Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 375457 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #345 on: 06/April/2009 »
znači gift shop radi samo kada brod plovi  a zadnji dan plovidbe koliko sam mogla vidjeti cijeli dan se radi
hvala  :plovim:

ma ne,najvise se radi prvi dan plovidbe,jer ako ti dodje roba,mora se sortirati,itd.To ne uzme najcesce vise od 3h...tako da uvijek opet imas vremena razguliti napolje :yahoo:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dajana

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • dajana
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #346 on: 06/April/2009 »


ah da,ovako:

1.Kad te boli zub-popijes tabletu i trpis(ides u prvoj luci kod zubara o svom trosku,naravno)
2.Kad te boli glavi,isto,popijes tabletu,i pravis se kao da se nista nije desilo (moras ostati nasmijana      :D   )
3.Kad imas pms,isto opet popijes,ali najbolje 2 tablete,jer ce jedna brzo da ''ispari'' ,i opet ides nazad na posao.
4.Kad imas proliv tj.diarea,ne popijes tabletu,ides prvo kod doktora,i onda kazes sta vec ''imas'' i doktor ti da 48h off duty!!! :yahoo: :yahoo: bingo-eto ga i slobodno vrijeme za tebe(ali taj period sto ne radis,nece ti biti placen...) ::yes::


javi se ako ti treba nesto   :deda: :deda:



gdje mi je osiguranje ? znači boli me zub u sljedečoj luci kada izađem platim sama popravak zuba? super!! :nono:
od čega se uopče ima osiguranje na brodu? da oni plate? ima li kakva knjiga prava zapolsenih na brodu? ili nemaš nikakva prava na ništa?
 

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #347 on: 06/April/2009 »
gdje mi je osiguranje ? znači boli me zub u sljedečoj luci kada izađem platim sama popravak zuba? super!! :nono:
od čega se uopče ima osiguranje na brodu? da oni plate? ima li kakva knjiga prava zapolsenih na brodu? ili nemaš nikakva prava na ništa?
 


imas zdravstveno osiguranje dok si na brodu,jedino ne ukljucuje zubara i ocnog doktora...ostalo sve spada u zastitu ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dajana

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • dajana
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #348 on: 06/April/2009 »
sada mi je več bolje :-))))' a bio mi je pao tlak hahaha šala mala   
 :-*hvala na info

Offline ex.tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #349 on: 30/April/2009 »
pozdrav svima,zna li neko mozda kolika je placa na monarch of the sea,za shop? fala :-*

Offline Nikolina

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #350 on: 07/May/2009 »
Moja plata je bia 700 $ plus procenat koji nije prelazio 500$. Stvarno je mala u odnosu na ostale pozicije ali sam bar imala svo vreme ovoga sveta.
Moj posao je bio generalno čišćenje shopova (imali smo ih4) jednom nedeljno, prodaja i smeh, osmeh, kez  i šlihtanje putnicima.
Mi smo imali magacionera pa sa magacinskim delom nismo imali ništa.
Mislim da je generalno posao u free shopu najbolja staff pozicija.

Offline ex.tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #351 on: 11/May/2009 »
Moja plata je bia 700 $ plus procenat koji nije prelazio 500$. Stvarno je mala u odnosu na ostale pozicije ali sam bar imala svo vreme ovoga sveta.
Moj posao je bio generalno čišćenje shopova (imali smo ih4) jednom nedeljno, prodaja i smeh, osmeh, kez  i šlihtanje putnicima.
Mi smo imali magacionera pa sa magacinskim delom nismo imali ništa.
Mislim da je generalno posao u free shopu najbolja staff pozicija.
evo me pozdrav svima, :-))))',na bahamamima san,da skratin,iman ponistru u kabinu i to mi vridi zlata,lezin i gledan valove hihi,a radi se luidilo,previse,nije neka lova oko 1000$,svi su slomljeni,ali sta je tu je,tek sab danas dobila papir za vanka,brod je stariji,mada je meni svejedno,....svi grintaju i zugaju,ne vidin bas da se smiju,hahahah,ma bice bolje.... da se ko ne uvridin,ali govorin realno iz prve ruke,niko me nije doceka kad san se ukrcala,sama san se snasla sve san se raspitala okolo,nisan dobila unoformu,na jedvite jade,polog od 500$ ne triba,odbijuti od place,...i tako,javicu se,...... meni je dobro,btw..... ::yes:: :banana:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #352 on: 11/May/2009 »
evo me pozdrav svima, :-))))',na bahamamima san,da skratin,iman ponistru u kabinu i to mi vridi zlata,lezin i gledan valove hihi

ponistra=prozor (okno)?

a koja ti je ponistra od ove dvi?

ili

 :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ex.tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #353 on: 11/May/2009 »
ponistra=prozor (okno)?

a koja ti je ponistra od ove dvi?

ili

 :pop:
:rofl: :rofl: ka ta gori samo okrugla,finestrina,ma kabina mi je super,odma san kad se udje u brod pravo pa livo,eto pa svrati :D :uzdravlje:.....

