Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377563 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline flyaway

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
  • more then 4 contracts as a shop attendant on MSC
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #375 on: 27/November/2009 »
tamara what happend in bg, have u passed the princess duty free shop interview?  :pop:


i think i have interview in the middle of december so i was wondering is there any way i can get some papers or script?  :moli:


pozdrav Zoran

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #376 on: 07/December/2009 »
tamara what happend in bg, have u passed the princess duty free shop interview?  :pop:


i think i have interview in the middle of december so i was wondering is there any way i can get some papers or script?  :moli:


pozdrav Zoran

Jeste bio je intervju tacnije imali smo obuku od 27.11.-30.11. i onda glavni intervju sa MR Sorbijem 1.12. u hotelu Nacional... tako da cekam da mi jave da li sam prosla 100% :moli:

Offline flyaway

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
  • more then 4 contracts as a shop attendant on MSC
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #377 on: 07/December/2009 »
 :moli: fingers crossed  :pop: jas imam intervju na 11-ti Dekemvri za shop assistant. Dali imas nekoi materijali, skripta ili bilo kakva informacija onaka osnovni poimi i opshto shto bi bilo dobro da se znae?


pozdrav

Offline Lorka

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #378 on: 07/December/2009 »
Pozdrav,
Nakon što sam čitala i čitala forum, jer i sama razmišljam o odlasku na brod i to baš za shop assistent, surta idem u zg u EP odnest cv i vidjet kakve su mogućnosti..vidim da kod vas u srbiji su trenutno intervjui za shop, jel zna netko kad će bit u zg? iako ću sutra možda i ja znat više...i nisam znala da se obavljaju treninzi? znala sam da je to postojalo prije, kao tečajevi i tak nešto...

Offline seadog

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #379 on: 10/December/2009 »
CAO SVIMA !!!  DA LI JE .....


*****************************************************************
Admin:
Svaki post sa iskljucivo VELIKIM SLOVIMA ce biti izbrisan, sukladno pravilima registracije, a autor ce biti baniran
:rtfm:

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #380 on: 18/December/2009 »
Evo zadnjih informacija. Prosla na interv. preko EP za Starboard 23.rujna. U mjeduvremenu su otisle 3 cure koje poznajem na Celeb. i Royal. Kukaju. Placa im jedva doseze 1100 dolara tako da su 2 odlucile produziti ugovor na 8 mjeseci da koliko toliko isplate lovu koju su ulozile. Ja u svom vremenu cekanja sam obavila lijecnicki u Rijeci (1200kn), polozila tecaj sigurnosti (850kn) za izvaditi (to sam i napravila) pomorsku knjizicu (95kn sa postarinom). No Jelena mi je javila, s obzirom da sam ja odredjena za Carnival, da prije sijecnja odlaska nema. Eto, toliko od mene.. Cisto da podijelim svoje iskustvo pa vi vidite..

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #381 on: 18/December/2009 »
Evo zadnjih informacija. Prosla na interv. preko EP za Starboard 23.rujna. U mjeduvremenu su otisle 3 cure koje poznajem na Celeb. i Royal. Kukaju. Placa im jedva doseze 1100 dolara tako da su 2 odlucile produziti ugovor na 8 mjeseci da koliko toliko isplate lovu koju su ulozile. Ja u svom vremenu cekanja sam obavila lijecnicki u Rijeci (1200kn), polozila tecaj sigurnosti (850kn) za izvaditi (to sam i napravila) pomorsku knjizicu (95kn sa postarinom). No Jelena mi je javila, s obzirom da sam ja odredjena za Carnival, da prije sijecnja odlaska nema. Eto, toliko od mene.. Cisto da podijelim svoje iskustvo pa vi vidite..

E ovo ti je dobra okolnost, sto te tamo salju, a ne na Celebrity ili Rccl
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Sun?ica

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #382 on: 31/January/2010 »
Ja sam dobila ogroman spisak tj skriptu sta treba da naucim da bih radila u Gift shopu....da ne kazem preobimna za malo vremena, mislim da se to nauciti ali imam osecaj da idem na ispit a ne na intervju?
Od koga si dobila tu skriptu? I daj je postavi ovdje na forum da je vidimo  ;)

Offline flyaway

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
  • more then 4 contracts as a shop attendant on MSC
    • View Profile
Re: Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #383 on: 31/January/2010 »
E ovo ti je dobra okolnost, sto te tamo salju, a ne na Celebrity ili Rccl


tecaj sigurnosti (850kn)-dali mislish na STCW95? Vo MKD  STCW95 e 350 evra  :(


dali mora da imas STCW95 sa site gift shop pozicii? jas uplativ kompanijata MSC Cruises cekam da me povikaat  b00/

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #384 on: 31/January/2010 »
Ja mislim da samo hrvatski drzavljani moraju imati polozen STCW95 , zbog nekog propisa  ?    ;D

Offline flyaway

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 25
  • more then 4 contracts as a shop attendant on MSC
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #385 on: 31/January/2010 »
Ja mislim da samo hrvatski drzavljani moraju imati polozen STCW95 , zbog nekog propisa  ?    ;D



jas nemam poima, mi kazaa deka e potrebno da se ima STCW95 za MSC Cruises  :embarrased: 

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #386 on: 13/February/2010 »
Jel ima neko da je bio da radi na princessu kao ass gift shop? Pa DA podeli utiske sa nama

kako je bilo i tako to?


Izgleda  da je neki zastoj sto se tice potraznje za gift shop,... od decembra cekam da pozovu za brod :(

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #387 on: 13/February/2010 »
Izgleda  da je neki zastoj sto se tice potraznje za gift shop,... od decembra cekam da pozovu za brod :(

Mozda za Princess, ali Harding ide k'o lud  :run: Od zadnjeg telefonskog intervjua, do odlaska- 3 sedmice u mom slucaju  +U+
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline fricko

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #388 on: 13/February/2010 »
Mozda za Princess, ali Harding ide k'o lud  :run: Od zadnjeg telefonskog intervjua, do odlaska- 3 sedmice u mom slucaju  +U+

Svaka cast za Harding, i blago li se tebi  ::yes::
A meni i koleginici ostaje samo da cekamo,da se  :moli: :moli: :moli::pop: :pop: :pop: smrc...

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #389 on: 13/February/2010 »
You're not the only one, m8... :/