Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377978 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #195 on: 04/January/2009 »
shrink ti je druze moj najbolji prijatelj u shopu....ako se njime bavis tvoj problem nece biti PPD niti komisija,a ni Starboardova pisana plata od 500$
dakle samim tim ti si taj koji odredjuje svoju platu...pa izvoli...
ja sam mu objasnija iz aspekta nekog ko se bez greške gleda u ogledalo -()-..ko voli nek izvoli, osobno znam jednog amerikanska shrinkologa kojega je u 5:45 ujutro iz kabine u port evergladesu u ćorku odvela Broward county PD ""]]

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #196 on: 04/January/2009 »
Nemoj zezat da se i to dogadja....nikad cuo da se neko tako uvalio...ali nije ni shrink za svakog
naravno moras da znas kako da ga izvedes...ja takodje znam jednog lika iz N Sada koji je napravio kucu i uzeo bolesnu pilu za jedan ugovor..
A odkud to corka...na jednom od Costinh brodova citav Shop staff je dobio otkaz zbog shrinka i niko nije otisao u cuzu...svi doma poslani...

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #197 on: 04/January/2009 »
shrink ti je druze moj najbolji prijatelj u shopu....ako se njime bavis tvoj problem nece biti PPD niti komisija,a ni Starboardova pisana plata od 500$
dakle samim tim ti si taj koji odredjuje svoju platu...pa izvoli...
:rtfm:  :nono: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc:
.... :ban:  .... 
         
      
     
      
Starboard Group
Starboard's Global Ethics Philosophy

Starboard's Global Ethics Philosophy is designed to assist our Associates and Business Community with making sound decisions and following through  with the appropriate actions.

    * Behave lawfully and pursue all actions in good faith with the antitrust and Customs/trade regulation laws of the locations in which Starboard does business.
    * Compete with passion, in accordance with sound and ethical practices.
    * Maintain the highest degree of integrity in all affairs by avoiding conflicts of interest between work and personal affairs.
    * Treat others with respect, honesty, courtesy, and dignity.
    * Protect confidential information and secure its accessibility only to individuals who have a need to know such information.
    * Never manipulate, misrepresent, abuse or conceal information.
    * We are proud of our diversity and do not tolerate discrimination, any form of harassment, or making disparaging remarks about others.
    * Never act unethically, nor ask someone to act unethically.
    * Respect our natural environment and behave in an environmentally sensitive manner by incorporating responsible habits in our daily work.
    * Seek assistance if you have questions about Starboard's Global Ethics Philosophy or if you face an ethical dilemma.
    * Report ethics violations or suspected violations without fear or retaliation.
    * Fully cooperate with any investigation or a possible ethics violation.

 

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #198 on: 04/January/2009 »
Nemoj zezat da se i to dogadja....nikad cuo da se neko tako uvalio...ali nije ni shrink za svakog
naravno moras da znas kako da ga izvedes...ja takodje znam jednog lika iz N Sada koji je napravio kucu i uzeo bolesnu pilu za jedan ugovor..
A odkud to corka...na jednom od Costinh brodova citav Shop staff je dobio otkaz zbog shrinka i niko nije otisao u cuzu...svi doma poslani...

third strike..US žandari  jedva čekaju

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #199 on: 04/January/2009 »
Ne planiram se bavit time, bar ne u pocetku dok ne pohvatam sve ko, di, kako i zasto, ali dobro je sve znati, nego daj mi recite ak nije tajna koja vam je bila najveca a koja najmanja mjesecna placa za vrijeme vasih ugovora cisto da znam raspon koj mogu ocekivat, hvala na info  :uzdravlje:

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #200 on: 04/January/2009 »
najmanja (cruisevi od 11 dana penzioneri sa juga Italije) 750 dolara, najveća 1550 dolara, armenski cruise + još 4 cruisea na karibima..liquor run

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #201 on: 04/January/2009 »
Grazie  :uzdravlje:

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #202 on: 04/January/2009 »
Tbf..o cemu ti..imali tu nesto korisno za tebe..sva su pravila sa njihove strane ti nemas pravo glasa...kad im postanes visak jednostavno te sutnu..bez upozorenja...nije ih briga za tebe..samo si broj...a ti bi ga po knjizi..e pa ko voli nek izvoli..
usput vidi se da si dalmatinac...

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #203 on: 04/January/2009 »
usput vidi se da si dalmatinac...
1. ako civiliziranost znači bit dalmatinac, hvala
2. ako je ovo napisano kako 99% ljudi čita, ispričaj se u roku od odma

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #204 on: 04/January/2009 »
Ohladi malo druze,mislio sam da vi bas i niste u tom fazonu shrinka,jer je i sa mnom bio jedan,koji je nije htjeo ni da cuje

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #205 on: 04/January/2009 »
ne,a frke druže, znači da si dalmatince ipak izjednačio sa poštenjem :D..
a iskreno, ako ću krast, ne trebam zato putovat na drugi kraj svijeta ;D

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #206 on: 04/January/2009 »
Eeeeeeee, aj oladite s tim i***tskim spikama "dalmatinac", "bosanac", "purger" i sl. nikog ovdje nije briga za to  :nono: , nego daj mi recite kako shrink funkcionira, na koj nacin? , napominjem ne planiram se njime baviti, bar ne u pocetku  ;D , ali da znam koja je spika kad ga primjetim kod sebe u shopu, hvala  :uzdravlje:

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #207 on: 04/January/2009 »
Eeeeeeee, aj oladite s tim i***tskim spikama "dalmatinac", "bosanac", "purger" i sl. nikog ovdje nije briga za to  :nono: , nego daj mi recite kako shrink funkcionira, na koj nacin? , napominjem ne planiram se njime baviti, bar ne u pocetku  ;D , ali da znam koja je spika kad ga primjetim kod sebe u shopu, hvala  :uzdravlje:
ja san i reagira da sprječin generalizaciju, nikoga nisan prozva ni nazva ;D..pozornije čitaj..
primjetit ćeš lad preuzmeš watch department i na prvom inventoryju ustanoviš  da ti fali 50 nighthawka..pa kad skužiš da lik koji radi na stolovima vani uvik ima para, a uvik ti se čini da po jedan sat fali

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #208 on: 04/January/2009 »
A daj mi reci u tom slucaju kako to funkcionira sa tim manjkom, tj. ko odgovara za njega  -()-

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #209 on: 05/January/2009 »
A daj mi reci u tom slucaju kako to funkcionira sa tim manjkom, tj. ko odgovara za njega  -()-
pa ako ne uspiješ dokazat da nije tvoja greška ideš kući..i nećeš se tako skoro zaposliti u Carnival plc-ju :nono: