Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 378088 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline jellyfishing

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 15
  • "...i'll b back..."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #285 on: 07/February/2009 »
jellyfishing kaže: Pogledaj post
pozz...

ja sam u novembru imala interview u zagrebu za shop i prosla sam!
medjutim ja sam odabrala tek poslije 15.marta da idem! sad .. tacno ne znam kada ce to biti ( datum i sl. ). medjutim.. zanima me, mada sam vec dosta citala po forumima ali da mi neko tacno kaze ako je u mogucnosti koliko ukupno mjesecna placa izadje u shopu! pls.. neko!!!!!

???kako to odabrala si ti poslije 15.marta da ides??????? oli se moze birat kad?? ""]] ne razumin oT

a... imala sam interview u novembru.. i kad su mi javili da sam prosla onda mi je doticni gospodin iz kompanije rekao da se izjasnim kada sam ja spremna da idem. ja sam rekla da cu oko 15. marta biti spremna, pa da me od tada racunaju.  e to moze znaciti i da ce me ubaciti 2015.??? :D aaa????

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #286 on: 18/February/2009 »
 :rolleyes: pozdrav
zanima postoji li "ijedna" osoba da je dobila datum ukrcaja za duty free shop,a koja je bila na razgovoru 12.11.2008 u zagrebu?? hm? somebody??? anybody??? ha?? no? yes???   no;;; proslo je 3. miseca od tada,a malo me cudi da se niko ziv nije javia na ovi forum,je par ljudi,shark,tmia(di je ona)?  i ne znan ko jos... ::yes:: :pop:
dobro,nije obavezno :D,ali ne bi bilo lose da se javi bar neko...cisto informativno,dobro i sigurno su neki vec i otisli,ima tu caka i cakica,hi hi,...ok.so people,javite se  pliz :run:...znan za 6 ljudi da nemaju datum.... +U+
       ps.u Split je pa snig..... oT oT oT oT oT,samo da brzo prodje(sta brze)brrrrrrrr :hekla: :rofl:
pozdrav

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #287 on: 18/February/2009 »
Da i ja se pitam ovde se javilo samo dvoje ljudi koji su prosli interview za shop u Zagrebu (Tmia,Shark)sta je sa ostalima?Ako bilo ko nece da kaze dal su prosli neka bar neko kaze ako zna informaciju koliko je u stvari ljudi proslo taj intervju 12.11 u Zagrebu?!

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #288 on: 18/February/2009 »
Da i ja se pitam ovde se javilo samo dvoje ljudi koji su prosli interview za shop u Zagrebu (Tmia,Shark)sta je sa ostalima?Ako bilo ko nece da kaze dal su prosli neka bar neko kaze ako zna informaciju koliko je u stvari ljudi proslo taj intervju 12.11 u Zagrebu?!
pozdrav,u zg je 12.11 proslo 40 ljudi(od49),a dan kasnije70,to se zna,bilo je to vec na forumu,mene zanima koliko je ljudi dobilo datum?ili je vecina otisla,pase ne zna,a dosta ih ni nije na ovom forumu,mada mi je to cudno u danasnje vrime,a bice neki nece ni da kazu,sta ja znan,ima svakakvih ljudi,al eto bilo bi dobro da se zna sta vise,kad smo vec tu da izmjenjujemo informacije,naravno korisne ::yes::
     :rolleyes: :pop: ljudi javljajte se pooooozdrav :D

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #289 on: 19/February/2009 »
 :-))))'.....samo da pozdravin sharka :uzdravlje: danas tuce more :D(a mozda i goste oT).... da ne misli da smo ga zaboravili..
Thursday, March 19, 2009     At Sea  --     --
Friday, March 20, 2009    Lima, (callao) Peru    07:00 AM    06:00 PM............................. :D

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #290 on: 23/February/2009 »
 ""]] djizs
koje mrtvilo na forumu...ljudi dii ste??? ha? gasenjeeee :rolleyes:
               ako se pojavi seamen,cini mi se da je on radia u shopu pa nek se javi malo,oopisuje ovo ono..hvala.. ako nisan falila,a ne bilo lose,dapace daaaa se svi koji su radili ili idu jave,ajmo ajmo malo zivosti,...uf :uzdravlje:

