Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377161 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #315 on: 20/March/2009 »
ma koliko vi sta radite za starboard na americkim brodovima uopce imate commision, kakva je zarada
i kakvih ste nacionalnosti, npr vidim da od ex-yu tamo salju puno srba, vjerojatno jer ne znate talijanski i njemacki, kao hrvati i slovenci kojih dosta ima na starboard costa.

ja ne bih otisao na Costu,i kad bi 12 jezika znao...
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline jellyfishing

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 15
  • "...i'll b back..."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #316 on: 20/March/2009 »
pih....  ja sam bila u zg na razgovoru  u novembru i jos nema nikakvih info.
pa, ima li iko ideju i otprilike koliko se to ceka?? je li ima veze i to na koju poz. ides.. ja idem u Gift Shop... to je vjerovatno dosta sporije jer ljudi tu slabo daju " quit " .. a mozda i ne??!!
 


zna li neko nesto pametno u vezi toga ??
ja sam malo " NEUROZNA "  :rofl:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #317 on: 20/March/2009 »
pih....  ja sam bila u zg na razgovoru  u novembru i jos nema nikakvih info.
pa, ima li iko ideju i otprilike koliko se to ceka?? je li ima veze i to na koju poz. ides.. ja idem u Gift Shop... to je vjerovatno dosta sporije jer ljudi tu slabo daju " quit " .. a mozda i ne??!!
zna li neko nesto pametno u vezi toga ??
ja sam malo " NEUROZNA "  :rofl:

ja sam cekao 8 mjeseci...


When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #318 on: 21/March/2009 »
pih....  ja sam bila u zg na razgovoru  u novembru i jos nema nikakvih info.
pa, ima li iko ideju i otprilike koliko se to ceka?? je li ima veze i to na koju poz. ides.. ja idem u Gift Shop... to je vjerovatno dosta sporije jer ljudi tu slabo daju " quit " .. a mozda i ne??!!
 


zna li neko nesto pametno u vezi toga ??
ja sam malo " NEUROZNA "  :rofl:
::yes:: evo danas san  poslala mail u agenciju,i odmah mi je odgovorija agent,imena Tomislav,azuran samo tako,...uglavnom za poziciju u shopu je sad u proceduri jedan momak iz Splita,a nas je par iz Splita sta cekamo datum i to je to!! :pop: :-))))' :run: :run: ...ps.nesto se dogadja....yeeeeeeaaaap ::yes:: oT :run: :yahoo:

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #319 on: 21/March/2009 »
Aloooooooooooooooooo, pomorci moji, pa sta ima novo na balkanu, ja sam ovdje 15000km daleko iskljucen totalno, nego evo prvo isprika svima a posebno Sefu sta ne pisem cesto ali stvarno mi je tesko naci vremena za sve, npr evo sada je 2 ujutro kod mene i draga mi spava pa sam ukrao par minuta, iskreno da vam kazem jos sve nije sjelo na svoje mjesto ali guram polako, uglavnom za sve vas koji dolazite u Starboard situacija je sljedeca, prvo placa na Celebrity-u je 900$ za infinity na Constellationu guraju do max 1500$ i to samo kad rade baltik, ostalo je oko 1000$ i odma da vam kazem ako ganjate lovu shop ni u kom slucaju nikada nece biti za vas, situacija nije blistava ni zbog ove hebene krize, stvar je u tome da kapaciteti jesu puni ali je**** kruz od 14 dana kosta 700$ i ljudi koji dolaze ne trose ku... a to automatski znaci da mi ne zaradujemo, targeti su nam oko 250000$ za 14 dana i sta je najgore budes blizu ponekad ali ga je tesko pogoditi jer odjel nakita i satova koji bi trebali vuci konsstantno zakazuje i ne ma velikih prodaja jer se ljudi boje trositi lovu u ovom razdoblju krize, moje prve dvije place su bile oko 500$ total ali racunajte da cete uvjek imati bar 200-300$ raznih troskova mjesecno koji vam se skidaju s place tipa internet, telefon, voda, slatkisi i sl. tako da sam ja na nekih 700$ ciste love mjesecno bez onoga sta trosim u lukama a to vjerujte nije zanemarivo jer je upravo to jedan od nacina na koj se shoppyji oslobadaju stresa a i cinjenica da u shopu imate puno slobodnog vremena u usporedbi s drugima ne pomaze jer samo trosite pare koje nemate, ali eto sta je tu je, mene uvjek tjesi cinjenica da je ovo ono sto sam ja sam za sebe odabrao i mogu se pomiriti s time, a i mogu reci i da sam obisao skoro cijelu juznu ameriku izuzev brazila i mogu vam reci da je ovako Chile = geto, Argentina = skupo do bola, ali ok sredena, Peru = prosjecan, Ekvador = ok

