Author Topic: Carnival - otkaz i ponovna prijava  (Read 16911 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #15 on: 30/June/2011 »
To i mene zanima...

Sefe, s' obzirom da sam neki polu-veteran  :hmm: Mislim da bi trebalo da mi re-aktiviras stari nalog.

Moze, al' pod uslovom da kad odes kod agenta za Princess ne spominjes Carnival uopste, kao ni u CV-ju.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #16 on: 30/June/2011 »

Sefe, s' obzirom da sam neki polu-veteran  :hmm: Mislim da bi trebalo da mi re-aktiviras stari nalog.

Tko god misli da na ovo forumu može samo uzimati a nikada davati, neka se ne pokušava niti registrirati.
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=1660.0
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #17 on: 04/January/2012 »
Quote from: Seaman
Moze, al' pod uslovom da kad odes kod agenta za Princess ne spominjes Carnival uopste, kao ni u CV-ju.

Ja sam dala otkaz Carnivalu i Starboard me primio... S tim da sam im rekla za otkaz Carnivalu  :)
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline joccam

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Re: Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #18 on: 22/July/2015 »
E meni su rekli iz agencije da postoji evidencija. Tacnije receno mi je da ako padnes npr. na intervjuu oni ti stave neku sifru (mislim da je "sifra 92 ili 72, kandidat ne zadovoljava") i po recima ovih iz agencije onda si ga ugasio kod te kompanije zauvek. Ja sam hteo da pucam na malo vecu poziciju ali mi je agent rekao da ako padnem intervju, koji je za tu poziciju zahtevan, onda sam zavuek ugasio kod njih, konkretno smo pricali o Carnivalu.

E ovako, samo da kazem da ovo u vezi intervjua, da ako si jednom pao na finalnom da si ga ugasio, to nije istina. Ja sam poverovao u to i vec odustao od Carnivala ali sva sreca da su crvi proradili i da sam nazvao agenciju da pitam

Offline Shey La

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #19 on: 08/October/2015 »
U slucaju dobivanja otkaza ovakva je situacija barem iskustva mojih kolega s kojima sam radila:
Nakon 6  mjeseci imas pravo da se opet prijavis.  ( Ja jos nikog nisam srela ko se je vratio, jer vecina je trazila bolje)

U slucaju davanja otkaza mozes se vratit:
Sto prije to bolje, moj kolega se je vratio nakon mjesec dana, al pozicija ass waitera na Carnivalu je s**** tako da me i ne cudi sto su ga primili nazad a i imao je neke vezice.
Ja sam nedavno dala otkaz i ubjedjivali su me da ne idem i ako zelim da se vratim da cu imat sansu, a nisam bas bila CARNIVAL standard.


Ajde zivjeli vi meni   :uzdravlje:

Offline Enzo86

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #20 on: 10/November/2015 »
Jedno brzo pitanje, ako se ode na emergency, prilikom povratka kada se šalju prevedena dokumenta kao dokaz tog emergencya da li ona moraju da budu overena kod zvaničnog prevodioca?

Offline Bobby

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #21 on: 10/November/2015 »
Jedno brzo pitanje, ako se ode na emergency, prilikom povratka kada se šalju prevedena dokumenta kao dokaz tog emergencya da li ona moraju da budu overena kod zvaničnog prevodioca?

samo reci da je sve riješeno, i 99.99% te neće ni pitati za dokaze.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Carnival - otkaz i ponovna prijava
« Reply #22 on: 10/November/2015 »
Upravo ovih dana pomažem poznanici da se vrati nakon emergency-ja.

Traže joj dokaz, na engleskom, nije potrebno da bude overen.
Treba da ga pošalje na mail ili fax, a takođe i da ponese uz ostale dokumente kad dođe na brod.