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #291 on: 24/February/2009 »
 :banana: uh,napokon je i to gotovo..polozili smo ispit iz temeljne sigurnosti,dobili potvrdu da smo odslusali i sad cemo dobit i potvrdu da smo polozili i to je to,to je taj brevet.tj.certifikat tj. potvrda! ::yes::  prije je bia B2 sad je D2,temeljna sigurnost na brodu,sad triba napravit ljecnicki pa matrikulu,tj. pomorsku knjizicu.... :hekla:
           -tecaj          1900kn
           -ispit             240kn
     -matrikula              60kn
   -ljecnicki(osnovni)    450kn +300kn-droga-alkohol  (cjene variraju od mista do mista.tj. od grada do grada.
  eto to je to ,nas 6 je to sad napravilo u Splitu,a bila je i jedna cura iz Cakovca,koja je radila vec prije na brodu,ali drugi posal,a sad se pribacila u duty free shop ::yes:: :-))))'
            ...nema sharka,ne javlja se ugadnoj je guzvi.... oT b00/

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #292 on: 27/February/2009 »
Ej ljudi, pozdrav svima, obecajem da cu postati mail cim ga napisem, i da, na brodu nije bajka, ali idite definitivno i biti ce vam nezaboravno, a sto se love tice jednostavna formula glasi vise posla vise para  ::yes::  
 :uzdravlje:

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #293 on: 27/February/2009 »
Ej ljudi, pozdrav svima, radim na tome da napisem jedan dulji mail ...
Nek si se ti nama javio,,,,ljepo te je vidjet opet.... :-*
...evoluirati ili umrijeti...

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #294 on: 27/February/2009 »
Neka mi se javi na private devojka koja je bila na preliminarnom intervju za gift shop preko EP u hotelu Slavija u Beogradu.Sedela je sa mnom u prvom redu i ispunjavala obrazac za STARBOARD ja sam bio u crnom odelu i nosio naocare.Inace devojka je iz Novog Sada.


 :uzdravlje: :uzdravlje: :uzdravlje:  Poz svima i Sharku ajde sad sarkic na Bahame pa ubaci neke slikice sa kupanjca  :rofl: :yahoo: :uzdravlje: :uzdravlje:   

Offline luzer

  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #295 on: 01/March/2009 »
karibi su malo puno XXXXXXX, jedino valjaju plaze tamo.
zivila europa

cenzurirano by Sef Foruma
ps. ajmo malo pristojnosti
  no;;;

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #296 on: 03/March/2009 »
Stovani

Dolje je sadrzaj pisma koje smo dobili od kompanije Starboard, te Vas molimo da budete strpljivi cekate daljne upute u vezi ukrcaja.

Lijep pozdrav

Tomislav i EP team

 

Hi Sinisa

We are doing the very best we can to assign the new hires currently in our pool.
The schedulers currently do not have any openings but as soon as they do we will send you details of the assignments.
As we advises previously emergency leave requests are down by 60% on last year over the past three months.
We will let you know as soon as we have some positive news.   

Tracey

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #297 on: 03/March/2009 »
Kriza trese cijeli svijet, nitko ne zeli sjediti doma ili ici na bilo kakav "emergency", sto je inace popularna taktika za izvanserijske odmore.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #298 on: 03/March/2009 »
Kriza trese cijeli svijet, nitko ne zeli sjediti doma ili ici na bilo kakav "emergency", sto je inace popularna taktika za izvanserijske odmore.
aha ,tako je,a prije mene je otislo 50 ljudi...hm... oT :rolleyes:
..a najjace mi je sta nas je agencija izupirala ajmo ajmo brzo,sredite sve,pa jedno 7 puta,7datuma navodi kao sad ce te samo sta niste,mislin to je takva politika posla,meni je to jasno,evo sad jecer me zove lik koji isto ide,da ga je zva agent kao brzo,plati sve sta jos imas,budi stnd by???? za sta stand by???? za onakav mail kakav su meni poslali???  :rolleyes: :embarrased:ups...
a naj jaca mi je bila zenska osoba iz agencije s kojom inace nisam imala komunikaciju,jer san stalno s jednim agentom u kontaktu i tako se ona jednom javila,kolega je bia zauzet, pitala san je pitanje,na sta je ona pocela pricat na dugo i nasiroko, o svemu samo ne ono sta san je pitala,pristojno san je saslusala,nisan je tila prekidat jer me bas zanimalo dokle ce... i onda tisina,ja ponovo pitanje,a onda krece druga prica i uh ups,u jednom trenu izjavi "pokusat cemo vas ubaciti,negdje na proljece,tu po europi"??????? meni upitnik moje visine  povise glave,....pametnome dosta.....
....... b00/  uglavnom,odgovor nisan dobila,ali san dobila,slucajno,i guess,informaciju...valjda se malo zanila misleci da je s druge strane ovca dolly..... ah ta "nasa" posla..... never ending story... oT oT oT
    :uzdravlje:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #299 on: 04/March/2009 »

... i uh ups,u jednom trenu izjavi "pokusat cemo vas ubaciti,negdje na proljece,tu po europi"???????


 :rofl:  :rofl:  :rofl:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)