Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377728 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #360 on: 19/May/2009 »
:run: puno pozdrava ..... shefe sorry ako san otegla,a sve picin na brzinu,...hasta la vista....

@tbf, nista ti nisi otegla, samo ti pisi, ovo je pravo mjesto za to, a ne BLA BLA tema, slobodno otvori koliko topic-a hoces ovdje, drago mi je da ti je dobro tamo!

 :uzdravlje:  :uzdravlje:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline luzer

  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Odg: Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #361 on: 09/August/2009 »
ma ne,najvise se radi prvi dan plovidbe,jer ako ti dodje roba,mora se sortirati,itd.To ne uzme najcesce vise od 3h...tako da uvijek opet imas vremena razguliti napolje :yahoo:

e da je barem to tako uvik šta bi dobro bilo, odradit delivery barem do jedan popodne, pa vani na ručak, ali....
nemoj se sad šokirat kad ti kažen da smo mi znali oko šest sedam paleta, šta i nije previše, radit od devet ujutro do šest popodne.

užas stari, a sad kako smo mi to, tj naš divni menađer/ica izveli, ne pitaj.

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #362 on: 30/August/2009 »
ajmo ljudi jel ide na interview za shop 23-24.09? dobila san puno informacija od luzera, (fala luzer  :-))))' ) i najbolje je tako iz prve ruke..
ja inače radim kao shop manager, engleski mi je ful ok, na onom probnom marlins sam imala score 24 (sad ne znam jel to pravi rezultat ili nije), kako je vama bilo, jeste probali riješiti?
valjda će me primit!  -()-
ići ili ne ići, pitanje je sad...

baniraniluzer

  • Guest
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #363 on: 16/September/2009 »
inače svi govore kako je costa daleko najgora, itd da ne nabrajam, a opet kad ja usporedim svoj tjedni commision koji sam dobivao ovu zimu, s onim koji su pisali da dobivaju pojedini forumaši s američkih kompanija, mislim s celebrity, još mi nije ni loše.

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #364 on: 24/September/2009 »
ajmo ljudi jel ide na interview za shop 23-24.09? dobila san puno informacija od luzera, (fala luzer  :-))))' ) i najbolje je tako iz prve ruke..
ja inače radim kao shop manager, engleski mi je ful ok, na onom probnom marlins sam imala score 24 (sad ne znam jel to pravi rezultat ili nije), kako je vama bilo, jeste probali riješiti?
valjda će me primit!  -()-


Zadranka, jesi li bila na razgovoru? Ja bila jucer. Imali smo za pocetak radionicu u grupana (prvo u paru pa po 5), i za kraj interw. sa Tracy iz Starboarda. Zenska je super i pricali smo onako neobavezno. Ona je tokom radionice ocjenjivala nas pojedino u kartone.

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #365 on: 25/September/2009 »
nisam jer sam odustala os shopa i definitivno idem na recepciju.
jučer sam imala tel. interview sa Harding Brothers i danas su mi javili da sam prošla, ali kako sam definitvno odlučila što želim, ovo ću odbit. taj sam interview dogovorila još početkom mjeseca dok san se još dvoumila pa san samo tila vidit kako to izgleda..
uglavnom ja odlučila čekat recepciju :hekla:

ako itko triba informacije u vezi HB, slobodno nek mi se javi, tu sam!
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline Amarie

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #366 on: 29/September/2009 »
..Pozdrav....da li su vam se javili iz Employenta vezano za ovaj razgovor koji smo imali 24.09....??


Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #367 on: 03/October/2009 »
vidim da ima puno ljudi koji žele u shop a ne mogu do njega doći. ja sam nedavno prošla interview sa harding brothers, trajao je 15 min i suradan su mi javili da san dobila posa.
koliko vidim na netu i dalje traže ljude.
njima je jako bitna add on sale prodaja, znači uz jednu prodanu stvar moraš ponudit oš jednu i to je bitno da naglasite.  
ako imate još što pitanja.. tu sam!
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline Zed s dead baby

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #368 on: 05/October/2009 »
A, daj reci, jer Harding bolji zbog para/uvjeta ili čega? I, naravno, koja je para gore?
Negdje sam pročito da na njihovim brodovima shop radi do 10 navečer, a ne do 12 ko na Starboardu...

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #369 on: 05/October/2009 »
ne znam za radno vrime, ali znam da je razlika u osnovici velika... u starboardu je osnovica 500 $ plus provizija, a u HB
1200 $ plus provizija..
po meni je bed što moraš plaćati putničko osiguranje (oko 400 eura) što se meni osobno previše ne sviđa...
prijavi se slobodno.. meni je interview bia piece of cake!
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline ValZgb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #370 on: 06/October/2009 »
..Pozdrav....da li su vam se javili iz Employenta vezano za ovaj razgovor koji smo imali 24.09....??

Osim da sam prosla..nista. Nema datuma odlaska, nema nikakvih naznaka kad ce..  :nono:
Vec sam pocela guglat uokolo i prijavljivat se online direktno. Postalo mi je dosta "godisnjeg"..

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #371 on: 09/October/2009 »
Da li je bolje u gift shop ili za fotografa?Kolika je razlika u platama..Hvala

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #372 on: 07/November/2009 »
Mene zanima da li na intervjuu mora da se zna nesto o satovima, parfemima i nakitu?

Meni su rekli da se pripremim da malo naucim te neke stavri?

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #373 on: 10/November/2009 »
Ja sam dobila ogroman spisak tj skriptu sta treba da naucim da bih radila u Gift shopu....da ne kazem preobimna za malo vremena, mislim da se to nauciti ali imam osecaj da idem na ispit a ne na intervju?

Ima neko ovakva iskustva!!!!?????????

Offline milicasu

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #374 on: 27/November/2009 »
kakva skripta? mene interesuje gift shop takodje... spremam se prijaviti - dobro bi mi dosla takva skripta... mozes mi poslati pp tamarasu? ili mail sta i kako si do sada, da ne lutam po celom forumu...
unapred hvala!