Eto toliko za sada svima koji cekaju sretno, a svima koji plove mirno more  :uzdravlje:

PS
Veliki pozdrav za Sefa, tmiu i tbf

Offline jellyfishing

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 15
  • "...i'll b back..."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #320 on: 21/March/2009 »
ja sam cekao 8 mjeseci...




 :nono:

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #321 on: 21/March/2009 »
Aloooooooooooooooooo, pomorci moji, pa sta ima novo na balkanu, ja sam ovdje 15000km daleko iskljucen totalno, nego evo prvo isprika svima a posebno Sefu sta ne pisem cesto ali stvarno mi je tesko naci vremena za sve, npr evo sada je 2 ujutro kod mene i draga mi spava pa sam ukrao par minuta, iskreno da vam kazem jos sve nije sjelo na svoje mjesto ali guram polako, uglavnom za sve vas koji dolazite u Starboard situacija je sljedeca, prvo placa na Celebrity-u je 900$ za infinity na Constellationu guraju do max 1500$ i to samo kad rade baltik, ostalo je oko 1000$ i odma da vam kazem ako ganjate lovu shop ni u kom slucaju nikada nece biti za vas, situacija nije blistava ni zbog ove hebene krize, stvar je u tome da kapaciteti jesu puni ali je**** kruz od 14 dana kosta 700$ i ljudi koji dolaze ne trose ku... a to automatski znaci da mi ne zaradujemo, targeti su nam oko 250000$ za 14 dana i sta je najgore budes blizu ponekad ali ga je tesko pogoditi jer odjel nakita i satova koji bi trebali vuci konsstantno zakazuje i ne ma velikih prodaja jer se ljudi boje trositi lovu u ovom razdoblju krize, moje prve dvije place su bile oko 500$ total ali racunajte da cete uvjek imati bar 200-300$ raznih troskova mjesecno koji vam se skidaju s place tipa internet, telefon, voda, slatkisi i sl. tako da sam ja na nekih 700$ ciste love mjesecno bez onoga sta trosim u lukama a to vjerujte nije zanemarivo jer je upravo to jedan od nacina na koj se shoppyji oslobadaju stresa a i cinjenica da u shopu imate puno slobodnog vremena u usporedbi s drugima ne pomaze jer samo trosite pare koje nemate, ali eto sta je tu je, mene uvjek tjesi cinjenica da je ovo ono sto sam ja sam za sebe odabrao i mogu se pomiriti s time, a i mogu reci i da sam obisao skoro cijelu juznu ameriku izuzev brazila i mogu vam reci da je ovako Chile = geto, Argentina = skupo do bola, ali ok sredena, Peru = prosjecan, Ekvador = ok

Eto toliko za sada svima koji cekaju sretno, a svima koji plove mirno more  :uzdravlje:

PS
Veliki pozdrav za Sefa, tmiu i tbf
a braavo prijatelju super mi je drago da si se javia i to ovako lipo i pedantno-temeljito,svaka cast!
 :D...tako smo i mislili da je situacija u vezi shopova,nije blistava,ali ja osobno svejedno jedva cekan otic,a virujen i drugi!  :plovim:
     drzi se i uzivaj-mirno more  

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #322 on: 21/March/2009 »
 :uzdravlje: hajde shark, hajde ... nek si se ti nama javio ... joooj kakav je to moderator bio ....  =""  :pop1:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #323 on: 22/March/2009 »
fala za friske informacije.... :uzdravlje:
Hoću da idem na brod......[

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #324 on: 23/March/2009 »
Evo hvatam ritam pomalo i imam nesto vremena pa pitajte sta vas zanima, probati cu odgovoriti iz prve ruke ako mogu  :uzdravlje:  :plovim: :uzdravlje:

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #325 on: 27/March/2009 »
 :run: pozdravljan ekipu
 :-))))' u petak iden po visu u Zagreb,ali nema datuma,samo valjda taj ugovor za shop....a sutradan u subotu cu na razgovor za Yc(cuvanje dice)tako mi je predlozia Tomislav,za slucaj da se jos otegne ovaj odlazak u duty free +U+
a ne znan ni sama,neman sta izgubit,mada san zacrtala dutych,vec san cuvala dicu u londonu i volin male zviri :yahoo: oT oT,placa je 1200 fiksna,a moze bit i nesto prekovremenog......    :plovim:to be continued
 

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #326 on: 27/March/2009 »
ajde sritno na razgovoru tbf... ocekujemo detaljan izvjestaj   ""]]
...evoluirati ili umrijeti...

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #327 on: 27/March/2009 »
ajde sritno na razgovoru tbf... ocekujemo detaljan izvjestaj   ""]]
no;;; ma neman ti ja problema s tim razgovorima,kako san razgovarala u vezi posla za duty free shop tako cu i sad... :rofl: :rofl: it is very simple my dear ::yes::  :run:...... samo da ja dobijen datum,to ja cekan.....  tnx,anyway :uzdravlje:

DEVILHOTCHILLICA

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #328 on: 02/April/2009 »
 :deda:
ČUJTE I POČUJTE
 JA BIH IŠLA RADIT NA BROD AL U 10MISEC I TO U GIFT SHOP__
DI SI DIGLA REPICU REKLI BI U MOM MISTU ILI KUD TE ĐAVA NOSI__
JAVITE MI DI DA POŠALJEM MOLBU,KAKO,KOME,ITD.......
ZNAM KOLIKO MI NOVCA TREBA ITD..ALI ME OBAVJESTITE KOLKO PUTA MORAM DO ZG ...RAZGOVORA OBAVITI ITD,,,,
ŠTA ME ČEKA TAMO? KO JE VEČ RADIJA POSAO U GIFT SHOPU? DALI PRVA 2TJEDNA DOBIVAM PLAČU ILI NE??
 :rtfm:ŠTA AKO ME ZUB ZABOLI,GLAVA ILI IMAM PMS? KAD SAM SLOBODNA I ONO NAJBITINIJE KOLKO SATI SE DNEVNO RADI??
____________ :-))))'HVALA SVIMA NA INFO___ :-*

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #329 on: 02/April/2009 »
:deda:
ČUJTE I POČUJTE
 JA BIH IŠLA RADIT NA BROD AL U 10MISEC I TO U GIFT SHOP__
DI SI DIGLA REPICU REKLI BI U MOM MISTU ILI KUD TE ĐAVA NOSI__
JAVITE MI DI DA POŠALJEM MOLBU,KAKO,KOME,ITD.......
ZNAM KOLIKO MI NOVCA TREBA ITD..ALI ME OBAVJESTITE KOLKO PUTA MORAM DO ZG ...RAZGOVORA OBAVITI ITD,,,,
ŠTA ME ČEKA TAMO? KO JE VEČ RADIJA POSAO U GIFT SHOPU? DALI PRVA 2TJEDNA DOBIVAM PLAČU ILI NE??
 :rtfm:ŠTA AKO ME ZUB ZABOLI,GLAVA ILI IMAM PMS? KAD SAM SLOBODNA I ONO NAJBITINIJE KOLKO SATI SE DNEVNO RADI??
____________ :-))))'HVALA SVIMA NA INFO___ :-*


Za pocetak,c i t a j  forum!Ima brdo korisnih informacija,... +U+
When it comes to money, nobody can be trusted !