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #354 on: 11/May/2009 »
Ocu, svraticu, fala ... a sada idem otvoriti liniju u profilu gdje se moze upisati na kojem si brodu, da te znam nac  :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #355 on: 12/May/2009 »
evo me pozdrav svima, :-))))',na bahamamima san,da skratin,iman ponistru u kabinu i to mi vridi zlata,lezin i gledan valove hihi,niko me nije doceka kad san se ukrcala,sama san se snasla sve san se raspitala okolo,nisan dobila unoformu,na jedvite jade,polog od 500$ ne triba,odbijuti od place,...i tako,javicu se,...... meni je dobro,btw..... ::yes:: :banana:

 :rofl: super da si se stigla javit  :-*  sta je bilo po principu snadji se druze?!  ::yes:: ne daj se i valjda se uskoro vidimo gori  :yahoo:
...evoluirati ili umrijeti...

Offline luzer

  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #356 on: 17/May/2009 »
nije sve toliko lako koliko neki govore
npr imas cruise di ti je scedule sljedeci-see day-malaga u portu samo do podne-onda opet see day-onda te ceka delivery u portu, i navecer otvaranje shopova i moras biti s paseggerima nasmijan itd kad da iza sebe nemas ova cetiri uzasna dana.
onda na ovo sve nadodaj inventure, crossing, setup shopova, pa deliveryje od dvadesetak paleta kad se mjenja sezone, itd

ovo je bilo samo za one koji mise da je rad u shopu i odlazak na brod izlet, neka se ne iznenade kad dodju na battle field

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #357 on: 18/May/2009 »
nije sve toliko lako koliko neki govore
npr imas cruise di ti je scedule sljedeci-see day-malaga u portu samo do podne-onda opet see day-onda te ceka delivery u portu, i navecer otvaranje shopova i moras biti s paseggerima nasmijan itd kad da iza sebe nemas ova cetiri uzasna dana.
onda na ovo sve nadodaj inventure, crossing, setup shopova, pa deliveryje od dvadesetak paleta kad se mjenja sezone, itd

ovo je bilo samo za one koji mise da je rad u shopu i odlazak na brod izlet, neka se ne iznenade kad dodju na battle field


Slazem se...evo mi trenutno imamo 13 dana cruise i od toga je 7 sea day.Ostatak portova,pola njih,je early sail out i dodje skoro kao sea day....Radi se dosta :deda:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Nikolina

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #358 on: 18/May/2009 »
Pa to ipak sve zavisi od kompanije. Mi smo imali jednom nedeljno day at sea i dva overnigta sto znači da smo 2 dana nedeljno bili slobodni. Nikakav posao i mešanje sa putnicima van radnog vremena odnosno kada je shop zatvoren. Isporuka robe jednom nedeljno a ponekad u 2 nedelje. Kad zatvorimo sop u ponoc mozeš na spavanje ili gde ti je milo. Ja sam honorarno radila slikanje sa putnicima u kojekakvim kostimima i za to su me plaćali 30 Engleskih funti za nepuna dva sata. To nije imalo veze sa shopom nego sa fotografima,a moj menager nije imao ništa protiv.
Moja kompanija je onda super, sto se shopa tiče! :-))))'

Offline ex.tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #359 on: 18/May/2009 »
 :hekla: :uzdravlje: pooozdrav svima,jeee radi se punu kapu,ja iman dva kruza u 7 dana,ali danas san npr.slobodna cili dan,radin tek u 18.00do 23.30,tako nesto,ali stvarno se super osjecan i lipo mi je totalno mi odgovara ovaj zivot,ali to cu pisat u bla bla....a je ponesite i male kacige da ne razbijate glave kad ulazite u mala skkladista koja su bar nama u shopu,hahahaha to je najjace,ima 120cm visine,ako i toliko,ma je dodju palete,10 ili koliko vec,pa to sve teglis po skladistima i u ducane,nama fali 2 ljudi,ima  nas 8,jedan ducan je prazan,3 traze transfer,jedna je otisla,a danas je dosla druga i sad ce ih otic jos 3 u misec dana, oT,ovaj nas shop je zahtjevan,ali sve se da izdrazat,bar ja mogu,nema presinga,a najdraze mi je bilo  prije par dana kad radila na bazenu cili dan prodavala majce,pici lipo muzika svi plesu i kupuju majce,hahahahahaa,ma gust totalni...... eto toliko za sad,i placa nam varira,1200 do 1300 1500.sve ovisi,mislin nisan ja jos dobila za cili misec naravno,ode san 10 dana,ali ovima drugima je tako,ma ja san zadovoljna,....corona 1.35 iliti  5kn :rofl:,to mi je high light of the day,kad se svi nadjemo vanka,to je najlipse,toliko razlicitih ljudi a nema nikakvog presinga,samo radis ,dobijas lovu i zafrkajes se,tj ,gustas ka ja,kad se suncamo na sun decku ili kupamo u cococay,a tirkizno more,aaaaaaaaaaaaaa :yahoo: :run: puno pozdrava..... shefe sorry ako san otegla,a sve picin na brzinu,...hasta la vista....