Author Topic: Cruise Ship Job - Gift shop  (Read 377976 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #210 on: 05/January/2009 »
Pa kak ste se vi onda odnosili prema tome, ak se ne bavis time, a radis s kolegom koj rastura po shrinku, pa mislim j.... se meni za njega ako moze nek se odvali, ali ako cu ja imat neke posljedice radi toga, sorry bato ali nece moci

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #211 on: 05/January/2009 »
Pa kak ste se vi onda odnosili prema tome, ak se ne bavis time, a radis s kolegom koj rastura po shrinku, pa mislim j.... se meni za njega ako moze nek se odvali, ali ako cu ja imat neke posljedice radi toga, sorry bato ali nece moci
drzis voj dept. u redu, za druge te boli k..ac

Offline tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Šaka suza, vri?a smija ?a je život vengo fantazija
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #212 on: 05/January/2009 »
 oT oT oT...... :uzdravlje:.......nisan znala da je vridnije zbog sake prljavog novca vise, prodat svoje dostojanstvo?? no;;;
imam svoje ime i prezime i sve sta cini covika ::yes::,a tamo ili ne znan di mogu bit i james bond 007 i ne znan koji broj,ali necu nikad zaboravit tko sam,u prevodu znaci nema nema tih para :-))))'....
............ bolje bit broj na grani(citaj-Slobodi) nego broj u ...pogledati sliku
hvala :D

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #213 on: 05/January/2009 »
Da ali dobro je znati da trebas imati takve stvari na oku, jer i iz tvog depart. moze biti kolega "dugih prstiju" a ti i ne moras biti u igri pa naj**** bezveze  :tuctuc: , mislim da bi se svatko osjecao prilicno glupo da tako popusi posao  oT, zar ne, u svakom slucaju hvala na heads up  :uzdravlje:

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #214 on: 05/January/2009 »
oT oT oT...... :uzdravlje:.......nisan znala da je vridnije zbog sake prljavog novca vise, prodat svoje dostojanstvo?? no;;;
imam svoje ime i prezime i sve sta cini covika ::yes::,a tamo ili ne znan di mogu bit i james bond 007 i ne znan koji broj,ali necu nikad zaboravit tko sam,u prevodu znaci nema nema tih para :-))))'....
............ bolje bit broj na grani(citaj-Slobodi) nego broj u ...pogledati sliku
hvala :D

prava si dalmatinka :rofl: :sprda: :uzdravlje:

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #215 on: 05/January/2009 »
E dite i ja sa si tako razmislja.Radio sam dva ugovora i nisam uzeo ni snickersa,a poslije me taj isti Starboard htjeo sutnit zato sto me je Njemac cuo kako kazem Heil Hitler,dok sam se zezao sa Frendovima na racun neke video igrici...e tu mi je pukao k....pa kad su me ostavili nakon 2 worninga Hotel Managera i 40 eura fine-a...i jos masu sje*ada odlucio ponasati drugacije....znaci beli njih k....za mene pa i mene,nije ti tu rijec o dostojanstvu,vidjet ces koliko ga je na brodu...a i na kopnu Bogami...ukrao ne bih nikad,ali na Starboardu ja to ne zovem  tako..a svi imaju svoj izbor...pa bujrum  :uzdravlje:

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #216 on: 05/January/2009 »
ma to sve stoji, Starboard ko i sve druge kompanije u tebe ne ulaže ništa a donosiš mu milijone, daleko od toga, tu si u potpunom pravu..al kad ti dopeezdi lipo se skineš ka ja i sve 5..
postoji jedan registar koji koristi sve Fortuna 500 firme, provajda ga US government, te se iz istoga da pročitat manje više sve loše i dobro šta je zaposlenik do tad učinio u jednoj od tih firmi..tebi taj warning "rasističke" prirode možda sutra zatvori vrata npr. Fiatove tvornice u Kragujevcu ili M erck SD predstavništva u Sarajevu, a da nikad ne doznaš da su te skenirali pred zadnji krug intervjua

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #217 on: 05/January/2009 »
e vidis druze nije to nikakav rasisam,ako sam ja fasista,to je moje pravo,a fala Bogu nisam.
A za taj registar nisam nikad cuo,sto ne mora znacit da i ne postoji,a za worninge se puno i ne brinem...\
ipak hvala na info.

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #218 on: 05/January/2009 »
ma ne kažem da si rasista, samo znam da će radije tebe poslat doma nego platit večeru nekom tustom Švabi kojega vrijeđa dio njegove povijesti..jer naime, Hitler nije bio Švaba, već nacist :rofl:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #219 on: 05/January/2009 »
Vidim da se stvari zahuktavaju oko "shrinka" pa da i ja nakucam koju.
Na Princessu smo jednom radili raciju, i nasli kod shoppija dosta rasutoga zlata po ladicama, a posto nismo to trazili, pitali smo Shop Managera jel to ok, da njegovi ljudi drze zlato koje je ocito iz shopova, jer sam vidio kako prodaju zlatne lance u onoj duzini koliko ih gosti hoce. Obicno drze 5-6 kolutova zlata i srebra u lancicima ispred shopova.
Njihove manager je rekao da je to "ok", i opravdao ih je.

Ipak, upozorenje; Ispratio sam osobno sa broda preko 20-ak ljudi zbog toga sto su nosili u svoje kabine stvari i predmete koji su pripadali F&B, Baru, Spa i ostalim departmentima.

  Kradju ovog oblika (shrink) preporucujem samo ljudima koji su spremni riskirati situaciju da ih citav zivot prati osjecaj da su izbaceni sa posla i deportirani nazad u svoju zemlju u oruzanoj pratnji.
U najmanju ruku.
Znam posadu i ljude koji su zadrzani u americkim zatvorima i ostavili smo ih da cekaju sudjenje. Njihove stvari su im poslane doma postom, ako su imali srecu. Na brod se nikad nisu vratili.

Jos jedna stvar ... nemam postovanja za ljude koji stjecu svoju imovinu kradjom.
Takve ljude uopce "ne dozivljavam."
Kao prvo, ako kradu od drugoga, krast ce i od mene, a kao drugo - ne razmisljaju dovoljno daleko, i ne pada im na pamet kako ce se osjecati njihova rodbina i prijatelji ako njihov fantasticni san o bogatstvu propadne.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #220 on: 05/January/2009 »
 ::yes::

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #221 on: 05/January/2009 »
Definitvno si upravu sefe,ja bih onom ko ukrade osjekao ruku,ali u shopu sam to dozivljavao drugacije...mozda pogresno,priznajem..ali ja sam mislio da cu im se nekeko osvetit na taj nacin..iako mozda i ne najpametniji...
u svakom slucaju svi biraju za sebe...ali jedna stavr mi je skroz cudna...zasto 90 posto ljudi koje sam ja znao iz Juge su se bavili shrinkom u nekoj mjeri,bilo da je Shopi uzeo sat,ili Konobar bocu vina ili Cleaner hemikalije...a na ovom formu to niko ne spominje...znaci da nismo bas iskreni....ili su samo fini ljudi ovdje...

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #222 on: 05/January/2009 »

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #223 on: 05/January/2009 »
Sta znas mozda je taj cleaner glavni dealer kemikalija za ciscenje na karibima, big boss  +U+
  :D

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Gift shop
« Reply #224 on: 06/January/2009 »
On ti je bre najjaci boss,lika je prava faca....hahaha.ma ludi ste,to vam je vise bio kao banalan primjer...od prvog do posljednjeg...