Author Topic: Crew Card  (Read 7989 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JustChillin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Crew Card
« on: 05/April/2010 »
Ahoj!

Nisam bio siguran gdje postaviti ovako nesto, pa evo, ako nisam u pravu, nek me Sef ispravi...

Pitanje za sve FUN musketire vani..

Crew Card i Access Card, issued by CCL, zvanicno ne funkcionise u BiH. To je nesto sto ja nisam znao do povratka kuci, tako da sada imam sredstva na kartici a nemogu upravljati s istima.. Iako, Paymaster (dan prije povratka) kune mi se majkom  :haha: da je sve uredu, znaci da se mogu kartice koristiti ovamo..
Provjereno, u BiH ne rade, e sada molim SVE koji znaju sve ili malo manje da mi jave dali su iste funkcionalne na ATMs u HR i/ili SR??

Awaiting your reply  :pop:

Thanks..
Qui audet adipiscitur

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Crew Card
« Reply #1 on: 05/April/2010 »
Sačekaj Carnivalov kruzer u Dubrovniku, zbog access card-a možda te puste u posjetu broda nenajavljenog, i onda opelješi brodski ATM?
Samo ne spominji da zbog toga dolaziš u posjet.

Inače, ti si na brod otišao 19.12.2009. prije 3,5 mjeseca ... otkud to da si doma?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline JustChillin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Crew Card
« Reply #2 on: 05/April/2010 »
E upravo zato je sef sef..

Family emergency sefe, vracam se kroz par dana.. U stvari treba da kontaktiram Carnival za par dana pa ce da mi daju detalje vezane za nastavak odiseje...

To za Carnivalov brod u Dubrovniku je dobra ideja, samo u zadnje vrijeme nesto stalno kombinuju, te moze te nemoze crew s drugih brodova ici na duge no matter what. Znam da mi je drug pokusao posjetiti druga na Inspiration u Cozumelu prije 20tak dana i nisu mu dali..

Vrijedi pokusati...

Worth trying  -()-

Qui audet adipiscitur

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Crew Card
« Reply #3 on: 05/April/2010 »
trebao bi moc na svim bankomatima koi imaju cirrus il tak neki znak da mognes podignut s nekom provizijom bar smo mi imali trening za to

Offline JustChillin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Crew Card
« Reply #4 on: 05/April/2010 »
 :uzdravlje:

I ja sam imao isti trening za te kartice medjutim, kad se vratis kuci, ceka te drukcija zbilja..

Crew kartice na poledjini imaju oznaku Maestro i Cirrus i spika im je, gdje god na planeti vidite ATM koji ima oznaku Cirrus i/ili Maestro mozete (uz proviziju) uzeti svoj novac.. Ja probao kod vecine glavnih banaka u BiH i ne ide...

Pitam za Hrvatsku, zna li iko za sigurno, mogu li se te kartice koristiti, jer naravno, ja sam odmah po registrovanju problema kontaktirao issuing body i obavijesten sam da je BiH na nakoj crnoj listi i da iz tih razloga nemogu koristiti karticu (rekli su mi da ne panicim jer i dalje mogu koristiti svoju karticu bilo gdje u svijetu  :haha:).. Sad me interesuje mogu li ju koristiti u HR, jer ¨bilo gdje u svijetu¨se meni svodi na HR i SR jer nam jos uvijek jedino te dvije drzave ne traze vize..

Znaci, an answer from the experienced one would be much appreciated...

Haj sad..
Qui audet adipiscitur

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Crew Card
« Reply #5 on: 06/April/2010 »
trebala bi radit u bih.

ja svoju access card poslala doma u hr i radi normalno.
uvijek možeš otvorit checking acc u bank of america i dobit mastercard, a ako ti se to ne da, a ne želiš nosit okolo cash, kupiš u nekom drugstoreu onu debitnu visa karticu, uplatiš lovu na nju.

edit: sori, tek sad vidim da si doma. :(

Offline JustChillin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Crew Card
« Reply #6 on: 06/April/2010 »
Ola Nera

Svaka cast. To sto tvoja access card radi doma meni je signal da sjedam u auto i odmah u HR po Kune.

Hvala VELIKA.
Qui audet adipiscitur

Offline JustChillin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Crew Card
« Reply #7 on: 06/April/2010 »
 :banana:  :banana:  :banana:

Nera legendo..

Naravoucenije svima koji u BiH budu imali problema s access ili crew card-om. CCL kartice rade bez problema u Hrvatskoj.

Hvala svima.

A sada odoh  :plovim:
Qui audet adipiscitur