Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 375581 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #105 on: 23/November/2008 »




 @Shark :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #106 on: 23/November/2008 »

Life is what happens to you while you're busy making other plans! ;D

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #107 on: 23/November/2008 »
 :uzdravlje:
.

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #108 on: 23/November/2008 »
 :plovim:
 :run:        .....cestitam shark.....  :uzdravlje:
           hvala ekipi s foruma i shefu......

   sta se tice posla: :yes: :-))))'.....         idemo dalje........     

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #109 on: 24/November/2008 »
 :plovim:
evo ovako je to bilo... blal bla bla... zemlja je u pocetku bila vruca masa koja se polako hladila ... :yahoo:
       
      danas san se vidila sa Tomislavom iz EP-a ZG,.....tribamo uplatit barem 400eura za pocetak,za 15-tak dana,a ko moze i 800eura(to je za kartu i proviziju agenciji)
550eura-karta&250eura-provizijaEP..........
      ne zna se datum ukrcaja,ali 800eura triba sist njima(EP)na racun da se osiguraju,a kao i nas...
ukrcaj moze bit u roku 3-4 miseca,od danas.....
      kad jave za ukrcaj  ide se na ljecnicki i vadi se visa..
150eura-ljecnicki&110 visa..........
+500 dollara-deposit,tako radi starboard comp.(shop),na kraju ugovoru,tj. na iskrcaju to se vraca!

              :hekla:....   
 :plovim:

       
     

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #110 on: 24/November/2008 »
A da, dosta para izracunao ravno 10500kn + nekaj sitno da imas sa sobom znaci kaj 11000kn, al j..... ga sta je tu je, kazes 800 ojra u roku 15 dana od danas im treba dat, a oce mi izdat bar neku potvrdu ili nekaj s obzirom da im dajem odma 800 ojra, a nemam ni ugovor ni datum ukrcaja ni avio kartu ni nis, dajem u biti pare tak na ljepe oci a poslje mi lezerno moze neko doc i rec "ne pa nisi ti nikaj dao", ne kazem da hoce ali nikad ne znas  ???

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #111 on: 24/November/2008 »
 :embarrased:
Prijatelju nema ti nikakve potvrde,sve ti je na lipe oci,capis?Ne radi se ljecnicki dok se ne dobije datum ukrcaja,a ni visa naravno. Tako ti to ide,na osjecaj,....a sve ces to cut uskoro i sam,da sad ne gren u detalje,a to ti je tako u kratkim crtama. ;)
oni tako rade 20-tak god.,agencija je posrednik,prodaje radnu snagu,zaradi,a mi dobijemo posal koji nam moze bit odskocna daska za dalje ili blize,kako se uzme,uglavnom moze bit odma tj.kroz12.ti mj. ili u skorijoj buducnosti,ko to zna(GOD knows:).....oni tako nama kao rezerviraju kartu i nase radno misto u jednu ruku....
                   VAYA CON DIOS

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #112 on: 24/November/2008 »
Ma znam da al reko mozda ipak............. a mozda su u sumi  ;D , a ja se i ne bunim kad znam da cu pare vratit na prvoj placi pa nema veze,
a i ipak mislim da puno vise s tom lovom dobivam nego gubim tak da mi nije zao  :plovim: :uzdravlje:

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #113 on: 24/November/2008 »
Ma znam da al reko mozda ipak............. a mozda su u sumi  ;D , a ja se i ne bunim kad znam da cu pare vratit na prvoj placi pa nema veze,
a i ipak mislim da puno vise s tom lovom dobivam nego gubim tak da mi nije zao  :plovim: :uzdravlje:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 :plovim:   tako je ...ma sve pet,sve ok,samo da se ukrcamo,pa kud koji mili moji...doce sve na svoje..... :-))))'

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #114 on: 24/November/2008 »
Potpisujem  :rtfm:  ;D , nego tmia, lapidus kakva je situacija  :uzdravlje: jel imamo jos dvoje kolega shopera tu na forumu ili kaj.......................

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #115 on: 24/November/2008 »
 -()- Zasad nista javicu ti  :rofl:
.

Offline tmia

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #116 on: 24/November/2008 »
 :run:
Zavrsila sve...u pozitivi! :pop1:.....
E,sad brine mene nesto drugo...Nije Carnivalova kompanija,nema transfera za prvi ugovor tu si gde si i to ti je to.... oT
A kad smo konkurisali,sve se moglo...sad doslo do promene plana kao sorry.... no;;;
A lepo sam im navela zasto hocu da ideeeeeeemmmmmmmmmm...uhhhhhhhh!!! :tuctuc:
Aj uzdravlje Sark... :uzdravlje:
Nadam se da se vidimo,evo pisem ti na pp.........
tmia

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #117 on: 25/November/2008 »
Evo ekipa da se javim, eto danas potpisao razne papire u EP, platio kartu i proviziju, dobio brdo raznih papira, predugovora i sl., i cekam datum ukrcaja :plovim: eh da i samo bih se jos htio osvrnuti na onaj detalj nekoliko puta spomenut na ovom forumu  "Employment Power ne izdaje racun za nista, muljaju nesto ziher, itd." Evo ja sam danas bio tamo i uredno smo i ja i jos jedna kolegica dobili racun za svaki placeni ojro skupa sa datumom pecatom i potpisom, ako netko ne vjeruje postat cu ga kao dokaz, a to sto ga neki ovdje nisu dobili vjerojatno ima vise veze sa time da ga nisu niti trazili, eto toliko  :uzdravlje:

Offline tmia

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #118 on: 25/November/2008 »
Evo ekipa da se javim, eto danas potpisao razne papire u EP, platio kartu i proviziju, dobio brdo raznih papira, predugovora i sl., i cekam datum ukrcaja :plovim: eh da i samo bih se jos htio osvrnuti na onaj detalj nekoliko puta spomenut na ovom forumu  "Employment Power ne izdaje racun za nista, muljaju nesto ziher, itd." Evo ja sam danas bio tamo i uredno smo i ja i jos jedna kolegica dobili racun za svaki placeni ojro skupa sa datumom pecatom i potpisom, ako netko ne vjeruje postat cu ga kao dokaz, a to sto ga neki ovdje nisu dobili vjerojatno ima vise veze sa time da ga nisu niti trazili, eto toliko  :uzdravlje:
""]]............
Ja u cetvrtak,hotel Slavja....ugovori,papiri itd...... ;D
I normalno,kessss............ :hekla:
 :plovim:
tmia

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #119 on: 26/November/2008 »
rankic nije dobila priznanicu  :nono:


.... a i dalje tvrdim da nesto tu nije kako treba ... jel u redu nekome dati priznanicu samo zato jer ju trazi?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)