Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377790 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tmia

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #75 on: 02/November/2008 »
Ma da,bas tako...!!!
Nemam pojma moze li se traziti transfer u prvom ugovoru znas onako iz shopa u shop unutar iste kompanije?
Doduse to je druga kompanija u odnosu na Carnival,u pitanju je Starboard(zastupaju shopove na svim brodovima...),pa i na Carnival cr.line al nemam pojma kakva su pravila??? oT
tmia

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #76 on: 02/November/2008 »
mozes probati, nista te ne kosta!!!  :moli:
plovim

Offline Aleshenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #77 on: 03/November/2008 »
Evo i mene nakon stoooo godina.
Idem na intervju 12. Moram jos ispuniti milionitu aplikaciju i poslati im to,a ono sto me muci u cijeloj toj prici je,kako se izboriti sa svim onim pitanjima vezanim za prosle poslove,preporuke,poslodavce...?Sve mi to traze da navedem.  =""

Offline tmia

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #78 on: 03/November/2008 »
Evo i mene nakon stoooo godina.
Idem na intervju 12. Moram jos ispuniti milionitu aplikaciju i poslati im to,a ono sto me muci u cijeloj toj prici je,kako se izboriti sa svim onim pitanjima vezanim za prosle poslove,preporuke,poslodavce...?Sve mi to traze da navedem.  =""
Ma ajde bre to sve obavis za jedan dan.Bitno ti je da s fokusiras na Engleski i moguca pitanja na intervju vezana za posao cime se bavis! -()-
Ja bih isto trebala 12-og ili 13-og predala sam sve te papire jos u Bg na predintervju,ostalo m jos nesto sitno....
Kad su ti javili za 12-ti ili si ti njih pitala?Jel to glavni interv. sa ovim iz Starboarda bas? ;)
tmia

Offline Aleshenka

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #79 on: 03/November/2008 »
Ma ajde bre to sve obavis za jedan dan.Bitno ti je da s fokusiras na Engleski i moguca pitanja na intervju vezana za posao cime se bavis! -()-
Ja bih isto trebala 12-og ili 13-og predala sam sve te papire jos u Bg na predintervju,ostalo m jos nesto sitno....
Kad su ti javili za 12-ti ili si ti njih pitala?Jel to glavni interv. sa ovim iz Starboarda bas? ;)

Oni su mene zvali.U maju sam imala telefonski intervju,posao sam dobila i odbila jer se trebalo ukrcati tri tjedna nakon razgovora.Naime,bila sam pod ugovorom na prethodnom poslu.
I da,to je intervju sa predstavnicima Starboarda,kako su mi rekli tamo ce biti ta zenska s kojom sam pricala phonom.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #80 on: 13/November/2008 »
Sretno sutra svim shoperima sa interviewa u zg 12. :uzdravlje:

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #81 on: 14/November/2008 »
Upravo sam zvao employment i rekli su da se ne zna jos definitivno ko je prosao a ko ne i da ce se znati u ponedeljak.
Zato u pon tel. u ruke i to je to.... ;D
.

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #82 on: 14/November/2008 »
Upravo sam zvao employment i rekli su da se ne zna jos definitivno ko je prosao a ko ne i da ce se znati u ponedeljak.
Zato u pon tel. u ruke i to je to.... ;D
:run: pozdrav iz splita,ja san zvala jutros i receno mi je da san proooooslaaaa :banana: :banana:.... a sad ne znan,valjda je to to.... :run:
pozdrav svima i puno srice.....e i jos pozdravljan Vas SHEFE,i puno fala i svima drugima,puno mi je pomoga ovi forum,...vrlo pohvalno,...
a u sebe i ovo sta nosin u sebi nisan ni sumnjala,...so go for it,...

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #83 on: 14/November/2008 »
Ja ih zvao danas i kaze Tomislav tek u srijedu, izgleda svakom nekaj drugo rekli -()- , nego epoxyfiller kaj su tebi rekli sam tipa dobila si javit cemo ti sve ostalo ili..... pitam jer su vecini rekli da ce tek drugi tjedan rezultati

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #84 on: 17/November/2008 »
Sorry Sefe, moj bed, nego ja ih zvao danas i kaze Tomislav tek u srijedu, izgleda svakom nekaj drugo rekli -()- , nego epoxyfiller kaj su tebi rekli sam tipa dobila si javit cemo ti sve ostalo ili..... pitam jer su vecini rekli da ce tek drugi tjedan rezultati
:embarrased: zvala san u petak ujutro kad je i receno da se zove,rekla sam ime i prezime iodgovor je bia :Da,prosli ste! eto to i da ce mi se tomislav jos javiti za daljni postupak.ETO:::: :plovim:


....jos nesto novo,zvala san ponovo i sad mi je rekao Tomislav da je to 99%,da sam prosla kod njih samo ne moze jos definitivno reci da,nego kad dobiju konacnu potvrdu iz miamija.A to Da,prosli ste,znaci uci u uzi krug,..eto to je to,doslovno.zato nije,definitivno.....a sad ne znam,mozda SHef zna,a ko zna zna,..:))))
CHEFFFFE,pomagajte....pozdrav

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #85 on: 17/November/2008 »


Strpljenje je vrlina, Happy Feet  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tmia

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #86 on: 17/November/2008 »
Definitivno...sreda!Tomislav rece da ne zna nista sigurno....kakvi su rezultati!Verovatno cekali ovu grupu iz Madjarske.... oT
Dok Starboard ne potvrdi....nista!!! no;;;
tmia

Offline Ikarus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #87 on: 18/November/2008 »
Definitivno...sreda!Tomislav rece da ne zna nista sigurno....kakvi su rezultati!Verovatno cekali ovu grupu iz Madjarske.... oT
Dok Starboard ne potvrdi....nista!!! no;;;

Obicno kad idu u vise zemalja onda kalkuliraju pa cekaju da zavrse cijeli ciklus i onda potvrdjuju...
Da im se ne omakne da zaposle previse ljudi iz odredjene zemlje...Barem je tako radila moja ex komp...

U svakom slucaju - Sretno !!!

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #88 on: 19/November/2008 »
Jel dobio ko kakve friske informacije iz EP za shop, proslo vec preko tjedan dana i jos nista  -()-

epoxyfiller

  • Guest
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #89 on: 20/November/2008 »
Jel dobio ko kakve friske informacije iz EP za shop, proslo vec preko tjedan dana i jos nista  -()-
:plovim:....12.tog.srida-zovite u petak(14.)
14.tog,petak-zovite u ponediljak(17.)
17.pon.-zovite u srijedu(19.)
19.sri.-zovite u petak(21.)
....................................................... no;;;.........strpljenja strpljenja i od trave ce mliko nastat,e........
 :embarrased:   idemo dalje.................. oT
 pozdrav