Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377744 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #90 on: 20/November/2008 »
Tocno tak, i ok treba bit strpljiv, al brate mili onda reci "neznamo nista, zvat cemo mi tebe kad bude i dovidenja", ovo uopce nema smisla,
malo je neprofesionalno od njih

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #91 on: 20/November/2008 »
 no;;;...a jesi ti zva danas?.. ma nisan cak ni izivcirana nego me svaki put opere nervoza pzrije nego iman zvat oT,..........
 :hekla: ne nerviraj se bice VALJDA sutra :rofl:
jesi to ti na slici?
 

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #92 on: 20/November/2008 »
no;;;...a jesi ti zva danas?.. ma nisan cak ni izivcirana nego me svaki put opere nervoza pzrije nego iman zvat oT,..........
 :hekla: ne nerviraj se bice VALJDA sutra :rofl:
jesi to ti na slici?
 

Ma jesam zvao sam i nista ceka se, kao javit ce nam, jos neznaju, i tak, evo sad mi lapidus kaze da su njemu rekli PONEDJELJAK,
neznam al nisu u redu, da su bar onda rekli neznamo nista cekaj i suti dok te ne nazovemo, bilo bi bolje nego ovak nas
vuc za nos, svaki put mi oni sami kazu nazovi tad i tad i svaki put kad nazovem kak je dogovoreno, odgode..................... :deda:

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #93 on: 20/November/2008 »
 oT ajme nemoj mi to govorit,stvarno ??? da u ponedjeljak,a majko nisu normalni,pa sta pnda non-stop govore zovite tad i tad?? no;;; luda kuca,nisu mi jasni,ne da mi se sutra ni zvat,ne da mi se opet cut to:strpi se do pon!! :hekla:
ma je on(tomislav)mi je to rekao da je to 99% i da ceka tu njihovu konacnu potvrdu od doli,iz Miamija...
me dont anderstend,HEH :nono:
 :uzdravlje:...aj cujemo se sutra,zovi ti ranije ,meni se ne da,pa mi javi :moli: please
   be fast be good :plovim:

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #94 on: 21/November/2008 »
Definitivno nista do ponedjeljka  ???

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #95 on: 21/November/2008 »
Pozdrav...
              Nije mi jasno sta mi u stvari cekamo,tj.  sta oni ustvari cekaju? proslu sedmicu,poned. je reka tomislav da zbog razlike od 6 sati (miami-zg)se zove kasno popodne,???? proslo je to kasno popodne,a i rana i kasna jutra,a cini mi se da ce proci i jos dosta ponedjeljaka,srijeda i petaka,...Bilo bi mi normalno da se izjasne sa vise prosto prosirenih recenica,i jos bi mi bilo draze da se odluce i dogovore sami sa sobom kad bi u stvari bilo najbolje i najtocnije da zovemo.
 :nono: ccc
i volila bi znat ako ima neko na ovom forumu da zna sta se u stvari dogadja da nam objasni,jeli npr. ovo sve normalno i da li su i drugi tako cekali i zivkali ili......................................... :hekla:.............................................................
 :D

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #96 on: 21/November/2008 »
ako te zanima,ja radim u shopu,i trenutno sam na brodu,vec skoro 7 mjeseci,imam jos dva pa idem kuci,malo sam produzio ugovor.Ne ide to tako brzo,jos pogotovo sa americkim kompanija,sve zavisi od turnover-a ljudi,trenutno nam i ne treba toliko ljudi na kompaniji,a oni zaposlili citavu armiju ljudi.o tome ti ja pricam.Strpi se malo,ja sam cekao 7,5 mjeseci da se ukrcam.Ako ides raditi u shop,strpljenje i zivci ti moraju biti najjace osobine.Toliko od mene
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #97 on: 21/November/2008 »
i volila bi znat ako ima neko na ovom forumu da zna sta se u stvari dogadja da nam objasni,jeli npr. ovo sve normalno i da li su i drugi tako cekali i zivkali ili......................................... :hekla:.............................................................


Epoxyfiller, onakav odnos kakav Uspinjaca tj. Employment Power ima prema tebi, takav odnos Cruise Line kompanije imaju prema njima. Jel ti sada jasnije?
Kao sto si ti EP-u samo jedan pion, tako je EP pion velikim igracima.

Isto tako kako se ti unervozis kada trebas nazvati EP, tako se EP unervozi kada treba nazvati npr. Carnival.

EP odnosno agencija za zaposljavanje je samo posrednik, i sve sto ti oni mogu reci je ono sto veliki igraci kazu njima.
A veliki igraci su u kontaktu sa velikim brojem agencija, i kandidati sa zadnjeg interview-a iz tog i tog grada su za njih zadnja rupa na svirali. Kada oni jave EP-u da te/vas ukrcavaju, tada ce EP javiti vama.
A kada dodjes na brod, bit ces jedna od 1200 clanova posade, i nitko te nece pamtiti po imenu danima.
Kada te i pocnu zvati po imenu, to ce biti samo zahvaljujuci tome sto ces kao i svi clanovi posade morati nositi na uniformi bedz sa svojim imenom.

Ja sam cekao preko EP-a posao 8 mjeseci.
Da si citala forum u ovoj dokolici, dok cekas da ti jave kada ides, nasla bi taj podatak na nekoliko mjesta.

Naoruzaj se strpljenjem, jer ce ti jako trebati.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #98 on: 21/November/2008 »
Sve to gore receno stoji i to je u redu, ali jedno je ne imati strpljenja, a nesto sasvim drugo da te neko tak zavlaci. OK da
mi cekamo Employment letter ili ukrcaj ili nesto slicno, ali mi svi cekamo samo da bi nam rekli jesmo li dobili posao ili ne, a onda
tek ko dobije posao treba strpljenja do ukrcaja i to je u redu, ali nas zavlace dva tjedna samo da ti kazu dobio si ili ne, a i EP je mogao
rec neznamo nista zvat cemo vas kad bude i dvidjorno, bez obzira kaj su i oni samo mali igrac u cijeloj prici......................

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #99 on: 21/November/2008 »
veruj mi treniranje zivaca je sasvim normalna pojava meni su trenirali 5 meseci...
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #100 on: 22/November/2008 »
Danas su stigli rezultati iz Miamia za Shop, bar meni, napokon, i dragi kolege  :plovim: ..........dobio sam posao.............  :yahoo: cijelu daljnju
proceduru pocinjem iduci tjedan, ali ono najvaznije je rijeseno, a sad se odo napit :uzdravlje:, svima koji jos cekaju sretno ;D, a
svima koji su dobili cestitam i mozda se sretnemo na nekom brodu na pivi :uzdravlje: :run: 

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #101 on: 22/November/2008 »
Danas su stigli rezultati iz Miamia za Shop, bar meni, napokon, i dragi kolege  :plovim: ..........dobio sam posao.............  :yahoo: cijelu daljnju
proceduru pocinjem iduci tjedan, ali ono najvaznije je rijeseno, a sad se odo napit :uzdravlje:, svima koji jos cekaju sretno ;D, a
svima koji su dobili cestitam i mozda se sretnemo na nekom brodu na pivi :uzdravlje: :run: 

cestitam Shark   :uzdravlje:   :-))))'

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #102 on: 22/November/2008 »
Cestitam Shark !!!!  :run:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #103 on: 22/November/2008 »
Shark sve najbolje   :uzdravlje:
.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #104 on: 23/November/2008 »
Evo ja jos mamuran od juce  :uzdravlje: , samo sam htio da se zahvalim svima  ="" , a osobito Sefu na ovom sjajnom forumu koj mi je bio od ogromne
pomoci sa svim informacijama, svaka cast svima i valjda cemo se srest na brodu