Author Topic: Ako trebate pitajte.  (Read 24694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #15 on: 07/April/2010 »
Evo sad sam se sjetio jedne neugodnosti koja mi se desila na brodu, pa da podjelim s vama koji tek idete na brod.
Naime na treningu če vas upozoriti da se morate svaki dan tuširati da nebi imali neugodan miris koji mogu osjetiti gosti.

Međutim problem je što vi ne osječate tak miris, nego samo ljudi oko vas.
Meni se deslio da se nisam jednom otuširao, jer sam bio uvjeren da mirišem savim normalno i da nema nikakvih problema.

Evo ti vraga, gosti sa nekog stola u dining room su me prijavili hotel menađeru, koji je onda to prijavio foto menađeru, i onda sam ja dobio po nosu.
Nije se ništa strašno deslio, samo mi je menađer ljubazno rekao da pazim na to, nikakavih posebnih sankcija nije bilo, ali sam do kraja tog 7 dnevnog krstarenja jedva čekao da gosti odu sa broda da mi više nebude neugodnooooo :(

Nije se dovoljno istuširat, nego se mora stavit onaj gel protiv znojenja, jer inače za 30min opet se oznojiš.

Eto jedna neugodna priča koja se može desit svakome, nemojte da dođete u takvu neugodnost, od tada sam se mazao sa gelom protiv znojenja i sve je bilo ok. :pop:


Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #16 on: 07/April/2010 »
Ček,a kako drugo nego se tuširati svaki dan i stavljam stick ili roll on pod pazuh,pa to i sad radim svakodnevno,tu ne vidim neki problem!


Evo sad sam se sjetio jedne neugodnosti koja mi se desila na brodu, pa da podjelim s vama koji tek idete na brod.
Naime na treningu če vas upozoriti da se morate svaki dan tuširati da nebi imali neugodan miris koji mogu osjetiti gosti.

Međutim problem je što vi ne osječate tak miris, nego samo ljudi oko vas.
Meni se deslio da se nisam jednom otuširao, jer sam bio uvjeren da mirišem savim normalno i da nema nikakvih problema.

Evo ti vraga, gosti sa nekog stola u dining room su me prijavili hotel menađeru, koji je onda to prijavio foto menađeru, i onda sam ja dobio po nosu.
Nije se ništa strašno deslio, samo mi je menađer ljubazno rekao da pazim na to, nikakavih posebnih sankcija nije bilo, ali sam do kraja tog 7 dnevnog krstarenja jedva čekao da gosti odu sa broda da mi više nebude neugodnooooo :(

Nije se dovoljno istuširat, nego se mora stavit onaj gel protiv znojenja, jer inače za 30min opet se oznojiš.
 



Eto jedna neugodna priča koja se može desit svakome, nemojte da dođete u takvu neugodnost, od tada sam se mazao sa gelom protiv znojenja i sve je bilo ok. :pop:


Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #17 on: 07/April/2010 »
Da da ... nema druge nego tuš prije svake smjene, ali nije teško, tuš je u svakoj sobi ... a parfeme možete kupiti sa popustom u crew shopu, super izbor
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #18 on: 07/April/2010 »
Da da ... nema druge nego tuš prije svake smjene, ali nije teško, tuš je u svakoj sobi ... a parfeme možete kupiti sa popustom u crew shopu, super izbor
netocno nema u svakoj sobi na elationu i toj klasi brodova su zajednicki wci i kupatila

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #19 on: 07/April/2010 »
no dobro, htjeo sam reći da je tuš na par metara od kreveta, sad zajednički ili private ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #20 on: 07/April/2010 »
netocno nema u svakoj sobi na elationu i toj klasi brodova su zajednicki wci i kupatila


na koji način zajednički?
koliko ljudi djeli wc?
to još nisam doživio

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #21 on: 07/April/2010 »
na koji način zajednički?
koliko ljudi djeli wc?
to još nisam doživio

Na DCL-u najniže pozicije, kao seamans i galley stewards imaju kabine koje su spojene zajedničkim tušem i wc-om, tako da se može reći kako 4+4 ljudi dijeli jedan wc i tuš, ali takvih je aranžmana svega nekoliko na brodu.
Također ima i dvokrevetnih kabina koje dijele jedan tuš i wc, znači 2+2
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #22 on: 08/April/2010 »
Na DCL-u najniže pozicije, kao seamans i galley stewards imaju kabine koje su spojene zajedničkim tušem i wc-om, tako da se može reći kako 4+4 ljudi dijeli jedan wc i tuš, ali takvih je aranžmana svega nekoliko na brodu.
Također ima i dvokrevetnih kabina koje dijele jedan tuš i wc, znači 2+2

aha onda mi je jasno, fotografi imaju tuševe u sobi, i imaju cimera u sobi, zato nisam primjetio zajedničke tuševe

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #23 on: 10/April/2010 »
na koji način zajednički?
koliko ljudi djeli wc?
to još nisam doživio
puno ljudi djeli racunaj da ima 2 reda kabina i jedan veliki wc i  kupatilo ajmo rec 20 kabina mozda malo manje

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #24 on: 11/April/2010 »
Što se tiče tvog razmišljanja da li reć da si radio na brodu, iz iskustva ti mogu reć kad sam bio na interview svi koji su prije radili na brodu agencija im je rekla da ne smiju reć da su već radili na brodu!!

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #25 on: 11/April/2010 »
Što se tiče tvog razmišljanja da li reć da si radio na brodu, iz iskustva ti mogu reć kad sam bio na interview svi koji su prije radili na brodu agencija im je rekla da ne smiju reć da su već radili na brodu!!

Bio sam u EP i slao email u ageniciju u lovranu, obadvije su mi rekle da slobodno kažem da sam već radio, jer mi je to prednost, nisam dobio otkaz, nego sam odradio uredno sve ugovore.

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #26 on: 11/April/2010 »
Quote from: markoQ
Bio sam u EP i slao email u ageniciju u lovranu, obadvije su mi rekle da slobodno kažem da sam već radio, jer mi je to prednost, nisam dobio otkaz, nego sam odradio uredno sve ugovore.


I meni su u Invermore isto tako rekli i nisu bili u krivu. Primila me druga kompanija  :-))))'. U mom slučaju se radi i o sasvim drugoj poziciji pa je možda malo lakše, ali u većini slučajeva, čini mi se, da je bolje reći da si bio. Bilo je kandidata koji su već bili na brodu i svejedno su otpali na intervjuu, kao i onih koji nisu bili pa su također otpali. Tako da prolaz na intervjuu ipak ne ovisi isključivo o tome je li netko već bio ili nije, a iskustvo s broda ne bi trebalo biti minus. No, za svaki slučaj najbolje je još svakako pitati i u agencijama.
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #27 on: 11/April/2010 »
puno ljudi djeli racunaj da ima 2 reda kabina i jedan veliki wc i  kupatilo ajmo rec 20 kabina mozda malo manje

Aj sad nista nekapiram,tusevi kao u vojsci (posebno muski i posebno zenski) ili kao posebne tus kabine i po koliko ljudi bude u kabini na starijim Carnivalovim brodovima?

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #28 on: 11/April/2010 »
Aj sad nista nekapiram,tusevi kao u vojsci (posebno muski i posebno zenski) ili kao posebne tus kabine i po koliko ljudi bude u kabini na starijim Carnivalovim brodovima?
2 ljudi u jednoj kabini
ja sam bio na elationu to je klasa brodova ko sto je imagination,inspiration,fascination itd.
ugl. imas wc i kupatilo jedno veliko i to je za tolko kabina nie mjesano mjesano je samo tamo di su kabine za parove znaci zenske su u jednom ovom muski u drugom i parovi u posebnom

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Ako trebate pitajte.
« Reply #29 on: 11/April/2010 »
tek kad čovjek zna točno za koju poziviju se prijavljuje, može točno znat kakve če mu bit kabine, kao što smo rekli, samo one najniže pozicije imaju zajedničke wc.