zagreb je najblizi.

Nasao sam dio za kravatu :)

Zanima me sada, ako se potpise ugovor recimo na 4 mjeseca, jel onda toliko sedmica slobodno? Jel postoji mogucnost da se ostane na brodu i od tamo produzi ugovor odmah? Ili je ta pauza obavezna ?

Hvala

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Novi korisnik, nadam se da cu uploviti :)
« Reply #3 on: 15/March/2010 »
Pozdrav,
Ugovori su ti minimalno na 6mj, a onda možeš produžit i tamo ili ić na godišnji,koliko su nama rekli u Employmentu, taj godišnji je max 2mj. Ali najbolje da ti netko tko je već bio kaže nešto detaljnije o tome.

Offline doktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Novi korisnik, nadam se da cu uploviti :)
« Reply #4 on: 15/March/2010 »
aha...

Ima li ko da produzuje ugovore sa broda onda? plz nek se javi i pojasni...  :moli:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Novi korisnik, nadam se da cu uploviti :)
« Reply #5 on: 15/March/2010 »
aha...

Ima li ko da produzuje ugovore sa broda onda? plz nek se javi i pojasni...  :moli:

Doktore, na brodu će ti produžiti ugovor maximalno koliko smiju po zakonu, samo sumnjam da ćeš to htjeti.
Ne čini li ti se da malo žuriš u budućnost? Još ne znaš ni koji bi posao htjeo a već bi produžavao ugovor?

Snimanje i video obrada su ti vjerovatno najbolja opcija za posao.  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline doktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Novi korisnik, nadam se da cu uploviti :)
« Reply #6 on: 15/March/2010 »
Doktore, na brodu će ti produžiti ugovor maximalno koliko smiju po zakonu, samo sumnjam da ćeš to htjeti.
Ne čini li ti se da malo žuriš u budućnost? Još ne znaš ni koji bi posao htjeo a već bi produžavao ugovor?

Snimanje i video obrada su ti vjerovatno najbolja opcija za posao.  :uzdravlje:

Znaci postoji neki limit koliko mozes vremenski provesti radeci na brodu bez godisnjeg?

Ma ne da mi se cini da zurim u buducnost, zurim  :run:

Ne podcijenujem niciji posao pa ni onoga sto zaraduje prodavajuci slicice kod skole, al zelja u meni, pritisak ovdje i vrata koja se otvaraju sa odlaskom na brod mi dovoljno govore da moram uploviti i izdrzati to i da hocu :embarrased:

trenutno gledam koji bi bio za pocetnika ok, al iskreno za prvi ugovor bi prihvatio sta god ponude.

e i Sefe svaka cast na forumu i sto vako fino svakome pomognes!  :uzdravlje: