Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377152 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #330 on: 02/April/2009 »
:deda:
ČUJTE I POČUJTE
 JA BIH IŠLA RADIT NA BROD AL U 10MISEC I TO U GIFT SHOP__
DI SI DIGLA REPICU REKLI BI U MOM MISTU ILI KUD TE ĐAVA NOSI__
JAVITE MI DI DA POŠALJEM MOLBU,KAKO,KOME,ITD.......
ZNAM KOLIKO MI NOVCA TREBA ITD..ALI ME OBAVJESTITE KOLKO PUTA MORAM DO ZG ...RAZGOVORA OBAVITI ITD,,,,
ŠTA ME ČEKA TAMO? KO JE VEČ RADIJA POSAO U GIFT SHOPU? DALI PRVA 2TJEDNA DOBIVAM PLAČU ILI NE??
 :rtfm:ŠTA AKO ME ZUB ZABOLI,GLAVA ILI IMAM PMS? KAD SAM SLOBODNA I ONO NAJBITINIJE KOLKO SATI SE DNEVNO RADI??
____________ :-))))'HVALA SVIMA NA INFO___ :-*




ah da,ovako:

1.Kad te boli zub-popijes tabletu i trpis(ides u prvoj luci kod zubara o svom trosku,naravno)
2.Kad te boli glavi,isto,popijes tabletu,i pravis se kao da se nista nije desilo (moras ostati nasmijana      :D   )
3.Kad imas pms,isto opet popijes,ali najbolje 2 tablete,jer ce jedna brzo da ''ispari'' ,i opet ides nazad na posao.
4.Kad imas proliv tj.diarea,ne popijes tabletu,ides prvo kod doktora,i onda kazes sta vec ''imas'' i doktor ti da 48h off duty!!! :yahoo: :yahoo: bingo-eto ga i slobodno vrijeme za tebe(ali taj period sto ne radis,nece ti biti placen...) ::yes::


javi se ako ti treba nesto   :deda: :deda:

When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #331 on: 02/April/2009 »
KOLIKO SI TI DUGO NA BRODU? PA GDJE DA SE JAVIM? ITD,,,, KAKO TO IDE PA O TOME NIŠTA NISI ? DAJ KOLKOPUTA MORAM U ZG?
DALI SE MOŽE PREKO CAM I MIC SA AGENTOM PRIČAT? -()-
ŠTA JE BITNO A ŠTA NE A RADNO VRIJEME? =""
AKO SLOMIJEM RUKU ILI NOGU IMA LI ODŠTETE :-))))'
HAHAHAA JOJ MENE AL JBG SVE JE DOBRO ZNATI :hekla:
POMAGAJ SVE NAPIŠI I DALI MI TREBA UNIFORMA ZA GIFT SHOP KAO KONOBARIMA
HVALA NA ODOGOVORU :-*

opet ti ponavljam,citaj forum ! 

Ja sam 3 godine na brodu.Dobijas odstetu ako slomis ruku ili nogu,ali sve zavisi od slucaja.Zovi agencije telefonom,i idi do njh kad te pozovu!Za shop ces dobiti uniformu na brodu,placas je 100 $
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #332 on: 02/April/2009 »
:rofl:PLATIM UNIFORMU I KOLKO MI SVE SKUPA TREBA NOVACA oT
PUT,VIZA,PREGLED,UNIFORMA :nono:
NISI MI REKAO KOLIKO SE ČEKA ZA POSAO I KAKO TO IDE U OVOJ RECESIJI SADA SA ZAPOSLJENJEM I
KAKVE SU ŠEME NA BRODU ŠTA VALJA ŠTA NE?GDJE DRŽAT LOVU?ITD.....HVALA :-*

c i t a j   forum!!! o Boze   :pop1: :pop1: :pop1:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #333 on: 02/April/2009 »
:rofl:PLATIM UNIFORMU I KOLKO MI SVE SKUPA TREBA NOVACA oT
PUT,VIZA,PREGLED,UNIFORMA :nono:
NISI MI REKAO KOLIKO SE ČEKA ZA POSAO I KAKO TO IDE U OVOJ RECESIJI SADA SA ZAPOSLJENJEM I
KAKVE SU ŠEME NA BRODU ŠTA VALJA ŠTA NE?GDJE DRŽAT LOVU?ITD.....HVALA :-*

na sva ta pitanja ti je odgovoreno na drugim temama
prvo sve to procitaj pa posle pitaj na tim temama ako ti nije jasno, jer ako nastavis ovako bice ban :ban:
ne pisi velikim slovima, to ti je pisalo prilikom registracije  :rtfm: ako nastavis opet ide  :ban:

Offline dajana

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • dajana
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #334 on: 04/April/2009 »
na sva ta pitanja ti je odgovoreno na drugim temama
prvo sve to procitaj pa posle pitaj na tim temama ako ti nije jasno, jer ako nastavis ovako bice ban :ban:
ne pisi velikim slovima, to ti je pisalo prilikom registracije  :rtfm: ako nastavis opet ide  :ban:


nema više nitko da šta pita več je sve rečeno pa može se staviti end ovdje  ::yes::
 :rtfm:

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #335 on: 04/April/2009 »
nema više nitko da šta pita več je sve rečeno pa može se staviti end ovdje  ::yes::
 :rtfm:
Pa ne bas...
ali glupo je ponavljati stalno ista pitanja ako se vec ima odgovor gomilu puta napisan
nije problem uzeti par dana i polako citati teme na forumu, covek tako dosta toga nauci i onda kad imas neka pitanja na koje niko nije odgovorio tad napises to pitanje
nije poenta da imamo velike topice na kojima se sve isto vrti bolje i manje ali kvalitetne

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #336 on: 04/April/2009 »
Shark  my frend sta je sa tobom , kako je u shopu? :uzdravlje:Esil se bucnuo na Bahamima? :yahoo:
.

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #337 on: 05/April/2009 »
 no;;; pozdravljan,evo ti sta ima novo,da EP pokusava ukrcat 100 ljudi(kojji cekaju na ukrcaj)za starboard,do daljneg nema ukrcavanja.... lalalalal lal lal la la.....tako kazu..... ::yes::

Offline luzer

  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #338 on: 05/April/2009 »
sad ce van bit dosta ukrcaja u cetvrti misec, sican se kad san se ja ukrca prvi put, isto je bio april i s menom sve ljudi koji su prvi ugovor, veterani nakon ovih i onih sezona idu na odmor

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #339 on: 06/April/2009 »
Tu sam ljudi bez brige, svratim kad imam volje i vremena, situacija nije bajka ali sta je tu je barem nitko ne dobiva otkaze ko na kopnu, a lova u shopu na celebrityu je oko 1000$ mjesecno i vjerujte mi u usporedbi sa ostalim departmentima to je dobro s obzirom na to koliko radimo, bar sto se tice celebritya, jucer sam cuo da barmen ovdje zaraduje oko 800$, sto je koma, pajdo makedonac kao ass. waiter ima 500$, pa vi vidite, ako imate priliku lovite ili royal ili carnival jer sve ostalo cete biti razocarani i sa zivotom i sa parama a osobito s hranom, bar za sada, a naglasavam da nam je kompanija dok smo bili u miamiu javila da su s mojim Infinityem jos i zadovoljni. onda zamislite kako je na ostalima, jedna napomena ko ide je**** perite ruke i cuvajte se jer ako poberete gastroentritis ili famozni G.I. naje*ali ste jer vas imaju pravo baciti u karantenu 20 dana naravno neplaceno, a uz to ce vas rasturati crijeva i zeludac i kenjat cete vodu nekoliko dana, znam jer sam je ja prebolio pred nekoliko dana i vjerujte mi u kur** je, a ako je poberete birajte dali cete ici doktoru i riskirati karantenu u sobi 5 sa 5 20 dana ili cete sutjeti i trpjeti i probati prezivjeti na pilulama protiv bolova(vjerujte mi bolja solucija), toliko za sad pozdrav svima

PS
koliko cujem starboard do daljnjeg ne zaposljava, dok ne vide koliko ce ima se posade vratiti sa vacationa, jer opako rezu troskove, tako da sretno svima

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #340 on: 06/April/2009 »
koliko cujem starboard do daljnjeg ne zaposljava, dok ne vide koliko ce ima se posade vratiti sa vacationa, jer opako rezu troskove, tako da sretno svima

Znaci pocela da se oseca kriza i u cruise industriji...

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #341 on: 06/April/2009 »
@ Shark

jesi cuo sta nam se desava sa kompanijom,necu sad imenujem ljude,znas i sam ko nam je district manager za celebrity,tako da...cuo sam iz pouzdanih izvora da Starboard kupuje sve shopove od Princess kompanije...tako da ne vjerujem da je njima tolika kriza  :nono:   a za nas jeste...pogotovo sto nam oni tako serviraju i svaki mjesec neko novo ukidanje extra commision,...pa cak i onaj target za inch of gold,gdje smo dobru lovu pravili,...sad je ugasen -()-
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dajana

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • dajana
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #342 on: 06/April/2009 »
mene zanima radno vrijeme u gift shopu? to nisam pročitala nigdje (možda sam preskočila)ako jesam ja se ispričavam.
 ""]]

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #343 on: 06/April/2009 »
mene zanima radno vrijeme u gift shopu? to nisam pročitala nigdje (možda sam preskočila)ako jesam ja se ispričavam.
 ""]]

ako te zanima za konkretan brod,kad nadjes koji te brod zanima,pogledaj u koliko sati isplovljava iz luke,i pola sata poslije toga shop se otvara,i radno vrijeme shopa iskljucivo zavisi od rasporeda plovidbe.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dajana

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • dajana
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #344 on: 06/April/2009 »
ako te zanima za konkretan brod,kad nadjes koji te brod zanima,pogledaj u koliko sati isplovljava iz luke,i pola sata poslije toga shop se otvara,i radno vrijeme shopa iskljucivo zavisi od rasporeda plovidbe.
znači gift shop radi samo kada brod plovi  a zadnji dan plovidbe koliko sam mogla vidjeti cijeli dan se radi
hvala  :plovim: