Author Topic: predstavljanje  (Read 7721 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: predstavljanje
« Reply #15 on: 08/May/2010 »
Naravno da su bitne informacije koje je podijelio s nama.
Ja sam ga samo dobronamjerno upozorila na pravopis i općenitu konstrukciju posta kako ne bi dobio ban od šefa zbog toga.
 

šef u zadnje vrijeme ustaje na desnu nogu, a kad ustane na lijevu, bit će svašta  :pop1:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline alamo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
  • kocka je bacena
    • View Profile
Re: predstavljanje
« Reply #16 on: 09/May/2010 »
Nisam znao iza-oblaka da si žensko ja sam mislio da si muško...Mada nema veze nikakve...Nek si ti mene ispravila ne ljutim se ja sekunde...
 
pozzz iz sarajeva-ops Sarajeva.. oT

Ne znam ni ja koja je to pozicija niža od ass.waiter,,ali sinoć tj. jutros sam pričao sa kolegicom koja je na brodu i ona mi je objasnila da nema te pozicije na royalu jer sve zavisi koji je dan i koliko ima gostiju pa te odmah guraju u vatru sa gostima...Dok u početku inače novajlije gurnu u služenje personala ,,,oficiri,časnici itd...To je iz razloga da bi se vidjelo ko šta zna i koliko umije...
samo padobranci znaju zasto ptice pjevaju

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: predstavljanje
« Reply #17 on: 11/May/2010 »
jedna poznanica na disneyu rekla mi je da bi trebalo inzistirati na poziciji u dinnig room i jednostavno ne prihvatiti crew mess.
zvucalo mi je kao ono ukoliko se sam ne zauzmeš za sebe, tko će ... no to je  čula-rekla informacija.. ne znam da li je tako stvarno u naravi..
ča je  život vengo fantažija

Offline Laki24

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: predstavljanje
« Reply #18 on: 12/May/2010 »
Zdravo svima ljudi ja sam isto relativno nov u svemu ovome i jako bi voleo da odem na brod. Koja najbolja gencija u beogradu za zaposljavanje?